PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری هست که بشه برنامه ای که بر روی کامپیوتر نصب کردی بشه دوباره Setup کرد ؟

ali_golden
04-10-2006, 00:13
با سلام به تمامی دوستان
دوستان برنامه ای هست که بشه باهاش :
مثلا : یک آنتی ویروسی رو که روی کامپیوتر نصب کردی کرکش کردی و آپدیتش کردی دوباره به صورت Setup در بیاری و روی کامپیوتر های دیگه نصب کنی ؟
با تشکر از راهنمایی های شما :happy:

AK1
04-10-2006, 01:10
دوست عزيز سلام

اصولا هر برنامه كه نصب مي شه يك مقدار كد ريجستريو فايلهاي رو تو قسمت هاي ويژه براي( مثال پوشه سيستمي و ..) اظافه مي كه اگه شما اين كد ها و فايلها رو منيتورينگ كنين بعد به همون صورت با هر برنامه انستال سازي پك كنيد احتمالا جواب بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_golden
05-10-2006, 01:34
با تشکر از akmfad1 عزیز
موافقی یک تاپیک در قسمت بحث های کامپیوتری باز کنیم و روی این موضوع بیشتر کار کنیم شاید به نتایجی برسیم ؟
واقعا چیز عالی میشه

AK1
05-10-2006, 04:40
بايد چيز خوبي بشه

صلاح مملكت خويش خسروان دانن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

امتحانش ضرري نداره ببينيم كسي مي تونه كمك كنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Neo
05-10-2006, 16:42
اگه کسی بتونه کمک کنه منم ممنون میشم چون یه بازی رو سیستمم نصب شده که سی دیشو ندارم و میخوام بعد از نصب مجدد ویندوز دوباره اونو داشته باشم البته یه راه حلی که فکرم رسیده و زیاد هم جالب نیست استفاده از نرم افزارهائی مثل Go Backهستش

ali_golden
05-10-2006, 19:17
اگه کسی بتونه کمک کنه منم ممنون میشم چون یه بازی رو سیستمم نصب شده که سی دیشو ندارم و میخوام بعد از نصب مجدد ویندوز دوباره اونو داشته باشم البته یه راه حلی که فکرم رسیده و زیاد هم جالب نیست استفاده از نرم افزارهائی مثل Go Backهستش

با سلام
دوست عزیز میشه بگی کار این برنامه چیه شاید راه گشای کار باشه ؟ :happy:

Neo
05-10-2006, 23:37
با سلام
دوست عزیز میشه بگی کار این برنامه چیه شاید راه گشای کار باشه ؟ :happy:

سلام
یه جورائی یعنی پشتیبان گیری از ویندوز و برگشت اون که البته وقتی که ویندوز کاملا سالمه و سرحاله بدرد میخوره که با این نرم افزار و نرم افزارهای مشابه میشه از کل ویندوز و برنامه هائی که نصب شده پشتیبان گرفت و بعد دوباره بجای نصب مجدد ویندوز استفاده کرد که همونطور که گفتم زیاد جالب نیست و مثلا به درد من نمی خوره چون ویندوزم مشکل داره و اگه بخوام از این استفاده کنم دوباره همون مشکلات هم هست

ali_golden
06-10-2006, 04:48
سلام
یه جورائی یعنی پشتیبان گیری از ویندوز و برگشت اون که البته وقتی که ویندوز کاملا سالمه و سرحاله بدرد میخوره که با این نرم افزار و نرم افزارهای مشابه میشه از کل ویندوز و برنامه هائی که نصب شده پشتیبان گرفت و بعد دوباره بجای نصب مجدد ویندوز استفاده کرد که همونطور که گفتم زیاد جالب نیست و مثلا به درد من نمی خوره چون ویندوزم مشکل داره و اگه بخوام از این استفاده کنم دوباره همون مشکلات هم هست

با تشکر از شما
ببخشید زیاد سوال می کنم دوست عزیز
ایمیجی که این برنامه از درایو می گیره با چه فرمتی
یعنی دوباره باید توسط برنامه برگردانده بشه یا یه فایل exe که بدون نصب برنامه میشه برگردوند اطلاعات رو ؟
و سرعت برگردوند اطلاعات چقدره ؟ (جند دقیقه)

ali_golden
06-10-2006, 05:04
دوستانی که به این موضوع علاقه مند هستند می تونند به این تاپیک مراجعه کنند :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

salar2010
06-10-2006, 05:10
اگه بود منو هم خبر كنيد

::: -=- پايدار باشيد -=- :::