PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فراموشی حرف هایی که زدم (فراموشی و فراموشی)

Iloveu-ALL
06-08-2020, 21:43
در پست های بعد توضیح دادم ویرایش.

CORTANA
06-08-2020, 22:12
درود

بنده 2 بار پست شما را خواندم اما هنوز هم متوجه مننظور شما نشدم

آیا در بخواطر سپاری اطلاعات و مطالب دیگر هم مشکل دارید؟

Iloveu-ALL
06-08-2020, 22:26
درود

بنده 2 بار پست شما را خواندم اما هنوز هم متوجه مننظور شما نشدم

آیا در بخواطر سپاری اطلاعات و مطالب دیگر هم مشکل دارید؟

بیشتر مطلبی که تو ذهنم هست میپره مخصوصا وقتی که چند مورد یا دو مورد هست به مورد دیگر فکر کنم اون یکی مورد میپره!
موقع خواب هم همین هست اکثرا فکر های که تو خواب و بیداری یا خواب آلودگی به ذهنم میاد بعد بیدار و هوشیار شدن تو خاطرم نمیمونه

ولی حرفم درباره این بود که حرف های که قبلا زده بودم رو یادم میره مثلا خیلی پیش اومده که طرف میگه تو اون حرف رو زدی در عوض من یادم نمیمونه یا وقتی میخوام حرف طرف رو بگم دقیق یادم نمیمونه و کلا تعبیرش رو عوض می کنم

اما راجع به سوال شما مثلا یکی به من یه بار یا دو بار یه چیز رو میگه مثلا اسم و فامیل یه فرد معمولا یادم نمیمونه و تعداد کسایی که با اسم میشناسم کمه یکی به این خاطر و یکی به این دلیل که بسیار تنها و منزوی هستم! موقع صبحت ها بینش یه حرف خوب میزنه میخوام یادم بمونه ولی بعضی موقع ها یادم میره

CORTANA
06-08-2020, 22:29
بیشتر مطلبی که تو ذهنم هست میپره مخصوصا وقتی که چند مورد یا دو مورد هست به مورد دیگر فکر کنم اون یکی مورد میپره!
موقع خواب هم همین هست اکثرا فکر های که تو خواب و بیداری یا خواب آلودگی به ذهنم میاد بعد بیدار و هوشیار شدن تو خاطر نمیمونه

ولی حرفم درباره این بود که حرف های که قبلا زده بودم رو یادم میره مثلا خیلی پیش اومده که طرف میگه تو اون حرف رو زدی در عوض من یا یادم نمیمونه یا وقتی میخوام حرف طرف رو بگم یا دقیق یادم نمیمونه یا کلا تعبیرش رو عوض می کنم

اما راجع به سوال شما مثلا یکی به من یه بار یا دو بار یه چیز رو میگه مثلا اسم و فامیل یه فرد معمولا یادم نمیمونه و تعداد کسایی که با اسم میشناسم کمه یکی به این خاطر و یکی به این دلیل که بسیار تنها و منزوی هستم!

درود

مشکل اصلا جسمی و روحی نیست

مشکل از تفکر خود شماست

آیا چیز های دیگه را هم فراموش میکنید؟

مثلا اینکه روز قبل شام چ خوردید یا اینکه چ ساعتی ب بیرون رفتید؟

اگر پاسخ شما منفی است ناخوداگاه شما نمیخواهد ک مطالب و صحبت ها را بخواطر بسپارید و یا خودتان نمیخواهید (ک در این صورت باز هم ب ناخوداگاه بر میگردد)

Iloveu-ALL
06-08-2020, 22:36
موقع صبحت ها بینش یه حرف خوب میزنه میخوام یادم بمونه ولی بعضی موقع ها یادم میره
طرف جمله 1 رو میگه جمله 2 رو میگه جمله 3 رو میگه من روی جمله 2 میخوام فکر کنم که از دیدم جالب بود یادم نمیمونه چیه

البته همیشه اینطوری نیست شاید عادی باشه این مسئله و مسئله فقط پریدن فکر باشه

CORTANA
06-08-2020, 22:42
موقع صبحت ها بینش یه حرف خوب میزنه میخوام یادم بمونه ولی بعضی موقع ها یادم میره
طرف جمله 1 رو میگه جمله 2 رو میگه جمله 3 رو میگه من روی جمله 2 میخوام فکر کنم که از دیدم جالب بود یادم نمیمونه چیه

البته همیشه اینطوری نیست شاید عادی باشه این مسئله و مسئله فقط پریدن فکر باشه

درود

موضوع ناخوداگاه و خواستن خود شما ب بخواطر سپردن آن هاست

این موضوع یک مشکل نیست

Iloveu-ALL
10-08-2020, 18:21
سلام، تغییر سبک زندگی شاید کمکم کنه غذا، خواب، ورزش و ...
یکی از مشکلات بزرگی که پریدن فکر میاره این هست که قابلیت فکر کردن قبل از حرف زدن رو از شما میگیره و یا بسیار ضعیفش میکنه
چون دغدغه این هست که نکنه این مورد از ذهنم بپره
نمیدونم چرا کسی جواب نمیده.

بامدادنیکنفس
10-08-2020, 18:37
فراموشی کاملا طبیعیه اونم تو دنیای امروز ما با اینترنت 5g و 4g . شهرهای بزرگ و مردم مختلف و گهگاه پرخاشگر
به قول یه روانشناسی انسان اولیه با به خاطر سپردن زنده میموند . انسان 2020 با فراموش کردن ...

اگه کسی به شما میگه فراموشی دارین یا تحصیلات ش خیلی کلاسیک و فرانسوی بوده یا خشک مغز و قدیمیه
فقط یادتون بمونه شیر گاز و آب رو ببندین دیگه بقیه چیزا مهم نیست

بامدادنیکنفس
10-08-2020, 18:41
اگه خوابتون خوب نیست پیش یه دکتری برین که یه قرصی از خانواده زپام ها براتون تجویز کنه .
خیلی ها تو یه مقطعی از زندگی به زپام ها احتیاج پیدامیکنند.
قرص های دیگه هم باهاشون تجویز میکنند ولی اونا وضع شما را بدتر میکنند. ورزش رژیم خوب و خواب طبیعی کافی بهتر از هر چیز دیگه ست . قید دوستاتون رو بزنید به جاش اول شب بخوابید . به من که کمک کرد .