PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار website 5

Braveheart
04-10-2006, 10:05
سلام خدمت دوستان :)
نرم افزار website 5 نرم افزاری هست که با کمک آن می توان به راحتی و با پیمودن 5 مرحله یک سایت را طراحی کرد نسخه ی تریال آن را می توان از این آدرس دانلود کرد :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا می خواستم ببینم کسی نسخه کاملشو داره . :rolleye:

Braveheart
04-10-2006, 11:40
کسی نبود

Braveheart
04-10-2006, 13:36
برای راهنمایی میگم : من برای اولین بار این نرم افزار را در کلیک شماره 99 صفحه 11 دیدم .حالا کسی میتونه کمکم کنه

*NashenaS*
04-10-2006, 19:22
سلام دوست من...

برنامه اي كه خواسته بوديد رو پيدا نكردم اما يك جايگزين براي شما دارم:

Web Creator Pro

With it's unique and innovative technology, Web Creator Pro is the only web authoring tool that brings you advanced visual effects with no programming or plug-in necessary.

Get access to impressive graphic creativity without sacrificing ease of use and efficiency, thanks to the intuitive interface and built-in tools. Anyone can create pages rich in interactivity with the event/action sentence feature.

Among the new features, the page tab allows for an easier page management, while the elements tab offers a unique and powerful layering technology. Property grids allow you to set properties of chosen elements and see results directly (no dialog box).

This version includes a library of templates to choose from and customize by matching the colors to your subject, image or logo with the sampling tool. Add visual effects easily with the built-in tools: frames, partial transparency, light spots, drop shadows+.

Get results worthy of graphic designers with the new button and menu generators: set transparency, overlay... Create forms and password controlled areas to collect information and interact with your visitors.

Insert Flash Animations, Insert and edit HTML and Javascript. Includes a fully revised help and tutorial. Get a professional result in these few simple steps.
· Choose templates from a library rich with thousands of sites and pages with themes including industry, commerce and service sectors.
· Group elements on a same level with the unique layering tool to move or act on many elements with a single command.
· Insert elements: Images, logos, animations.
· Customize your template to match the colour of your logo or any image with the color picker sampling tool.
· Add rich visual effects (transparency, drop shadow, frames...) right from the image library.
· Go online: easy with the integrated transfer module and page weight analysis, one click publish and incremental uploading.

برنامه ای برای طراحی قالب سایت به راحتی آب خوردن با این برنامه می تونید بدون هیچ تخصص قالب سایت یا وبلاگ درست کنید.

دانلود (لينك غير مستقيم):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

كرك:

موفق باشين. :)

IVAN
04-10-2006, 22:15
ناشناس جان
اين برنامه كه معرفي كردي به درد نميخوره.حرفه اي طراحي ميكنه ولي فارسي نمي نويسه
پس زياد جالب نيست

IVAN
04-10-2006, 22:28
سلام خدمت دوستان :)
نرم افزار website 5 نرم افزاری هست که با کمک آن می توان به راحتی و با پیمودن 5 مرحله یک سایت را طراحی کرد نسخه ی تریال آن را می توان از این آدرس دانلود کرد :

حالا می خواستم ببینم کسی نسخه کاملشو داره . :rolleye:
دوست عزيز اين برنامه كرك درستي نداره . والا اينم لينكش:
ولي تا حالا كسي نتونسته درست رجيسترش كنه.چون كيجنش مشكل داشته
با تشكر

Braveheart
05-10-2006, 01:56
ناشناس جان

این ایوان راست میگه :eh: که نمیشه تو برنامت فارسی نوشت (من می خوام فارسی بنویسم:weird:)

danyel
05-10-2006, 06:06
سلام
اولا كركش رديفه و به خوبي كار مي كنه اگه مشكلي توي كرك كردنش پيدا كردي بگو خودم نوكرتم
يه فوت كوزه گري ميخاد كه زياد سخت نيست
ضمنا كركش داخل خود بسته هستش واحتياج به لينك كركي كه گذاشتي نداره
فقط آيا ميشه توش فارسي نوشت يا نه اينو بهم بگيد

Braveheart
05-10-2006, 12:33
آقا یکی نیست توضیح بده میشه تو اینا فارسی نوشت (منظورم website 5 میباشد)

Braveheart
05-10-2006, 20:16
آقا تاپیک زیادی در این مورد زیاد شده است خواهشن بحث را همین جا پیگیری کنید :king:

