PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست خواب آور فوق قوی مجار !

mojt90
06-08-2020, 15:07
سلام

دوستان اگر امکان داره قرص فوق قوی خواب آور معرفی کنید که بتوان بدون نخسه خرید . دیازپام و ... نمیدن بدون نخسه .

2 هفته تا صبح بیدارم اصلا شب ها خوابم نمیاد دکتر هم اصلا نمیخوام برم لطفا خواهش میکنم توضیح نخواهید فقط معرفی کنید . با تشکر :»

CORTANA
06-08-2020, 15:27
سلام

دوستان اگر امکان داره قرص فوق قوی خواب آور معرفی کنید که بتوان بدون نخسه خرید . دیازپام و ... نمیدن بدون نخسه .

2 هفته تا صبح بیدارم اصلا شب ها خوابم نمیاد دکتر هم اصلا نمیخوام برم لطفا خواهش میکنم توضیح نخواهید فقط معرفی کنید . با تشکر :»

درود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:»:»:»

mojt90
06-08-2020, 15:37
درود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

متاسفانه همشون با نخسه هستند . من بدون نخسه میخوام بخرم :»

CORTANA
06-08-2020, 15:43
متاسفانه همشون با نخسه هستند . من بدون نخسه میخوام بخرم :»

درود

میتونید ب دوستان یا آشنایان بگید بهتون قرص مربوطه رو بدند (البته اگه دارند)

italodance
06-08-2020, 15:51
قرص چیه دوست من
چرا قرص؟! مصرف نکن اینها همه شیمیایی هستند رو مغز و اعصاب اثر می گذراند.
من خودم تو عمرم جز قرص ویتامین D که مال آفتاب هست و اکثرا تو تهران محرومیم از این ویتامین و قرص سرما خوردگی تو عمرم هیچ قرص دیگه ای نخوردم.
اصلا قرص سر درد و خواب ندیدم و نمیدونم چه شکلیه :worried:

mirzabozorg
06-08-2020, 21:02
قرص چیه دوست من
چرا قرص؟! مصرف نکن اینها همه شیمیایی هستند رو مغز و اعصاب اثر می گذراند.
من خودم تو عمرم جز قرص ویتامین D که مال آفتاب هست و اکثرا تو تهران محرومیم از این ویتامین و قرص سرما خوردگی تو عمرم هیچ قرص دیگه ای نخوردم.
اصلا قرص سر درد و خواب ندیدم و نمیدونم چه شکلیه :worried:

حرفتون منطقی نیست.
متخصص خوب باید برن. شما تا حالا درد بی خوابی خالص رو نکشیدین.
این تاثیری که دو هفته نخوابیدن داره کمتر از دارو خوردن نیست.
من هم قبلا موافق دارو نخوردن بودم وای بعدها دیدم دارو درمانی لازمه با روان درمانی آگه مشکلت متوسط به بالا باشه

mirzabozorg
06-08-2020, 21:04
سلام

به هیچ وجه بدون متخصص روان پزشک خودسر نخور دارو

اگه واقعا نمیخوای بری دکتر حداقل مشکلت رو حل کن ببین واقعا چیه

italodance
07-08-2020, 05:54
حرفتون منطقی نیست.
متخصص خوب باید برن. شما تا حالا درد بی خوابی خالص رو نکشیدین.
این تاثیری که دو هفته نخوابیدن داره کمتر از دارو خوردن نیست.
من هم قبلا موافق دارو نخوردن بودم وای بعدها دیدم دارو درمانی لازمه با روان درمانی آگه مشکلت متوسط به بالا باشه

حرف شما منطقی نیست

یک سری افراد هستند تا هر چی میشه و برای هر چی میشه سریع روی به دکتر و قرص و فلان روی می آورند و این اشتباه هست.

مشکل فوق در خیلی از مسائل ممکن است نقش داشته باشد و دکتر و یا قرص آخرین راه آن هست نه اولین راه آن.

