PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور رجیستری موقع نصب برنامه

محمد مهدی عادل
02-08-2020, 14:15
سلام بنده موقع استفاده از یک کلینر دستم روی رجیستری ها خورد و همه فایلهای رجیستری پاک شد و الان هم نمیتونم هیچ نرم افزاری رو درست نصب کنم و موقع نصب 4 ارور رجیستری پشت سرهم میده الان باید چیکار کنم؟

CORTANA
02-08-2020, 17:14
سلام بنده موقع استفاده از یک کلینر دستم روی رجیستری ها خورد و همه فایلهای رجیستری پاک شد و الان هم نمیتونم هیچ نرم افزاری رو درست نصب کنم و موقع نصب 4 ارور رجیستری پشت سرهم میده الان باید چیکار کنم؟

درود

اگر ویندوز 8.1 یا 10 دارید میتوانید آن را بدون اینکه ب اطلاعات شما آسیبی وارد شود فاکتوری ریست (بازگشت ب تنظیمات کارخانه) کنید

در صورتی ک نتیجه ای حاصل نشد باید ویندوز را مجددا ب صورت Clean install نصب کنید

:»:»:»

محمد مهدی عادل
02-08-2020, 20:33
درود

اگر ویندوز 8.1 یا 10 دارید میتوانید آن را بدون اینکه ب اطلاعات شما آسیبی وارد شود فاکتوری ریست (بازگشت ب تنظیمات کارخانه) کنید

در صورتی ک نتیجه ای حاصل نشد باید ویندوز را مجددا ب صورت Clean install نصب کنید

ویندوزم 7ultamat هست

CORTANA
02-08-2020, 20:53
ویندوزم 7ultamat هست

درود

ویندوز باید مجددا ب صورت Clean install نصب شود

paveej
03-08-2020, 17:31

سلام.توی همون نرم افزاری که باش رجیستری رو کلین کردید با دقت نگاه کنید شاید یه بکاپ گرفته باشه بعد رجیستری رو پاک کرده.اگه اینجور باشه خود نرم افزار به احتمال زیاد گزینه ای هم برای restore کردن رجیستری باید داشته باشه.

یه کار دیگه هم اینه که یه یوزر جدید توی ویندوز بسازید. اگه شانس داشته باشید ممکنه اون قسمت از رجیستری که پاک شده فقط مربوط به یوزر باشه و یوزر جدید درست کار کنه.

paveej
04-08-2020, 15:11
یه راه خیلی بهتر که احتمال زیاد داره درستش کنه استفاده از system restore خود ویندوز هست.

Sent using Android ForumReader app