PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : counter strike آنلاین

FOURTH RETURN
04-08-2020, 23:44
کسی counter strike رو یادشه؟ کیا هنوز آنلاین بازیش میکنن؟

CORTANA
07-08-2020, 13:36

درود

بنده CS:GO پلی میدم؛ جز این PUBG و Cod Warzone هم پلی میدم

:»:»:»

FOURTH RETURN
09-08-2020, 08:12
درود

بنده CS:GO پلی میدم؛ جز این PUBG و Cod Warzone هم پلی میدم

چطوریه من خودم بازی نکردم سالها نمیدونم چطوریه

CORTANA
09-08-2020, 14:37
چطوریه من خودم بازی نکردم سالها نمیدونم چطوریه

درود

چند تا حالت مختلف بازی داره ک همشون توی زمین (مپ/نقشه) هایی با وسعت مشخصی انجام داده میشه

حالت اول: اگر چندین نفر ب صورت آنلاین یا LAN ب هم متصل شده باشن میتونن یک مپ رو انتخاب کنن و برن توش و بازی کنن، بازی هم جوری هستش ک همه ی مقدار مشخصی پول دارن و در شروع بازی فقط یک اسلحه Pistol دارن؛ بعد از اینکه تمام تیم آماده شدن ب یک سرور از قبل مشخص شده متصل میشن و با بازیکن های اون سرور بازی میکنن؛ ب عبارتی دیگه.همه پلیر ها ک میخوان با هم بازی کنن از قبل ی مپ رو انتخاب میکنن و بازی رو شروع میکنن؛ همونطور ک عرض کردم همه بازیکن ها اول بازی فقط یک اسلحه Pistol دارن و بعد از اینکه مقدار مشخصی از پلیر های دشمن رو کشتن مقدار پولشون افزایش پیدا میکنه و میتونن اسلحه های دیگه ای رو هم بخرن و استفاده بکنن

حالت دوم: دقیقا مانند حالت اول است منتها اینبار با فعال سازی/غیر فعالسازی یک بمب؛ یکی از بازیکن های دشمن یک بمب ب همراه دارد و ماموریت او این است ک در قسمت مشخصی از زمین بازی آن بمب را فعال کند؛ وظیفه تیم مقابل هم غیر فعال سازی آن است و اگر مبم منفجر شود تیم دشمن برنده میشود و اگر تیم مقابل آن را غیرفعال کند آن برنده میشود.در بین این ماموریت بازیکن ها اسلحه و تجهیزات مختلف دارند تا با دشمنان مقابله کنند

بازی PUBG: یک بازی بتل رویال (Battle Royal) است ک در آن 100 عدد بازی کن در سرتاسر جهان با استفاده از یک هواپیما داخل بازی ب یک مپ مشخص میروند و بعد از فرود آمدن با چتر مخصوص ب داخل خانه ها و ساختمان ها میروند تا تجهیزات و اسلحه و جلیقه های زدگلوله جم آوری کنند و با بازیکن های دیگر (جدا از هم تیمی های 4 نفره) را بکشند؛ و هر کسی ک در این بین زنده بماند برنده است

بازی Call of duty Warzone:همانند بازی PUBG یک بتل رویال است

champion saleh
12-08-2020, 09:43

درود

بنده بازی میکنم.نسخه کانتر1.6
با اینکه قدیمیه اما پلیر زیاد داره

FOURTH RETURN
12-08-2020, 10:11
درود

بنده بازی میکنم.نسخه کانتر1.6
با اینکه قدیمیه اما پلیر زیاد داره
لینک سایتش رو بده

- - - Updated - - -

درود

چند تا حالت مختلف بازی داره ک همشون توی زمین (مپ/نقشه) هایی با وسعت مشخصی انجام داده میشه

حالت اول: اگر چندین نفر ب صورت آنلاین یا LAN ب هم متصل شده باشن میتونن یک مپ رو انتخاب کنن و برن توش و بازی کنن، بازی هم جوری هستش ک همه ی مقدار مشخصی پول دارن و در شروع بازی فقط یک اسلحه Pistol دارن؛ بعد از اینکه تمام تیم آماده شدن ب یک سرور از قبل مشخص شده متصل میشن و با بازیکن های اون سرور بازی میکنن؛ ب عبارتی دیگه.همه پلیر ها ک میخوان با هم بازی کنن از قبل ی مپ رو انتخاب میکنن و بازی رو شروع میکنن؛ همونطور ک عرض کردم همه بازیکن ها اول بازی فقط یک اسلحه Pistol دارن و بعد از اینکه مقدار مشخصی از پلیر های دشمن رو کشتن مقدار پولشون افزایش پیدا میکنه و میتونن اسلحه های دیگه ای رو هم بخرن و استفاده بکنن

حالت دوم: دقیقا مانند حالت اول است منتها اینبار با فعال سازی/غیر فعالسازی یک بمب؛ یکی از بازیکن های دشمن یک بمب ب همراه دارد و ماموریت او این است ک در قسمت مشخصی از زمین بازی آن بمب را فعال کند؛ وظیفه تیم مقابل هم غیر فعال سازی آن است و اگر مبم منفجر شود تیم دشمن برنده میشود و اگر تیم مقابل آن را غیرفعال کند آن برنده میشود.در بین این ماموریت بازیکن ها اسلحه و تجهیزات مختلف دارند تا با دشمنان مقابله کنند

بازی PUBG: یک بازی بتل رویال (Battle Royal) است ک در آن 100 عدد بازی کن در سرتاسر جهان با استفاده از یک هواپیما داخل بازی ب یک مپ مشخص میروند و بعد از فرود آمدن با چتر مخصوص ب داخل خانه ها و ساختمان ها میروند تا تجهیزات و اسلحه و جلیقه های زدگلوله جم آوری کنند و با بازیکن های دیگر (جدا از هم تیمی های 4 نفره) را بکشند؛ و هر کسی ک در این بین زنده بماند برنده است

بازی Call of duty Warzone:همانند بازی PUBG یک بتل رویال است

یعنی تو سایتش نمیری؟

CORTANA
12-08-2020, 11:04
یعنی تو سایتش نمیری؟

چ ربطی ب سایت دارد؟

FOURTH RETURN
12-08-2020, 19:36
چ ربطی ب سایت دارد؟

منظور من بازی آنلاین با سراسر جهان بود نه بازی مولتی پلیر شبکه ای

این سایت:

Game CS 1.6 play Сounter-Strike online free — CS-ONLINE

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

CORTANA
12-08-2020, 20:05
منظور من بازی آنلاین با سراسر جهان بود نه بازی مولتی پلیر شبکه ای

این سایت:
Search ResultsWeb result with site links
Game CS 1.6 play Сounter-Strike online free — CS-ONLINE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درود

هر 3 عدد بازی معرفی شده قابلیت اینکه با تمامی کاربران در سرتاسر جهان بازی کنید رو دارن

در قسمت multiplayer میتونید این کار را برای بازی CS:GO انجام بدید اما برای بازی های دیگر (PUBG و CoD Warzon) انلاین بازی کردن فقط ب کاربران تمامی جهان امکان پذیر است ( مگر اینکه بخواهید فقط با دوستان خود با سرتاسر جهان بازی کنید)

champion saleh
13-08-2020, 10:41
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته شده توسط FOURTH RETURN [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک سایتش رو بده

- - - Updated - - -

درود

لینک دانلود بازی کانتر استریک 1.6 در پایین پست قرار گرفت

جهت دانلود اینجا کلیک کنید. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

FOURTH RETURN
13-08-2020, 16:15
درود

هر 3 عدد بازی معرفی شده قابلیت اینکه با تمامی کاربران در سرتاسر جهان بازی کنید رو دارن

در قسمت multiplayer میتونید این کار را برای بازی CS:GO انجام بدید اما برای بازی های دیگر (PUBG و CoD Warzon) انلاین بازی کردن فقط ب کاربران تمامی جهان امکان پذیر است ( مگر اینکه بخواهید فقط با دوستان خود با سرتاسر جهان بازی کنید)

بله؟ من نامی از سه تا بازی نیاوردمدرباره چی حرف میزنید؟

CORTANA
13-08-2020, 17:51
بله؟ من نامی از سه تا بازی نیاوردمدرباره چی حرف میزنید؟

درود

پوزش دوست عزیز متوجه منظور شما نشدم.لطفا سوال خود را ب طور کامل توضیح دهید

FOURTH RETURN
14-08-2020, 10:59
درود

پوزش دوست عزیز متوجه منظور شما نشدم.لطفا سوال خود را ب طور کامل توضیح دهید

جریان این سه تا بازی چیه متوجه نشدم منظورتون رو

italodance
14-08-2020, 11:00
Here we go again :n08:

vahidreza2007
14-08-2020, 12:24
Here we go again :n08:

پست اسپم = بي ربط به موضوع تاپيك

پ . ن : به همين راحتي ميشه گير داد دوست عزيز :thumbsdow

italodance
14-08-2020, 12:31
اسپم نیست بلکه یک پست طنز مربوط به موضوع دوستان هست شما در تاپیکهای پیشین دوستان نبودید اطلاع از داستان ندارید.

FOURTH RETURN
04-01-2021, 11:49
درود

لینک دانلود بازی کانتر استریک 1.6 در پایین پست قرار گرفت

جهت دانلود اینجا کلیک کنید. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باید دانلود کنم پس؟ نمیشه بدون دانلود از طریق سایت بازی کرد؟

CORTANA
13-01-2021, 02:13
باید دانلود کنم پس؟ نمیشه بدون دانلود از طریق سایت بازی کرد؟

درود

خیر دوست عزیز

نمیشه بازی رو در سایت اجرا کرد

تنها باید دانلود و نصب بشه

mohammadezrael21
21-02-2021, 16:30
پابجی رو روی چه پلتفرمی بازی میکنید . اگر موبایل است افتخار میکنم که با شما بازی کنم .

CORTANA
26-02-2021, 03:45
پابجی رو روی چه پلتفرمی بازی میکنید . اگر موبایل است افتخار میکنم که با شما بازی کنم .

درود

آیدی بنده:5918764330

درخواست دوستی ارسال کنید تا تایید بشه