PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید ارزان ترین گوشی پرکاربرد

امید رض
04-09-2020, 22:48
سلام و خسته نباشید ..
گوشی ارزان و پرکاربرد .کار هایی که لازم دارم واتساپ و تلگرام و اسکایپ.دوربین پشت و جلو با کیفیت برای ارتباط تصویری.شاید بازی خیلی ساده و اصلا بازی نمیکنم.هنگ هم نکنه!
.....
گوشی که دیدم دی جی کالا
مدل
Moto E6 Play XT2029-2
ارزان بود
.........
دلایل خوب گوشیمو دزدیدن سونی z3 بود واقعا بهتر از این ندیده بودم :sad::sad::n30::V13::sq_3:
و واقعا حاضر نیستم گوشی گرون بخرم از دوباره بدزدن و یا زورگیری کنن با وضع جامعه داره شدیدتر میشه خطر افرین باشه.و گوشی نوکیا لمسی هم قبلا داشتم شکنجه بود!
تا نهایت 3 چی پیشنهاد میدید و کلا نظرتون چیه؟

CORTANA
04-09-2020, 23:11
سلام و خسته نباشید ..
گوشی ارزان و پرکاربرد .کار هایی که لازم دارم واتساپ و تلگرام و اسکایپ.دوربین پشت و جلو با کیفیت برای ارتباط تصویری.شاید بازی خیلی ساده و اصلا بازی نمیکنم.هنگ هم نکنه!
.....
گوشی که دیدم دی جی کالا
مدل
Moto E6 Play XT2029-2
ارزان بود
.........
دلایل خوب گوشیمو دزدیدن سونی z3 بود واقعا بهتر از این ندیده بودم :sad::sad::n30::V13::sq_3:
و واقعا حاضر نیستم گوشی گرون بخرم از دوباره بدزدن و یا زورگیری کنن با وضع جامعه داره شدیدتر میشه خطر افرین باشه.و گوشی نوکیا لمسی هم قبلا داشتم شکنجه بود!

درود

Xiaomi Redmi 8

Samsung Galaxy A10s

Samsung Galaxy A01

Samsung Galaxy A11

:»:»:»

امید رض
05-09-2020, 07:50
درود

Xiaomi Redmi 8

Samsung Galaxy A10s

Samsung Galaxy A01

ممنون .وضعیت رجیستری اینا ججوری هست؟ چون شیائومی و a10 ارزون هستن با رجیستری قیمتشون چند برابر میشود؟;)
داستان این گوشی ها چیه مثلا موتورلا با گوشی سامسونگ چون احساس کردم کارخونشون یکیه تو مشخصات:wac:
فعلا الان گوشی خانواده رو گرفتم j1 سامسونگه خیلی بد نبوده برا کارم!!هنگ نداره ولی داغ میکنه کیفیت تصویر پایین که واقعا انتظاری نباید داشت ازش خدایی.حجمش هم خیلی پایینه و نمیکشه

CORTANA
05-09-2020, 10:20
ممنون .وضعیت رجیستری اینا ججوری هست؟ چون شیائومی و a10 ارزون هستن با رجیستری قیمتشون چند برابر میشود؟
داستان این گوشی ها چیه مثلا موتورلا با گوشی سامسونگ چون احساس کردم کارخونشون یکیه تو مشخصات
فعلا الان گوشی خانواده رو گرفتم j1 سامسونگه خیلی بد نبوده برا کارم!!هنگ نداره ولی داغ میکنه کیفیت تصویر پایین که واقعا انتظاری نباید داشت ازش خدایی.حجمش هم خیلی پایینه و نمیکشه

درود

در مورد رجیستری آن ها اطلاعی ندارم؛ اما میتوانید این موضوع را از طریق سامانه همتا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پیگیری کنید

mojt90
05-09-2020, 10:34
سلام و خسته نباشید ..
.....
گوشی که دیدم دی جی کالا
مدل
Moto E6 Play XT2029-2
ارزان بود
.........

سلام

امید رضا 2 تا انتخاب عالی در این محدوده داری :

Samsung Galaxy A01
Samsung Galaxy A11

اول A11 پیدا نکردی A01 بخر .

بهترین انتخاب و عالیترین همین A11 :»:»:»

radarz
05-09-2020, 10:47
چقدر ميخواي هزينه كني ؟

ksra
05-09-2020, 13:28
چقدر ميخواي هزينه كني ؟

سلام.
گفت که ! تا نهایت 3 میلیون !!!!!

mhda69
05-09-2020, 17:50
سلام و خسته نباشید ..
.....
گوشی که دیدم دی جی کالا
مدل
Moto E6 Play XT2029-2
ارزان بود
.........

بهترین گزینه برای شما قطعا xiaomi redmi 8a هستش و مطمين باشین همه جوره جواب کار شمارو میده کیفیت تصویر دوربین سرعت و باتری و حافظه و...همه در حد قیمتش کاملا راضی کنندس...
گارانتی دار یعنی رجیستر شده ش الان حدود ۳.۳۰۰ قیمتشه...
ازین ارزون تر چیزی وجود نداره...
البته samsung a10s هم خوبه
و nokia 3.2 هم قابل تحمله
اما بازم من همون redmi 8a رو ترجیح میدم ب همه شون...
ب samsung a01 فکر هم نکنین بین اینا...اذیتتون میکنه قطعا