PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نصب ویندوز 10 با برنامه RUFUS

FOURTH RETURN
24-08-2020, 18:09
من میخوام ایمیج نصب ویندوز 10 رو روی فلش مونت کنم برای نصب قبلا بدون هیچ مشکلی این کار رو میکردم اما الان در برنامه rufus هنگامی که start رو میزنم فرایند مونت روی فلش آغاز میشه و حدود 15 دقیقه هم طول میکشه و تا 100 درصد هم میره و پیام موفقیت هم میده اما هنگامی که فلش رو چک میکنم با شگفتی میبینم که هیچ اتفاقی روی فلش نیفتاده و فلش کاملا خالیه
با برنامه های دیگه هم امتحان کردم میگن وقتی آدرس فایل iso ویندوز 10 رو بهشون میدم شناساییش نمیکنن یا اگه شناسایی میکنن اصلا کار نمیکنن

CORTANA
24-08-2020, 19:46
من میخوام ایمیج نصب ویندوز 10 رو روی فلش مونت کنم برای نصب قبلا بدون هیچ مشکلی این کار رو میکردم اما الان در برنامه rufus هنگامی که start رو میزنم فرایند مونت روی فلش آغاز میشه و حدود 15 دقیقه هم طول میکشه و تا 100 درصد هم میره و پیام موفقیت هم میده اما هنگامی که فلش رو چک میکنم با شگفتی میبینم که هیچ اتفاقی روی فلش نیفتاده و فلش کاملا خالیه
با برنامه های دیگه هم امتحان کردم میگن وقتی آدرس فایل iso ویندوز 10 رو بهشون میدم شناساییش نمیکنن یا اگه شناسایی میکنن اصلا کار نمیکنن

درود

نکته: تنظیمات Partition scheme را در صورتی ک سیستم شما ضعیف است و مادربرد از حالت GPT پشتیبانی نمیکند آن را بر روی MBR قرار دهید

فلش مربوطه را برای اطمینان با استفاده از نرم افزار HDD.Low.Level.Format فرمت کنید، و سپس با استفاده از ویندوز ب منوی Format مراجعه کنید و بعد از کلیک بر روی گزینه Restore device default فلش را فرمت کنید

تنظیمات نرم افزار Rufus را دستکاری نکرده و فقط فلش متصل ب سیستم و فایل ISO ویندوز را ب آن معرفی کنید، بعلاوه نکته ای ک در بالاتر عنوان شد.

:»:»:»