PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل هیدن کردن فایلهای سیستمی

sadaf188
09-09-2020, 11:20
سلام دوستان من در فولدرآپشن گزینه show hiden files.... روفعال کردم بعد گزینه Hide protected....هم تیکش رو برداشتم :Dتا تونستم به فایلهای فلش مموری ام دسترسی داشته باشم.
بعداز اینکه کارم تموم شد. تمام تنظیمات فولدرآپشن رو به حالت قبل برگردوندم ولی یه سری فایلهای .iniهنوز قابل مشاهده هستن واسه مخفی کردنشون:rolleye: بایست چکارکنم؟

CORTANA
09-09-2020, 11:23
سلام دوستان من در فولدرآپشن گزینه show hiden files.... روفعال کردم بعد گزینه Hide protected....هم تیکش رو برداشتم :Dتا تونستم به فایلهای فلش مموری ام دسترسی داشته باشم.
بعداز اینکه کارم تموم شد. تمام تنظیمات فولدرآپشن رو به حالت قبل برگردوندم ولی یه سری فایلهای .iniهنوز قابل مشاهده هستن واسه مخفی کردنشون:rolleye: بایست چکارکنم؟

درود

در صورتی ک فایل های شخصی هستند میتوانید همین روش را برای مخفی کردن آن ها بکار ببرید

اگر فایل ها سیستمی یا Log/txt هستند میتوانید آن ها را پاک کنید

:»:»:»

sadaf188
09-09-2020, 11:29
فایلها سیستمی هستن desktopبا پسوند ini توفایلNotepad، حذف کنم واسه ویندوز مشکلی پیش نمیاد؟

CORTANA
09-09-2020, 11:32
فایلها سیستمی هستن desktopبا پسوند ini توفایلNotepad، حذف کنم واسه ویندوز مشکلی پیش نمیاد؟

درود

"لطفا نقل قول بگیرید"

یک اسکرین شات گرفته و بعد از آپلود کردن آن در Uupload ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لینک آن را در اینجا قرار دهید تا بررسی شود

:»:»:»

sadaf188
09-09-2020, 13:36
عکس گرفتم بااین سایت آپلودفایل باید70مگ باشه که متأسفانه هرچی باکم کردم از حجم فایل بازهم به70نرسید:grrr: