PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در درگاه های بانکی

AmiRKaBiRLeo
05-08-2020, 12:32
سلام من قبلا از یه در گاه خرید کرده بودم و کارتم ذخیره شده الان من کارت مو گم کردم میخوام از یه درگاه دیگه استفاده کنم ولی شماره کارت ندارم و فقط شماره کارتم تو در گاه به پرداخت ذخیره شده و اونی 6 رقمش XXXXXX هست شما راه حلی دارید؟

CORTANA
05-08-2020, 12:46
سلام من قبلا از یه در گاه خرید کرده بودم و کارتم ذخیره شده الان من کارت مو گم کردم میخوام از یه درگاه دیگه استفاده کنم ولی شماره کارت ندارم و فقط شماره کارتم تو در گاه به پرداخت ذخیره شده و اونی 6 رقمش XXXXXX هست شما راه حلی دارید؟

درود

ب ملاقات مدیر کل بانک یا کارکنان بانک موردنظر بروید و درخواست خود را مطرح کنید (این ک کارت خود را گم کرده اید و شماره کارت آن را نیاز دارید (ب خودشان بستگی دارد ک با توجه ب قوانین بانک درخواست شما را قبول میکنند یا رد)

در صورتی ک درخواست شما رد شد باید ب بانکی ک کارت گم شده را از آن گرفته اید مراجعه کنید و درخواست کارت جدید خود را مطرح کنید.بعد از راه حل های داده شده توسط کارکنان بانک و انجام دادن مراحل موردنیاز کارت خود را مجددا میگیرید

نکته مهم:برای جلوگیری از هر نوع سرقت یا سو استفاده از کارت بانکی گم شده، قبل از درخواست کارت جدید کارت قدیمی را مسدود کنید

:»:»:»

yakooza
30-11-2020, 11:30
دوستمن نت بانک یا همراه بانک رو از بانک مورد نظر خودتون دریافت کنید و شماره کارت خود رو میتونید دریافت کنید ...