PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دزدی و حرام خوری مخابرات ؟

ksra
28-07-2020, 17:19
سلام.
بنده نزدیک به 7 ماهه با این مشکل مواجه هستم و واقعا کلافم کرده . مشکل اینه که اینترنت من حجمی که خودم مصرف میکنم با حجم باقی مونده توی پنل زمین تا آسمون فرق میکنه ....
الان نزدیک به 10 روزه اینترنتم اومده روی 128 و واقعا با قطع بودن هیچ فرقی نداره ....
من وای فای مودمم خاموشه و اصلا هیچی جز یک کامپیوتر با کابل LAN به مودم وصل نیست.
موضع از جایی شروع میشه که با نرم افزار های مدیریت حجم میبینم که 1 گیگ فایل دانلود میکنم توی پنل 4.5 گیگ یا حتی 5 گیگ حساب میکنن!! واقعا اذیت کننده هست.
همشم توی 15 دقیقه 7-8 بار قطع میشه و وصلم میشه چراغ اینترنت قرمزه .
شمام این مشکل رو بادزدی مخابرات دارید ؟

radarz
28-07-2020, 20:22
زنگ بزن 195 واحد شکایات وزارت فناوری اطلاعات کشور برات پیگیری کنن :cool:

Rahpooyan
28-07-2020, 20:38
سلام.
موضع از جایی شروع میشه که با نرم افزار های مدیریت حجم میبینم که 1 گیگ فایل دانلود میکنم توی پنل 4.5 گیگ یا حتی 5 گیگ حساب میکنن!! واقعا اذیت کننده هست.
مخابرات ترافیک داخلی 4 برابر ترافیک بی الملله. مثلا شرکت های دیگه می تونید از سایت های معرفی شده 2 گیگ دانلود کنی که اگر از سایت های غیر مثلا سایت خارجی (یا داخلی) دانلود کنی فقط می تونی یک گیگ دانلود کنی. ولی مخابرات میتونی از همون سایت های داخلی معرفی شده 4 گیگ دانلود کنی که اگه از سایت های غیر استفاده کنی 1 گیگ مجاز به دانلود هستی. یعنی سوء تفاهم نشه که 4 برابر ازت کم می کنن. همچنین هر سایت داخلی یا دامنه دات ای از ترافیک داخلی محاسبه نمی شود و سایت های ترافیک داخلی اعلام شده است اونم به ای پی. یعنی ممکن است یه سرور سایتی جزو لیست ترافیک داخلی باشه و سرور دیگه ش جزو ترافیک داخلی نباشه.

ksra
28-07-2020, 22:23
زنگ بزن 195 واحد شکایات وزارت فناوری اطلاعات کشور برات پیگیری کنن :cool:

سلام.
اینام زیر نظر همین isp های کلاهبردار حرام خور هستن دیگه آخه نوکرتم!

ksra
28-07-2020, 22:37
مخابرات ترافیک داخلی 4 برابر ترافیک بی الملله. مثلا شرکت های دیگه می تونید از سایت های معرفی شده 2 گیگ دانلود کنی که اگر از سایت های غیر مثلا سایت خارجی (یا داخلی) دانلود کنی فقط می تونی یک گیگ دانلود کنی. ولی مخابرات میتونی از همون سایت های داخلی معرفی شده 4 گیگ دانلود کنی که اگه از سایت های غیر استفاده کنی 1 گیگ مجاز به دانلود هستی. یعنی سوء تفاهم نشه که 4 برابر ازت کم می کنن. همچنین هر سایت داخلی یا دامنه دات ای از ترافیک داخلی محاسبه نمی شود و سایت های ترافیک داخلی اعلام شده است اونم به ای پی. یعنی ممکن است یه سرور سایتی جزو لیست ترافیک داخلی باشه و سرور دیگه ش جزو ترافیک داخلی نباشه.

سلام
اونو میدونم بین الملل 4 برابر حساب میشه.
ولی همین سایت داخلی مثل (سافت 98 ) هم دانلود میکنی بازم 4 برابر حساب میکنه . این بین الملل هم بهونه کلاهبرداری هستش .
یکروزی زنگ زدم 2020 یه خانومه گوشی رو برداشت حالا مکالمه منو داشته باشید :
سلام.........سلام.
خسته نباشید .........سلامت باشید بفرمایید جناب .
گفتم ببخشید من از سایت داخلی دانلود کردم ولی برای من ترافیک بین المللی حساب شده میشه برای من بررسی کنید و مشکل رو رفع کنید؟......... بله ما مشکل رو بررسی میکنیم و طی 24 ساعت آینده تماس میگیریم.....
با تشکر از زحمات شما ......ممنون موفق باشید.
24 ساعت آینده تماس گرفتن حالا اینجاش جالبه :
سلام....سلام.
روز بخیر. مشکل رو بررسی کردید ؟.......بله سایت سافت 98 رو بررسی کردیم و یک سایت کاملا داخلی بود .
پس چرا برای من ترافیک بین الملل حساب کردید ؟ با وجود اینکه داخلیه ؟.....خب جناب بله فرمایشات شما درست هست ولی ما دوست داریم خارجی حساب کنیم .
یعنی چی که دوست دارید خارجی حساب کنید ؟ سر هر ماه که میشه پول رو کامل میگیرید و تمام کمال! حجم رو که کلی دزدی میکنید ! سرعت هم که همیشه پایین ترین حد میدید قطع وصلی که دارید آخه این چه وضعیتیه؟(همینجور داد زدم:دی ) شما دیگه مسخرشو در آوردید .....(خانومه بنده خدا ترسید :laughing: ) ......گفت من بعدا تماس میگیرم . گوشی رو کوبوندم .
کلا توی پنل حجم رو بین المللی زدن (من سرویسم 512 کیلوبیت هست ) زدن 10 گیگ بین الملل .
یعنی من با نرم افزار مدیریت حجم اینترنت که دیدم من هیچ 2.5 گیگ واقعی هم دانلود و آپلود نداشتم.
سرعت رو که روی 32 کیلوبایت قفل میکنن و زنگ میزنی دقیق میشه 64 کیلوبایت . واقعا هیچ شورشو از شرتش کشیدن بیرون....
والا نمیدونم.....