IVAN
05-10-2006, 20:23
عزيز من لطفا متنو كامل بخونيد بعد.من كي گفتم تو برنامه Incomedia Website نميشه فارسي نوشت؟؟؟ من عرض كردم در برنامه ي web creator نميشه فارسي نوشت ؛ نه در Incomedia Website .اين از اين
بعدشم آقاي دنيل اگه منظورتون رجستر كردن Web Creator Pro هست كه من در بخش كامنت سايت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید توضيح دادم.ولي اگه منظور جنابعالي رجيستر Incomedia Website هست لطفا به ما هم فوت و فن استفاده از كيجن رو عنايت بفرمائيد.خيلي ممنون

danyel
05-10-2006, 22:47
سلام به همه باحالا بازم در خدمتم
آقا ميشه بگيد چطوري ميشه تو incomedia website فارسي نوشت نوع فونتي كه بايد انتخاب كنيم وجايي كه ميتونيم زبان فارسي را انتخاب كنيم كجاست چون توي title مرحله اول هر چي به فارسي بنويسي وبعد روي test بزني با متن غير فارسي روبه رو ميشم
فارسي هم اگه بشه تايپ كرد چكار كنيم كه احتياج به encoding نداشته باشه.
اما در مورد كيجن website لطف كنيد كد كامپيوتر را بديد ببينم ميتونم گره از كارت باز كنم .

salar2010
06-10-2006, 04:38
ببينم نميشه يه برنامه ساده راحت و كم حجم در مورد اين كار معرفي كنيد

Braveheart
08-10-2006, 10:06
آقا يكي پيدا نميشه سوالم را جواب بده . آخر ميشه تو Incomedia Website فارسي نوشت يا نه

mohammad.clergyman
08-10-2006, 18:02
آقا يكي پيدا نميشه سوالم را جواب بده . آخر ميشه تو Incomedia Website فارسي نوشت يا نه

بسم رب الشهدا

=====

سلام دوست عزيز

لينك دانلودتون در صفحه اول خراب ميباشد

لينك مستقيم دانلود

موفق باشيد

Braveheart
09-10-2006, 00:51
آقا دانیال سلام
کد کامپیوترم 44211273004142175 می باشد اگه لطف کنید پسورد را بدید ممنون میشم :blush:

mohammad.clergyman
09-10-2006, 17:10
بسم رب الشهداء

====

كد كامپيوتر من هم

23938-9082612-640-55274

ميباشد

ممنون

Braveheart
10-10-2006, 08:45
آقا دانیال کد کامپیوترم در سیستم پروپرتیس 22290-6725323-365-55034 می باشد اما در حین نصب برنامه در زمان پرسیدن پسورد کد کامپیوترم را 44211273004142175 نشان داد .
سوال :کدام کد اصلی کامپیوترم می باشد؟

Braveheart
11-10-2006, 14:42
کجاست این آقا دانیال:worried:

Braveheart
13-10-2006, 23:38
یکی نمیگه که میشه تو این برنامه فارسی نوشت یا نه

danyel
19-10-2006, 00:19
سلام بچه ها بازم اومدم
آقا امير اسمم را اشتباه نوشتي اسمم دنيل هستش
امير جان كد دوم مربوط به اين نرم افزاره يعني44211273004142175 بعدش هم اين كد بايد 15 رقمي باشه نه هفده دوباره چك كن و به هم بگو
محمد جان كد كامپيوتر كي خواست ما كد داده شده توسط اين نرم افزار را ميخواهيم
من توي اين نرم افزار بالاخره تونستم فارسي بنويسم ولي يه مشكل بزرگ داره كه نمي دونم چطور حل ميشه : صفحه بارگذاري شده احتياج با ENcoding داره
كسي هست مشكلو حل كنه

Braveheart
21-10-2006, 01:30
سلام دنیل جان
من کد را کامپیوترم 17 رقمی مینویسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دوباره که چک کردم بازم همون قبلی را نوشت
حالا باز ببین اگه راه داره یه کاری بکن

danyel
22-10-2006, 06:12
امير جان ورژن نرم افزار را يه نگاه بكن و بهم بگو

Braveheart
27-10-2006, 13:32
ورژن نرم افزار 5 هست راستی اگه اطلاعاتی در مورد این نرم افزار از جمله اینکه اصلا میشه داخلش فارسی نوشت به من بدی ممنونت میشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی گفتی اسمم دنیل هست نه دانیال مگه کجا زندگی میکنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

danyel
30-10-2006, 09:50
آره توش میشه فارسی نوشت
من تا نرم افزار رو نصب میکنم چون سیستم عاملم رو شناخته کد مربوط به سیستمم رو میده
حالا اگه روشی رو که بهت میگم انجام بدی 99 درصد کرک میشه
کد سیستمت رو وارد اون برنامهای که سریال درست میکنه کن بعدش یک عدد دلخواه مثل 5 بهش اضافه کن یعنی حالا کدت میشه 18 رقمی حالا کدی که بهت میده رو وارد نرم افزار کن اگه شد که هیچ اگه نه آخرین عدد رو حذف کن اگه نشد دومی
حتما جواب میده خودم اینطوری کرکش کردم

Braveheart
02-11-2006, 13:07
آقا بازم درست نشد یه راه حل دیگه نداری