سبک زندگی ، نوع و حجم و ساعت خوردن شام، ساعت خواب همگی از عواملی هستند که در نوع خوابیدن اثر می گذارد.

مثال کسی که زندگی پر استرسی دارد، شام سنگین و پر چرب ساعت ۱۲ می‌خورد و انتظار خواب از ساعت ۱ را دارد مشخص هست چه می شود.

آدمی تا جایی که بتواند باید از وابستگی به قرص و دوا و دکتر فاصله بگیرد و با سبک و سالم زیستی زندگی سالمی را فراهم کند.

تا هر چی میشه بابت ساده ترین چیزها دکتر و فلان.

mirzabozorg
07-08-2020, 06:40
حرف شما منطقی نیست

یک سری افراد هستند تا هر چی میشه و برای هر چی میشه سریع روی به دکتر و قرص و فلان روی می آورند و این اشتباه هست.

مشکل فوق در خیلی از مسائل ممکن است نقش داشته باشد و دکتر و یا قرص آخرین راه آن هست نه اولین راه آن.

سبک زندگی ، نوع و حجم و ساعت خوردن شام، ساعت خواب همگی از عواملی هستند که در نوع خوابیدن اثر می گذارد.

مثال کسی که زندگی پر استرسی دارد، شام سنگین و پر چرب ساعت ۱۲ می‌خورد و انتظار خواب از ساعت ۱ را دارد مشخص هست چه می شود.

آدمی تا جایی که بتواند باید از وابستگی به قرص و دوا و دکتر فاصله بگیرد و با سبک و سالم زیستی زندگی سالمی را فراهم کند.

تا هر چی میشه بابت ساده ترین چیزها دکتر و فلان.

لطفا پست منو با دقت بخونید تا ببینید چرا گفتم اون حرفتون منطقی نیست
شام چرب چیه؟ کسی که دو هفته نخوابیده قطعا باید بره پیش متخصص حتی اگر دارو نخواد بخوره.

italodance
07-08-2020, 07:14
لطفا پست منو با دقت بخونید تا ببینید چرا گفتم اون حرفتون منطقی نیست
شام چرب چیه؟ کسی که دو هفته نخوابیده قطعا باید بره پیش متخصص حتی اگر دارو نخواد بخوره.

دو هفته چیزی نیست انگار دو ماهه

شخص باید بسنجه‌ چه چیزی در برنامه این دو هفته تاثیر داشته، دکتر توصیه نمیشه، بزرگ‌ترین دکتر خود آدم هست. تکرار می‌کنم در آخرین مرحله دکتر توصیه میشه، اتفاقا یک همکار داشتم مشکل ایشان را داشت، آن همکار ما سیگار می کشید و این اواخر حشیش و برای خودش میچرخید تو خیابان‌ها تا آخر شب و دیر میخوابید ، بعد می گفت خوابم نمیبره، میگفتیم این چه وضع زندگی تو هست روزی ۳۰ تا پک و گویا معتاد هم شدی، مسخره میکرد و فلان.
بعد آمد گفت خوابم برد گفتم چی؟! گفت شب قبل خواب رفتم قرآن خوندم نمیدونم فلان سوره رو اگه بخونی معجزه خواب و فلان..بش گفتم همش مزخرف میگی باز مسخره کرد نه تو نمیفهمی و قرآن نخوندی....

۴ سال پیش بنده خدا صبح نیامد سر کار ، آقا خبر آمد فوت کردند ، گفتم چی شده؟! اطرافیان گفتند قرص خواب و فلان آن هم چند تا با هم خورده که بخوابه دیگه بیدار نشد. بنده خدا ۳۰ سالش بود.

ای بابا این از اون سبک زندگی اون از طرز فکر عجیب هم نبود.

