PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی سامسونگ یا شیائومی

s_mehdi
31-08-2020, 09:04
سلام دوستان
کسی میتونه من رو راهنمایی کنه، یه گوشی میان رده با دوربین قابل قبول از بین مارکهای موجود در بازار کدوم بهتره؟

radarz
31-08-2020, 11:44
هر دور عالین ولی سامسونگ 100 درصد قطعات رو خودش تولید میکنه بخصوص CPU ... نکسوس سامسونگ امروز داره با کوآلکام خوب رقابت میکنه

CORTANA
31-08-2020, 12:18
سلام دوستان
کسی میتونه من رو راهنمایی کنه، یه گوشی میان رده با دوربین قابل قبول از بین مارکهای موجود در بازار کدوم بهتره؟

درود

شیائومی ب شدت پیشنهاد میشود؛ البته سامسونگ هم خوب است

Xiaomi:Redmi Note 8 Pro

Samsung:Galaxy A70/A71

شیائومی قابلیت های کاملی دارد و رابط کاربری سریع آن باعث میشود ک سهولت در کار ها بیشتر شود

اما خب ب دلیل اینکه شیائومی در ایران زیاد شناخته شده نیست؛ بیشتر کاربران میگویند ک گوشی های خویی نیستند و ضعف در فعالیت آن ها وجود دارد؛ اما اینطور نیست، گوشی های شیائومی بسیار سریع و قوی هستند و تمامی کار ها را ب سرعت انجام میدهند

:»:»:»

mehdi_vsgh
31-08-2020, 13:13
سلام دوستان

شما با همون مقدار پولی که میخوای یه گوشی سامسونگ بگیری میتونی یه گوشی به مراتب بهتر از برند شیائومی بگیری.
منم خودم شیائومی دارم و بسایر گوشی خوبیه و قابلیتهای خیلی زیادی داره و به صرفس.

mojt90
31-08-2020, 19:14
سلام دوستان

قطعا سامسونگ !!!!

کیفیت قطعات و دوام سامسونگ خیلی بهتره ، بعد موقع فروش هم سامسونگ خوب میخرند ولی شیائومی و برند های چینی به شدت افت قیمت داره

از سامسونگ میخواید

A51 بهترین و پرفروشترین میان رده سامسونگ در جهان - قیمت 6.5

A21s حدود 5

M31 زیر 5

:»:»:»:»

keyvan5280
20-05-2021, 14:27
سامسونگ بهترینه

karvis
13-10-2021, 11:00
سامسونگ بهترینه
سامسونگ خوبه ولی شیاوومیه رقیب خوبی برای سامسونگه و تو بعضی ایتم ها باهم رقابت میکنن

FatemeShakibamehr
28-12-2021, 14:57
سلام من خودم سامسونگ سری A دارم راضیم واقعا ولی شما اگه میخوای ببینی کدومو بیشتر دوس داره با اجاره گوشی میتونی بفهمی کدوم بهتر و خوش دست تره بعد بخری اونیکه بیشتر دوس داشتی.

behnazandalib
15-11-2022, 10:30
سلام دوستای گلم اگه به دنبال تجهیزات آشپزخانه می گردین؟؟؟ دنیته تولید کننده لوازم آشپزخانه از اجاق گاز رومیزی، هود آشپزخانه، سینک ظرفشویی، فر آشپزخانه هستش می تونید خرید کنید. از همه مهم تر قیمت محصولاتش عالیه از جاهای دیگه ارزونتره