PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید یخچال

popp
25-09-2020, 20:06
سلام دوستان
یخچال زیر 40 تومن الان چی تو بازار خوبه؟ امتحانشو پس داده باشه و خرابی نداشته باشه واسم مهمه.
ممنون

mojt90
26-09-2020, 21:42
سلام دوستان
یخچال زیر 40 تومن الان چی تو بازار خوبه؟ امتحانشو پس داده باشه و خرابی نداشته باشه واسم مهمه.
ممنون

اول نوع یخچال رو مشخص کنید . مثلا یخچال دوقولو ، ساید و ...

به نظرم سراغ برند های خارجی برید اگر پیدا کنید . مثل سامسونگ و ال جی و بوش ، کمتر خرابی دارند .

برند های ایرانی الکترواستیل ، پارس ، یخساران خیلی خوبن .

popp
27-09-2020, 20:01
اول نوع یخچال رو مشخص کنید . مثلا یخچال دوقولو ، ساید و ...

به نظرم سراغ برند های خارجی برید اگر پیدا کنید . مثل سامسونگ و ال جی و بوش ، کمتر خرابی دارند .

برند های ایرانی الکترواستیل ، پارس ، یخساران خیلی خوبن .
نوغش فرق نداره واسم زیاد ترجیحا ساید
خارجی های تو بازار واقعا خارجی ان یا مونتاژ؟
ضمانت دارن؟
ممنون از پاسختون

mojt90
27-09-2020, 23:00
نوغش فرق نداره واسم زیاد ترجیحا ساید
خارجی های تو بازار واقعا خارجی ان یا مونتاژ؟
ضمانت دارن؟
ممنون از پاسختون

دو سایت دیجی بانه و سلام بابا یخچال های متوعی دارن و خودشون هم گارانتی می کنن . میتونی تو سایتشون مدل های دیگه هم ببینی .

سلام

دیگه مونتاژ نیستند و به صورت قاچاق وارد می شوند .

یخچال فریزر بوش KAN56V404 به قیمت 30.000.000

یخچال دو قلو سامسونگ RR 32-RR39 به قیمت 37.500.000

یخچال فریزر ال جی GCX-267 (اگه به مدرن بودن و فناوری اهمیت می دهید ) به قیمت 42.000.000

یخچال ساید بای ساید سامسونگ RS71 به قیمت 42.000.000

اگه ضمانت معتبر براتون مهمه

یخچال الکترواستیل ES51 حدود 23 با گارانتی
G Plus GSS-J906BG Side By Side Refrigerator حدود 25 با گارانتی
GSS_J905W حدود 24 با گارانتی

fariba000
28-09-2020, 09:10
سلام
من فقط دو تا توصیه میکنم:
اول اینکه ببینید نیازتون چه ابعاد یخچالی هست. تو این دوره زمونه که همه چی دیگه دم دسته و نگهداری خوراکیها به مدت طولانی لزومی نداره خرید یخچال فریزر بزرگ فقط جاگیره.
دوم اینکه اصلا دور و بر یخچال فریزر ایرانی نرید چون مادر من در نبود من این اشتباه رو کرد و آزمایش خرید که تازه اسمشم معروفه و 3 سال بیشتر برامون کار نکرد.
اگرچه گفته میشه از برندهای ایرانی حمایت کنید اما متاسفانه اونها از مشتریان حمایت نمیکنند جنس مرغوب بسازند که ما هم با خوشحالی بخریم.
پس یخچال ال جی که آزمایش خودش رو بخوبی داده بنظرم بهترین گزینه است. بهتره دنبال یخچالهای بزرگ نرید.