سبک زندگی خیلی خیلی مهمه. انتخاب ها در زندگی خیلی مهم هستند. یک انتخاب آینده و عمر انسان را میسازه.

mirzabozorg
07-08-2020, 07:18
دو هفته چیزی نیست انگار دو ماهه

شخص باید بسنجه‌ چه چیزی در برنامه این دو هفته تاثیر داشته، دکتر توصیه نمیشه، بزرگ‌ترین دکتر خود آدم هست. تکرار می‌کنم در آخرین مرحله دکتر توصیه میشه، اتفاقا یک همکار داشتم مشکل ایشان را داشت، آن همکار ما سیگار می کشید و این اواخر حشیش و برای خودش میچرخید تو خیابان‌ها تا آخر شب و دیر میخوابید ، بعد می گفت خوابم نمیبره، میگفتیم این چه وضع زندگی تو هست روزی ۳۰ تا پک و گویا معتاد هم شدی، مسخره میکرد و فلان.
بعد آمد گفت خوابم برد گفتم چی؟! گفت شب قبل خواب رفتم قرآن خوندم نمیدونم فلان سوره رو اگه بخونی معجزه خواب و فلان..بش گفتم همش مزخرف میگی باز مسخره کرد نه تو نمیفهمی و قرآن نخوندی....

۴ سال پیش بنده خدا صبح نیامد سر کار ، آقا خبر آمد فوت کردند ، گفتم چی شده؟! اطرافیان گفتند قرص خواب و فلان آن هم چند تا با هم خورده که بخوابه دیگه بیدار نشد. بنده خدا ۳۰ سالش بود.

ای بابا این از اون سبک زندگی اون از طرز فکر عجیب هم نبود.

سبک زندگی خیلی خیلی مهمه. انتخاب ها در زندگی خیلی مهم هستند. یک انتخاب آینده و عمر انسان را میسازه.

قرص خواب فلان چند تا خورده بله باید هم بمیره!
متخصص دکتر فقط میتونه در مورد شخص نظر بده و پروتکل درمان باید رعایت بشه. خیلی چیزا فقط به سبک زندگی مربوط نیست. عوامل بسیار بنیادی تر از این حرفاست.

italodance
07-08-2020, 07:32
دکتر هم میرفت و دکتر قرص خواب تجویز کرده بود، بله موافقم چند تا بله کشنده است. اما یک دفعه که چندتایی نشد که، به مرور با نظر دکتر شبها مصرف میکرد که یکدفعه اینجوری شد دیگه نمیدونم شاید باز هم خوابش نمیبرد با مشکلاتی که داشت و عدم تصمیم گیری فکری اقدام به اینکار کرده بود که شاید فرجی بشود. دیگه نمیدونم ولی میدونم که مصرف میکرد.

CORTANA
07-08-2020, 11:41
قرص خواب فلان چند تا خورده بله باید هم بمیره!
متخصص دکتر فقط میتونه در مورد شخص نظر بده و پروتکل درمان باید رعایت بشه. خیلی چیزا فقط به سبک زندگی مربوط نیست. عوامل بسیار بنیادی تر از این حرفاست.

درود

کاربر مربوطه italodance حرف درست را عرض کردند؛استارتر تاپیک مشکل اش یک چیز دیگه است و خودش شخصا باید آن را مرتفع کند.

همانطور ک میدانید کار های خود شخص باعث شده تا ب این حال و روز بیوفتد؛حتما خودشان کاری انجام دادند ک این مشکل برایشان پیش آمده است

در صورتی ک خودشان شخصا نتیجه ای نگرفتند آن موقع باید ب دکتر مراجعه کنند

کاربر italodance حرف منطقی را میگویند؛

استارتر تاپیک اگر ب این وضع ادامه دهد خدا میداند چ بلایی بر سرشان می آید؛کم خوابی/بد خوابی بدترین دشمن بدن انسان است

mojt90
07-08-2020, 12:01
:»:»:»:» با تشکر از همه عزیزانی که راهنمایی کردند . :»:»:»:»