PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نبودن مدل لپ تاپ در سایت ایسوس

beatbox
21-10-2020, 00:54
دوستان من ی لپ تاپ خریدم اما مدل لپ تاپ تو سایت ایسوس نیست .رفتم دیجیکالا چند مدل دیگه رو اسمشونو تو سایت ایسوس سرچ زدم اونا هم نبود .کسی میدونه چرا و باید چیکار کرد؟

radarz
21-10-2020, 10:26
سلام

شما باید مدلی که زیر لپ تاپ خورده وارد کنی و اگر نبود که بعید میدونم به نمایندگیش زنگ بزن البته اگر کارت گارانتی داره

mhda69
21-10-2020, 20:22
دوستان من ی لپ تاپ خریدم اما مدل لپ تاپ تو سایت ایسوس نیست .رفتم دیجیکالا چند مدل دیگه رو اسمشونو تو سایت ایسوس سرچ زدم اونا هم نبود .کسی میدونه چرا و باید چیکار کرد؟
بعضی مدل های ایسوز فقط مخصوص ایران یا کشورهای خاورمیانس...احتمالا ب همین دلیله...البته احتمالا مدل مشخصات مشابه گلوبال هم داره اما با اسمی دیگه...

Angel4
22-10-2020, 09:54

سلام

تو بخش خاورمیانه یا کشور های عربی سرچ کنید میاد. یعنی وارد سایت ایسوس که شدید لوکیشن رو مثلا امارات بزنید. اگر این صفحه نمیاد و مستقیم می رید تو سایت گلوبال شون باید کش مرورگر و کوکی ها رو پاک کنید تا صفحه ش بیاد یا اصلا از منو های سایت کشور رو تغییر بدید.

اگر هم لپ تاپ شما دارای حروف عربی یا فارسی نیست باید سایت های کشورهای آفریقایی یا هند رو سرچ کنید. حتما هست. سایت نوت بوک چک هم هست که اطلاعات جامعی داره.