PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Screen Mirroring در سامسونگ

Shervan360
21-08-2020, 22:03
سلام،
در تلویزیون سامسونگ میخوام از قابلیت Screen Mirroring استفاده کنم.
انجام میشه اما تصویر در تلویزیون کوچک هست، یعنی محتویات گوشی رو روی تلویزیون به صورت فول نشون نمیده، چاره چیست؟ ممنون

CORTANA
21-08-2020, 23:10
سلام،
در تلویزیون سامسونگ میخوام از قابلیت Screen Mirroring استفاده کنم.
انجام میشه اما تصویر در تلویزیون کوچک هست، یعنی محتویات گوشی رو روی تلویزیون به صورت فول نشون نمیده، چاره چیست؟ ممنون

درود

این امکان وجود ندارد.

صفحه نمایش Screen Mirroring ب اندازه تلفن ست میشود، ب همین دلیل است ک در استفاده از تبلت اندازه صفحه نمایش فرق میکند؛ ساختار تلفن موجب این اتفاق میشود

:»:»:»

Shervan360
22-08-2020, 00:20
درود

این امکان وجود ندارد.

تنها اندازه صفحه تلفن مربوطه نمایش داده میشود.

فکر نمیکنم. تبلت که دارم ازش پخش میکنم 10-12 اینچی هست. اون تصویری که روی تلویزیون نمایش میده حداقل 4-5 برابر تبلت هست.. منتها اندازه کل تلویزیون نمیشه.

اصلا این به کنار. فرض کنیم با گوشی موبایل بخواهیم mirror رو انجام بدیم. اون وقت چه کارایی داره؟ اندازه صفحه موبایل بندازیم رو تلویزیون که چی؟

ممنون

CORTANA
22-08-2020, 00:51
فکر نمیکنم. تبلت که دارم ازش پخش میکنم 10-12 اینچی هست. اون تصویری که روی تلویزیون نمایش میده حداقل 4-5 برابر تبلت هست.. منتها اندازه کل تلویزیون نمیشه.

اصلا این به کنار. فرض کنیم با گوشی موبایل بخواهیم mirror رو انجام بدیم. اون وقت چه کارایی داره؟ اندازه صفحه موبایل بندازیم رو تلویزیون که چی؟

ممنون

درود

تبلت با گوشی فرق میکند.زیرا صفحه نمایش و اندازه آنها متفاوت است و خب در استفاده از Screen Shairing نتیجه متفاوت خواهد بود

برای نمایش اطلاعات و جزئیات و صفحه ها ب روی عموم (خانواده، دوستان و...) و پخش ویدیو و نمایش عکس؛ این قابلیت کاربرد دارد

mehdi_vsgh
22-08-2020, 07:07
درود

این امکان وجود ندارد.

صفحه نمایش Screen Mirroring ب اندازه تلفن ست میشود، ب همین دلیل است ک در استفاده از تبلت اندازه صفحه نمایش فرق میکند؛ ساختار تلفن موجب این اتفاق میشود

نه ربطی نداره منم گوشیم رو میندازم رویت ولیزیون و فول اسکرین نشون میده!!! البته فقط داخل برنامه ها و بازیها که برم(وقتی گوشی بصورت Landscape باشه)

CORTANA
22-08-2020, 14:15
نه ربطی نداره منم گوشیم رو میندازم رویت ولیزیون و فول اسکرین نشون میده!!! البته فقط داخل برنامه ها و بازیها که برم(وقتی گوشی بصورت Landscape باشه)

درود

آیا شما صفحه را چرخانده اید؟

بنده چندین گوشی مختلف را تست کردم اما نتیجه یکسان بود و صفحه نمایش ب اندازه خود گوشی ست می شد

mehdi_vsgh
23-08-2020, 06:17
درود

آیا شما صفحه را چرخانده اید؟

بنده چندین گوشی مختلف را تست کردم اما نتیجه یکسان بود و صفحه نمایش ب اندازه خود گوشی ست می شد

بله صفحه رو میچرخونم برای دیدن فیلم یا بازی کردن صفحه کامل بصورت فول اسکرین نمایش داده مشه

CORTANA
23-08-2020, 08:54
بله صفحه رو میچرخونم برای دیدن فیلم یا بازی کردن صفحه کامل بصورت فول اسکرین نمایش داده مشه

درود
خب عزیز شما ک صفحه رو میچرخونید معلومه ک توی تلویزیون فول اسکرین نمایش داده میشه.استارتر تاپیک قابلیت "Screen rotation/چرخش صفحه" رو فعال نکرده بودند