PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار جهت ساخت موزیک ویدئو

seyyedabbas5
07-09-2020, 09:30
سلام دوستان ، بنده یک کانال در زمینه موسیقی در یوتیوب دارم ، قبلا با نرم افزار فتوشاپ کاور رو آماده میکردم و با نرم افزار Freemake Video Converter موزیک رو ب تصویر میچسبوندم و با کیفیت 1080 نهایتا 20 مگابایت حجمش میشد و اینکار در 1 الی 2 دقیقه یا کمتر انجام میشد.

ولی الان که ویندوز عوض کردم و با نرم افزار Freemake Video Converter تصویر رو خواستم به فایل صدا بچسبونم ، متاسفانه اینکار خیلی خیلی دیر انجام میگیره و حدودا باید بیش از 2 ساعت منتظر بمونم یا گاها نرم افزار دچار مشکل میشه و رو یک درصد میمونه.

با نرم افزار های دیگه هم که امتحان میکنم با کیفیت 1080 یا 720 فایل خروجی نزدیک به 200 الی 500 مگ حجم داره :|

خواستم بپرسم چطور قبلا با کیفیت بالا حجم ویدئو اینقدر پایین بود و سریع کار انجام میگرفت ولی الان برعکسه؟ دوستان لطفا اگه نرم افزاری در این زمینه میشناسید معرفی کنید { برای PC فقط }

ممنووووون:»♥

- - - Updated - - -

شرمنده دوبار ارسال شد :|

Angel4
07-09-2020, 11:26
سلام

شما wondershare رو هم امتحان فرمودید؟

اگر سیستم تون اینتل هست درایو گرافیک اینتل رو آپدیت کنید مشکل حل می شه.

من هم درست می کنم حجم 1080 حدود 20 تا نهایت 48 مگ هست برای 4 دقیقه و بسته به تعداد عکس ها.

dibamovie
07-09-2020, 17:59
Adobe Premiere Pro هم نرم افزار خوبیه،سنگینه اما زود تحویل میده

seyyedabbas5
08-09-2020, 19:25
از دوستان عزیزی که در این تاپیک شرکت کردند نهایت تشکر و قدردانی رو دارم ، مشکل حل شد و تونستم با نرم افزار Freemake Video Converter خروجی مناسب با حجم کم بگیرم ♥
درضمن Wondershare Video Editor رو هم از قبل باهاش آشنایی دارم ، علی رغم اینکه نرم افزار بسیار مفیدی برای ساخت و ادیت فایل های ویدئویی هستش ولی برای من خروجی بسیار سنگینی از نظر حجمی میده ، مدت زمان تبدیل ویدئو هم بسیار طولانیه. شاید مشکل از پردازنده یا رم پایین سیستم منه.