PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شناسایی نشدن هارد

محمد مهدی عادل
11-10-2020, 17:15
سلام لپ تاپ Dell m4600 رو تمیز کاری کردم و خمیر سیلیکون.رو عوض کردم وقتی روشن ک دم دیدم هاردو شناسایی نمیکوه وچون هاردو شناسایی نمیکنه سیستم عامل هم ندارم و نمیدونم باید چیکار کنم درحالی که هارد به طور کامل اتصال داره و داره کار میکنه ولی متاسفانه شناسایی نمیشه خواهش میکنم جواب بدید خیلی فوریه ممنون

ata.royalfalcon
11-10-2020, 17:43
سلام لپ تاپ Dell m4600 رو تمیز کاری کردم و خمیر سیلیکون.رو عوض کردم وقتی روشن ک دم دیدم هاردو شناسایی نمیکوه وچون هاردو شناسایی نمیکنه سیستم عامل هم ندارم و نمیدونم باید چیکار کنم درحالی که هارد به طور کامل اتصال داره و داره کار میکنه ولی متاسفانه شناسایی نمیشه خواهش میکنم جواب بدید خیلی فوریه ممنون
سلام .
هارد دیسک رو دربیارید و با استفاده از تبدیل SATA to USB روی یک سیستم دیگه تست کنید . اگر بازهم شناسایی نشد (Disk management بررسی شود) چاره ای جزء تعویض و خرید هارددیسک جدید نیست .

محمد مهدی عادل
11-10-2020, 17:47
سلام .
هارد دیسک رو دربیارید و با استفاده از تبدیل SATA to USB روی یک سیستم دیگه تست کنید . اگر بازهم شناسایی نشد (Disk management بررسی شود) چاره ای جزء تعویض و خرید هارددیسک جدید نیست .

ممنون ولی انجام دادم و بالا اومد و هارد هم تعویض کردم ولی باز توی لپ تاپ بالا نمیاره

ata.royalfalcon
11-10-2020, 17:55
ممنون ولی انجام دادم و بالا اومد و هارد هم تعویض کردم ولی باز توی لپ تاپ بالا نمیاره

تنظیمات بایوس رو یکبار Default کنید .

محمد مهدی عادل
11-10-2020, 18:05
هنوز حل نشده

ata.royalfalcon
11-10-2020, 18:10
هنوز حل نشده

DVD ویندوز رو بذارید و مراحل نصب ویندوز رو برید . قسمتی که درایوی رو برای نصب انتخاب میکنید بازهم هارد دیسک رو نمیشناسه ؟
ضمناً در بایوس گزینه های IDE یا AHCI رو تغییر بدید و بررسی کنید نتیجه میگیرید یا خیر .

محمد مهدی عادل
11-10-2020, 18:23
DVD ویندوز رو بذارید و مراحل نصب ویندوز رو برید . قسمتی که درایوی رو برای نصب انتخاب میکنید بازهم هارد دیسک رو نمیشناسه ؟
ضمناً در بایوس گزینه های IDE یا AHCI رو تغییر بدید و بررسی کنید نتیجه میگیرید یا خیر .

نه خیر دوست عزیز انجام نشد

محمد مهدی عادل
11-10-2020, 18:51
لطفا کمکم کنید

محمد مهدی عادل
11-10-2020, 19:02
خیلی ضروریه یعنی کسی میتونه کمکم کنه؟

CORTANA
11-10-2020, 20:59
درود

راهنمایی را دوست خوبم عنوان کردند

در صورتی ک نتیجه ای حاصل نشد پیشنهاد می‌شود هارد را ب مرکز تعمیراتی ایران هارد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ارسال کرده تا در آنجا بررسی و در صورت امکان تعمیر شود

:»:»:»