PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جرقه هنگام تعویض کابل فلت لپ تاپ

Epelem
10-11-2020, 21:48
سلام و عرض ادب و احترام خدمت همه ی دوستان
امیدوارم ایام به کامتون باشه و همیشه در صحت و سلامتی باشید.
سوالی داشتم/ دوستان هنگام تست کابل فلت اصلا حواسم نبود که لپ تاپم به برق وصل هست/ خلاصه که سر پیچ گوشتی به کانکتور کارت گرافیک به مانیتور که بر روی مادربرد قرار داره، برخورد کرد و یک جرقه ی کوچک زد. بعد از اون دیگه تصویر نداشتم/ لازم به ذکر هست که تصویر اکسترنال رو روی خروجی VGA و HDMI دارم. به نظرتون چه بلایی سرش اومده؟ کابل فلت سوخته یا برد رو به فنا دادم؟:blink:

radarz
11-11-2020, 22:30
احتمالات زياد ميشه فلت رو يكسره كرد و چك كرد

Epelem
11-11-2020, 23:16
از پاسخ جنابتان بسیار متشکرم، منت گذاشتید و پاسخ من رو دادید.
اما منظورتان از یکسره کردن کابل فلت چی هست، من تخصص زیادی در تعمیرات ندارم.
منظورتان این هست که کابل فلت آسیب دیده؟

yakooza
11-11-2020, 23:25
چه اشتباهی ..... امید وارم چیپ مین نسخوته باشه و فت های مین سوخته باشه اگه چیپ مین رفته باشه که هیچی دیگه از دست شما کاری بر نمیاد باید بدی برات عوض کنن اگر هم ایراد از فت ها یا ایسی ها باشه که خیلی شانس اوردی در هر صورت دوست من باید کسی باشه که دیبا گر بزاره ببینه چه خبره در ضمن مدل لپتاپت هم ذکر نکردی منوال و نقشه مین هم باید دان کننی تا بفهمی چه خبره باید دستکش دستت میکردی و حواست کاملا جمع می بود این طو ر اتفاقات بعضیاش جبران ناپذیره

Epelem
11-11-2020, 23:50
از پاسختان بسیار بسیار متشکرم، لطف کردید/ مدل لپ تاپم HP ProBook 4540s هست. بله اشتباه بزرگی هست و اصلا حواسم نبود/ خود کرده را تدبیر نیست:n28:

Epelem
12-11-2020, 00:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این هم شماتیک لپ تاپم هست.