PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : >>>>> DAP نگو - جاسوس بگو >>>>>

double_n
10-05-2005, 23:16
قابل توجه اونهايي كه براي امنيت ارزش قاووولند :
نرم افزار ذكر شده پس از اتمام كار دانلود يه آدرس لينك از اونو به يه جاي نامعلوم (جهنم دره نامعلوم) ميفرسته . . .
:roll:
حالا خود دانيد :wink: :twisted: :lol: 8)

metal gear
10-05-2005, 23:39
خب بفرسته ؟ مگه چيه؟ كسي كه خرمونو نميگيره

hansol45
10-05-2005, 23:48
راست ميگه منم وقتي سيستم رو با نرم افزارهاي اسپاي اسكن يا آنتي ويروس چك ميكنم همه شون يقه دپ رو ميگيرن ول كن هم نيستم ميگن يا جاي ماست يا دپ :P

Spy
11-05-2005, 01:14
بیشتر ADWARE هست تا اس...وار :mrgreen:

Nesta
11-05-2005, 16:34
سلام
دوسته عزيز به نظرم اصلاً اين موضو مهمی نيست که آدم بخواد وقت براش بگزره خيلی چيزه ساده هست

double_n
11-05-2005, 17:00
عزيزان اين رو واسه اونايي نوشتم كه داخل سايتشون آپلود مي كنند و براي امتحانش از DAP استفاده مي كنند كه ببينند ايا اين لينكه كار ميكنه يا نه غافل از اينكه . . . :lol:

ضمنا عزيزان اون بالا نظر نداديد كه آيا :?: :?: :?: :mrgreen:
دمتون گرم :shock: :wink:

ehsan_rx1
11-05-2005, 21:22
خوب خيلي از برنامه هاي ديگه هم هستند فقط DAP نيست كه؟

Sinagood
11-05-2005, 22:54
بله
این رو میفرسته
خوب Flashget و Getright هم برای ساپورت از روش سرچ FTP خودشون مثل دپ میفرستن
این که نشد اسپای ویر

برنامه های زیادی هستند که اطلاعات رو با عنوان anonym میفرستند

اکثر آنتی اسپای ویرها
گوگل تولبار
و همه ی زون آلارمها نشانه ی بارز هستند
این که نمیشه اسپای ویر

adware هست. چون یه شرکت یه برنامه ی مجانی رو نمینویسه که شما استفاده کنی و صداش در نیاد
اما وقتی میخریش یا رجیستر میکنی دیگه تبلیغ نداره اما بازم آنتی اسپای ویرها نمیفهمند (یه مشت لم یعقل) :mrgreen:

این که این برنامه اسپای ویر/ویروس/و اد-ویر لقب گرفت تقصیر نورتون هست :?
نورتون رو لجبازی اینکارو کرده :o اگرنه فلش گت و گت رایت و اینترنت دانلود منیجر هم همینطورند

rootnt
12-05-2005, 09:18
سلام.
عزيزان اصلا صحبت بعضي هاتون درست نيست.
آدم بايد كوچيك ترين نكات امنيتي رو رعايت كنه.
تازه وقتي بدتر مي شه كه بدونيم توليد كنندگان دپ بر اين ادعا هستن كه نرم افزارشون خيلي كلين و بدون ادور و اسپاي ور و از اين جور چيزاست. :evil:

Omidl
12-05-2005, 09:52
دوستان منم مدت زيادي از dap استفاده ميكردم و به خاطر همين مسايل امنيتي :shock: unistall ش كردم و رفتم سراغ FlashGet كه واقعا عاليه.

Roozedidar
12-05-2005, 11:12
آدمهاي متفاوت سلايق متفاوت و اين طبيعي است. اما اين جور نرم افزارها از نظر من براي سيستم مضر هست و من به شخصه از هيچ يك از اونها استفاده نمي كنم و براي دانلودهاي معمولي از همون IE و يا Opera استفاده ميكنم اما اگر نيازي به دانلود منيجر بود از Cute FTP Pro استفاده ميكنم. ميدونم كه يه مقدار تعجب كرديد ولي خب همونطور كه عرض كردم هر كسي سليقه خودش رو داره :wink: در مورد كاركردشم بايد بگم كه خوب و من مشكلي ندارم. انشاا... كه شما هم انتخاب درستي داشته باشيد و لذت ببريد از دانلود هاتون... :lol:

+WarriorKing
12-05-2005, 11:39
اين تاپيك نظر سنجي لازم نداره ... :!:
البته كاري نداريم چرا بعضي ها برا تاپيكشون نظر سنجي ميزارند ... :!:

Sinagood
12-05-2005, 11:46
FlashGet هم که خودش چنین کاری میکنه و اگه نمیکرد هم در نسخه ی مجانی adware free نیست ( اما اسمش هست) اما همون طور که میدونید تبلیغ داره

سلام.
عزيزان اصلا صحبت بعضي هاتون درست نيست.
آدم بايد كوچيك ترين نكات امنيتي رو رعايت كنه.
تازه وقتي بدتر مي شه كه بدونيم توليد كنندگان دپ بر اين ادعا هستن كه نرم افزارشون خيلي كلين و بدون ادور و اسپاي ور و از اين جور چيزاست
خوب درست میگن دیگه
این جوری باشه دارندگان زون آلارم هم نمیان تو سایتشون بگن که ما اسپایویر داریم که :twisted:

rootnt
14-05-2005, 07:43
سلام.
من كه نگرفتم شما چي ميگي بلاخره با اين كه نرم افزار جاسوسي داره خوبه يا بده البته اينم بگم من خودم استفاده مي كنم چون واقعا كارش درسته.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :?: :?:

Sinagood
14-05-2005, 16:01
از نظر من این جاسوسی رو همه ی برنامه ها دارن
حتی ویندوز که سریالش رو چک میکنه اما در حقیقت اسم این جاسوسی نیست
از نظر من دپ مشکلی نداره

free_user
20-05-2005, 14:40
سلام
لينكه ارسالي به خاطر اينه كه بتونه يك سري آمار و اطلاعاتي از برنامه ها داشته باشه
در ضمن نسخه اصلي اصلا اينطوري نيست بلكه نسخه كراك شده است كه مشكل داره و اگر سايز فايل اصلي با كراك شده را نگاه كني متوجه مي شين كه حجم بالاتري فايل كراك شده داره.
باي