PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدوم شرکت الان اینترنت رایگان شبانه داره؟

reza_17173
15-08-2020, 04:04
سلام دوستان از بین شرکت های ADSL و LTE کدوم الان اینترنت شبانه رایگان ارائه میده؟ من چند سال بود از مبین نت گرفته بودم ولی جدیدا طرح رایگان شبانه ش رو برداشت دیگه. دنبال یه شرکت جدید هستم

mehdi_vsgh
15-08-2020, 06:16
سلام دوستان از بین شرکت های ADSL و LTE کدوم الان اینترنت شبانه رایگان ارائه میده؟ من چند سال بود از مبین نت گرفته بودم ولی جدیدا طرح رایگان شبانه ش رو برداشت دیگه. دنبال یه شرکت جدید هستم
سلام
طبق قانون وزارت ارتباطات هیچ شرکتی اجازه دادن اینرتنت رایگان شبانه نداره

reza_17173
15-08-2020, 23:09
هییییچ شرکتی در ایران؟!!
چه شرکت های ADSL، چه LTE، چه مخابرات چه ...؟!! هیچ کدوم؟!!
یعنی چی آخه

CORTANA
15-08-2020, 23:18
هییییچ شرکتی در ایران؟!!
یعنی چی آخه

درود

سرویس موردنظر در هیچکدام از شرکت های سرویس دهنده اینترنت ارائه نمی شود

:»:»:»

sajad-tnt
15-08-2020, 23:40
سلام دوستان از بین شرکت های ADSL و LTE کدوم الان اینترنت شبانه رایگان ارائه میده؟ من چند سال بود از مبین نت گرفته بودم ولی جدیدا طرح رایگان شبانه ش رو برداشت دیگه. دنبال یه شرکت جدید هستمصبانت یه بسته داشت به اسم شباهنگ ماهی ۷۵۰۰ت میشد از ساعت ۲تا۷ رایگان استفاده کرد، الان نمیدونم هنوز باشه یا نه

Sent from my K00R using Tapatalk

mehdi_vsgh
16-08-2020, 09:53
هییییچ شرکتی در ایران؟!!
یعنی چی آخه

یعنی اینکه اینترنت رایگان ممنوعه!!!!! هیچ شرکت اجازه این کار نداره

صبانت یه بسته داشت به اسم شباهنگ ماهی ۷۵۰۰ت میشد از ساعت ۲تا۷ رایگان استفاده کرد، الان نمیدونم هنوز باشه یا نه

Sent from my K00R using Tapatalk

خدا جمیع رفتگان را بیامرزد!!! تموم شده اون دوران برادر!

reza_17173
16-08-2020, 12:42
ممنون از دوستان عزیز بابت پاسخوهاشون
بله ظاهرا هیچ شرکتی اینترنت رایگان شبانه نداره دیگه، حتی همین صبانت هم که دوستمون معرفی کرد اون طرح شباهنگش رو برداشته.
آخه این چه وضعیه! الان ما که دانلود خیلی زیادی داریم باید چیکار کنیم؟! اینطوری که کلی باید هزینه حجم اضافه بدیم!

محمد7966
16-08-2020, 12:49
بله ظاهرا هیچ شرکتی اینترنت رایگان شبانه نداره دیگه، حتی همین صبانت هم که دوستمون معرفی کرد اون طرح شباهنگش رو برداشته.
آخه این چه وضعیه! الان ما که دانلود خیلی زیادی داریم باید چیکار کنیم؟! اینطوری که کلی باید هزینه حجم اضافه بدیم!

از بچه های شاتل بپرسید.خودش توی سایت این نوشته:
براساس سیاست‌های تشویقی شاتل، مشتریان می‌توانند با پرداخت ۱۰،۰۰۰ تومان در ماه و خرید بسته‌های ترافیک شبانه، در ساعات ۱ تا ۸ بامداد بدون محاسبه ترافیک از سرویس اینترنت خود استفاده کنند

Rahpooyan
16-08-2020, 13:17
جشنواره تابستانی صبانت با 90% شبانه رایگان. بهتره با کارشناسشون هم تماس بگیرید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

reza_17173
17-08-2020, 15:07
خیلی ممنون از دوستان عزیز لطف کردین. حالا یکاریش میکنم دیگه، احتمالا از یه شرکتی که حجم روزانه خیلی زیادی با قیمت مناسب ارائه میده، اینترنت میگیرم

Mi74d
17-08-2020, 15:29

درود؛ ایرانسل و همراه اول بسته های نامحدود شبانه دارن، دانلودهای حجیمتون رو لیست کنید و یه شب بسته بخرید دانلود کنید؛ شرکتی که حجم روزانه زیاد با قیمت مناسب داشته باشه، در حال حاضر فن آوا هست.

reza_17173
20-08-2020, 02:16
درود؛ ایرانسل و همراه اول بسته های نامحدود شبانه دارن، دانلودهای حجیمتون رو لیست کنید و یه شب بسته بخرید دانلود کنید؛ شرکتی که حجم روزانه زیاد با قیمت مناسب داشته باشه، در حال حاضر فن آوا هست.

ممنون از لطفتون

ariobarzan2
20-08-2020, 08:58
صبانت جشنواره داره با 90 درصد تخفیف

971971
20-08-2020, 11:31
خیلی ممنون از دوستان عزیز لطف کردین. حالا یکاریش میکنم دیگه، احتمالا از یه شرکتی که حجم روزانه خیلی زیادی با قیمت مناسب ارائه میده، اینترنت میگیرم
صبانت اینترنت 1000 گیگ بین الملل یکساله را 300 هزار تومن می فروشد، اگر از ساعت 2 شب تا 7 صبح استفاده کنید یک دهم حجم کم می شود یعنی می توانید 10 ترابایت دانلود کنید و اگر فایلهایتان در سرور داخلی باشد یا منتقل کنید به سرور داخلی مثل آپلودبوی یا ترینبیت، نیم بها حساب می شود(در استفاده شبانه یک بیستم) و می توانید 20 ترابایت دانلود کنید که هر گیگش 15 تومن می افتد.