PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برترین دوره آموزش اکسل 2016 جهان

zancko
09-11-2020, 23:07
دوستان ما بهترین دوره آموزش اکسل 2016 جهان رو ترجمه و صدا گذاری کردیم بنظرتون کاربردی و قابل استاده اس ؟

mehdi_vsgh
10-11-2020, 09:41
دوستان ما بهترین دوره آموزش اکسل 2016 جهان رو ترجمه و صدا گذاری کردیم بنظرتون کاربردی و قابل استاده اس ؟
خیر بدرد نمیخوره اصلا!:happy:

zancko
10-11-2020, 11:09
چرا؟ خوب برترین دوره آموزشی جهان

zancko
10-11-2020, 11:20

mehdi_vsgh
10-11-2020, 12:24

هزارتا دلیل

1- چیزی به اسم برترین وجود نداره
2- اصلا اسم این برترین دوره اموزشی جهان!!!!! چی هست!
3- هرکس بنا به نیازش یه چیزی را برتر میدونه!!!
4- نام دوره رو نگفتید!!
5- کیفیت دوره رو نگفتید!!!
6- چرا میگید بهترین بنرامه اموزشی جهان!!!!!!

مشخصات اموزش رو نگفتید
سرفصل هارو نگفتید
هیچ دمو یا توضیح مناسبی که بشه با کیفیت دوبله و اموزش آشنا بشیم و کیفیتش رو بسنجیم نزاشتید

لذا چون فقط هدف یه تبلیغ!!! (اونم در سطح پایین)‌بود گفتم بدرد نمیخوره

zancko
12-11-2020, 20:52
عزیزم به اعصابتون مسلط باشید چیزی نشده / نظر خواستم فک کنم خیلی راحت تر هم بشه نظر داد / خوشحال میشم خیلی خوب و دوستانه پاسخ بدی / یاد بگیریم چجوری حرف بزنیم اوکی؟!

Angel4
12-11-2020, 21:57

چون من خودم دوره کامل نرم افزار های office 2019 رو فارسی از فرادرس و فرانش خریدم و کیفیت خوبی داشتند قطعا سراغ 2016 نمیام.

توضیح تون در مورد دوره خیلی ناقصه که آموزش مثلا لیندا رو ترجمه کردید یا چی؟

ضمناً فرادرس آموزش اکسل 2016 و فرمول نویسی و نمودار و ... رایگان گذاشته.

می دونید باید یه دلیل بیارید که چرا باید اکسل 2016 شما رو کسی بخره.

یه لینک از سایت و توضیحات تون بدید بدرد کسانی که تو سایت هستند می خوره.

صرفاً نظر خودم رو گفتم، شایدم خیلی محصول خوبی هست.

mehdi_vsgh
14-11-2020, 08:01
عزیزم به اعصابتون مسلط باشید چیزی نشده / نظر خواستم فک کنم خیلی راحت تر هم بشه نظر داد / خوشحال میشم خیلی خوب و دوستانه پاسخ بدی / یاد بگیریم چجوری حرف بزنیم اوکی؟!

سلام دوست خوبم
باور کنید بنده کاملا به اعصابم مسلط هستم
شما پستتون رو نگاه کنید!! گفتید بهترین اموزش جهان!! اما هیچ دلیلی نیاوردید! دوست خوبمون Angel4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نیز نگاه کنید همین حرف بنده رو زدن!!!
شما اگه میخواین برای برنامتون تبلیغ کنید حداقل چنتا ویژگی ازش بگید! اینکه صرفا بیاید بیگد بهترین!! خو این نمیشه که!!!

چه کسی هست که بیاد بگه مثلا ما بدترین و مزخرفترین برنامه رو ساختیم!!! شما توضیح کاملی ندادید و هیچ صحبتی نکردید که اموزش شما چه ویژگی داره!!؟