PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : --- مشکل کم شدن سرعت لپ تاپ

saman1330
07-09-2020, 20:37
درود:دی
چند وقته سرعت اینترنت لپتاپم خیلی کم شده ( در حد کیلو بایت) اول فکر کردم مشکل از اینترنت هست ولی با گوشی وصل میشم سرعت خوبه
اما با لپ تاپ مشکل دارم و سرعت نت رو تست کردم بسیار پایین هست و پینگ هم بالای 200 در صورتی که با گوشی هیچ مشکلی ندارم
فلفل شکن هم وصل نیست با چندتا بروزر مختلف هم تست کردم .دی ان اس دستی هم نیست.ویندوز 8.1
همینا دیگه
سپاس :»

CORTANA
08-09-2020, 01:08
درود:دی
چند وقته سرعت اینترنت لپتاپم خیلی کم شده ( در حد کیلو بایت) اول فکر کردم مشکل از اینترنت هست ولی با گوشی وصل میشم سرعت خوبه
اما با لپ تاپ مشکل دارم و سرعت نت رو تست کردم بسیار پایین هست و پینگ هم بالای 200 در صورتی که با گوشی هیچ مشکلی ندارم
فلفل شکن هم وصل نیست با چندتا بروزر مختلف هم تست کردم .دی ان اس دستی هم نیست.ویندوز 8.1
همینا دیگه
سپاس :»

درود

درایور های سیستم را فقط از طریق Device manager خود ویندوز آپگرید کنید (مخصوصا درایور (های) شبکه)

چک کنید ک پورت لن (LAN) کاملا سالم هستش و شل نشده

شما لب تاپ را ب چ دستگاهی متصل میکنید ک ب اینترنت دسترسی دارید؟ (کابل لن متصل ب مودم و...)

آیا آخیرا تنظیمات خاصی را تغییر داده‌اید؟

:»:»:»

saman1330
08-09-2020, 20:41
مرسی بابت وقتی که گذاشتی.
درایور ها رو از توی device manager چک کردم همشون اپدیت بودن
من با وای فای لپ تاپ وصل میشم به مودم این کار رو با کابل هم تست کردم ولی فرقی نکرد!
تنظیمات خاصی انجام ندادم.

saman1330
08-09-2020, 20:43
درود

درایور های سیستم را فقط از طریق Device manager خود ویندوز آپگرید کنید (مخصوصا درایور (های) شبکه)

چک کنید ک پورت لن (LAN) کاملا سالم هستش و شل نشده

شما لب تاپ را ب چ دستگاهی متصل میکنید ک ب اینترنت دسترسی دارید؟ (کابل لن متصل ب مودم و...)

آیا آخیرا تنظیمات خاصی را تغییر داده‌اید؟

من با وای فای لپ تاپ وصل میشم به مودم این کار رو با کابل هم تست کردم ولی فرقی نکرد!

CORTANA
08-09-2020, 21:31

درود

آخرین آپدیت های ویندوز را نصب کنید

مودم را ریست کنید

نمیتوان دلیل گی بطعیغ برای ابن مشکل در نظر گرفت ؛ زیرا موارد زیادی باعث ابن موضوع میشوند