PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشن کردن موبایل اندروید بدون باتری برای تست سالم بودن گوشی

FOURTH RETURN
08-08-2020, 10:19
موبلیلم دیگه روشن نمیشه میخوام اول بدونم مشکل از خرابی باتریه تا براش باتری بخرم چه راههای برای روشن کردن موبایل بدون باتری هست؟

نکته: توی نت سرچ نکن اینجا کپی پست کنی خودم این کار را بلدم:sq_5:
صرفا اگر خودت این کار را شخصا انجام دادی و توی این زمینه وارد هستی پاسخ بده و از پاسخهای کلی و فکر میکنم و... مطلقا خودداری کنید بلد نیستی پاسخ دادن رو بیخیال شو و بذار اونی که وارد هست پاسخ بده

گوشیم هم LG v10 هست باتری 3000mah ولتاژ باتری هم 3.85 ولت

radarz
08-08-2020, 10:45
باید منبع تغذیه داشته باشین 4 ولت 1 امپر به پایه های مثبت و منفی گوشی بزنید البته اگر گوشی شما امکان روشن شدن بدون باتری رو داشته باشه :cool:

CORTANA
08-08-2020, 10:55
موبلیلم دیگه روشن نمیشه میخوام اول بدونم مشکل از خرابی باتریه تا براش باتری بخرم چه راههای برای روشن کردن موبایل بدون باتری هست؟

نکته: توی نت سرچ نکن اینجا کپی پست کنی خودم این کار را بلدم:sq_5:
صرفا اگر خودت این کار را شخصا انجام دادی و توی این زمینه وارد هستی پاسخ بده و از پاسخهای کلی و فکر میکنم و... مطلقا خودداری کنید بلد نیستی پاسخ دادن رو بیخیال شو و بذار اونی که وارد هست پاسخ بده

گوشیم هم LG v10 هست باتری 3000mah ولتاژ باتری هم 3.85 ولت

درود

خیر، این امکان وجود ندارد.

تنها گوشی های جدید شرکت SONY این قابلیت را دارند ک وقتی گوشی ب شارژر متصل میشود از برق مستقیم شارژر استفاده میکند

راه حل عمومی:

در پوش بالای باتری و کانکتوری ک ب گوشی متصل میشود را جدا کنید

سپس پایانه های "+" و "-" را ب سیم و سیم لخت شده شارژر متصل کنید

:»:»:»

FOURTH RETURN
08-08-2020, 11:16
در پوش بالای باتری و کانکتوری ک ب گوشی متصل میشود را جدا کنید

سپس پایانه های "+" و "-" را ب سیم و سیم لخت شده شارژر متصل کنید

:»:»:»

درپوش بالای باتری چیه و چطور باز میشه؟ مگه نمیگید نمیشه روشن کرد بعد میگید میشه

CORTANA
08-08-2020, 12:35
درپوش بالای باتری چیه و چطور باز میشه؟ مگه نمیگید نمیشه روشن کرد بعد میگید میشه

درود

منظورم درب گوشی است.پشت دستگاه

این کار شدنی نیست.اما از چند نفر پرس و جو کردم گفتند ک این راه حل عمومی هستش و اگه این روش نتیجه نداد دیگه کاریش نمیشه کرد

FOURTH RETURN
08-08-2020, 13:13
به نظر خودم اشکال از باتری هست چون سیم شارژ رو که به گوشی میزنم و دکمه پاور رو میزنم نمایشگر یه لحظه درصد باتری رو صفر درصد در حال شارژ شدن نشون میده و دوباره ناپدید میشه و اگر دکمه پاور رو باز نگه دارم این تکرار میشه
گوشی اگه بوت لوپ شده بود روشن میشد اما روی لوگوی شرکت سازنده گیر میکرد

FOURTH RETURN
08-08-2020, 14:32
خودم الان یه تستی کردم یه کابل USB شارژر رو اون سر میکرو usb ش رو بریدم فاز و نولش رو وصل کردم به فاز و نول بالای محفظه باتری روشن نشد
یه بار دیگه سیمهای فاز و نول رو قرار دادم روی فاز و نول بالای محفظه باتری و باتری رو هم گذاشتم سر جاش تا سیمها کیپ بشن در این حالت دکمه پاور گوشی رو فشار دادم و گوشی بدون هیچ مشکلی روشن شد:) نمیدونم چرا بدون باتری روشن نشد و در این حالت روشن شد

اینطوری:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]۲۰۲۰۰۸۰۸_۱۴۵۸۳۶.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]۲۰۲۰۰۸۰۸_۱۴۵۹۰۰.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حالا به نظرم دو حالت داره یا سوکت شارژ موبایل خرابه یا باتری خرابه من به هر حال یه باتری واسش میخرم ضرر نداره یه باتری زاپاس هم دارم چون گوشیم هم زود باتری تمام میکنه اگر اشکال از باتری نبود سوکت خرابه اما خودم بیشتر روی خرابی باتری نظر دارم

یه پرسش دیگه : میشه باتری رو با وصل کردن فاز و نول به دو سر مثبت و منفیش بیرون از موبایل شارژ کرد؟ ممکنه سوکت شارژ موبایلم خراب باشه