Mi74d
28-07-2020, 23:29
درود بر شما؛ منم حدود یک ماهه از سر اجبار اینترنت مخابرات تهیه کردم و با همین مشکل شما مواجه شدم که در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم بهش پرداختم ولی کاربر kenshikan به صراحت میگن مشکل از ماست و باید آپدیت های گوشی و ویندوز رو غیرفعال کنیم تا 30 الی 50 درصد مصرف کم بشه! در این پستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم به این اشاره کردم که مخابرات سرعت منو محدود کرده بود که با پیگیری سامانه 195 درستش کردن، با کاربر radarz موافقم که از طریق 195 پیگیری کنید اما باید ادله اثبات محکمی جمع کنید تا نتونن زیر حرفتون بزنن، مثلا طی یک دوره مشخص با استفاده از نرم افزار GlassWire روی ویندوز و گوشی هایی که به اینترنت وصلن میزان مصرف رو محاسبه کن و اسکرین شات بگیر و با میزان محاسبه پنل کاربری مقایسه کن، به دیدگاهم اول با پشتیبانی اینترنت مخابرات محل زندگیت این موضوع رو بیان کن و اگر ندونست یا کاری از دستش بر نیومد در سایت 195 به طور کامل و شفاف و حرفه ای توضیح بده، منکه تازه نت مخابرات گرفتم و فرصت کردم باید پیگیری کنم حداقل بخاطر کنکجاوی خودمم که شده باید بفهمم جریان چیه.
برخی کاربران اشاره کردن که "ترافیک داخلی 4 برابر ترافیک خارجیه" که حرف درستیه توی قرارداد هم اشاره شده، ولی این 4 برابر بودن منظور حجم سرویس داخلی به خارجی هست، مثلا اگه سرویس 175گیگ بین الملل می خرید، 4 برابر این 175گیگ ترافیک داخلی دارید که میشه 700 گیگ نه اینکه ترافیک خارجی 4 برابر بیشتر از ترافیک داخلی مصرف(یا محاسبه) میشه! این موضوع در هیچ کجای قرارداد اشاره نشده، مثلا شاتل ترافیک داخلیش دو برابر ترافیک خارجی هست که 175 گیگش میشه 350 گیگ نه اینکه شاتل میزان محاسبه ترافیک خارجیش 2 برابر داخلی هست! این اشتباهیه که اکثر کاربران می کنن.
اینکه شما 7 ماهه یه چیزی دارید مصرف می کنید و مخابرات چیز دیگه ای محاسبه میکنه، باید پیگیری کنید. مخابرات با این شبکه گسترده دفتر و دستک و زیر ساختی که داره حقیقتا مضخرفترین شرکت ارتباطات حداقل در خاورمیانه هست که نه پشتیبانی با سواد و درست حسابی داره، نه قیمت سرویساش معقول هست، نه میزان محاسبه و طرح هاش شفاف هست.
بازم تاکید میکنم برای مشکل سرعت و حجم خوری با ادله اثبات در سامانه 195 شکایت کن، در موضوع سرعتت باید شاخص های کیفیت خط رو بسنجی و توی متن شکایتت کامل توضیح بدی که شاخص ها به چه صورته و مشکلی برای ارتقا سرعت نداری، همه چیزو شفاف بگو، بگو من بعنوان یک کاربر به تعهداتم در قبال قرارداد با مخابرات متعهدم و دارم پول نقد میدم ولی شرکت به قرارداد متعهد نیست، همین گفتگویی هم که با پشتیبانیشون داشتی و اینجوری جوابتو دادن رو هم کامل توضیح بده، اگه از طریق پشتیبانی پنل کاربری هم باهاشون در تماس بودی ولی دست به سرت کردن رو هم توضیح بده، خلاصه همه چیو بگو، کاری که من کردم و جواب داد.
ببخشید طولانی شد امیدوارم کمکی کرده باشم؛ موفق باشی/

Rahpooyan
29-07-2020, 17:44
سلام.
اینام زیر نظر همین isp های کلاهبردار حرام خور هستن دیگه آخه نوکرتم!

من چند مورد اقدام کردم و نتیجه هم داده. هم بحث تغییر سرویس بوده و هم افزایش سرعت.

franchescaolsonEqP
29-07-2020, 22:40
محاسبه حجم سیستماتیکه و دخالتی توش نیس. سایت سافت 98 هم داخلیه ولی جزو لیست داخلی مخابرات نیس. اگه میخواید اضافه شه آدرس سرور به اضافه آی پی رو عینا از سایت تنظیم مقررات کپی کنید reverse dns هم کنارش بذارید برای پشتیبانی بفرستید اضافه میکنن. طریق محاسبه حجم هم دوستان گفتن داخلی 1/4 خارجی حساب میشه یعنی اگه 4 گیگ داخلی دانلود کنید 1 گیگ بین الملل براتون منظور میشه.
اگه بازم شک دارید اینجوری تست کنید: مودم رو خاموش روشن کنید قسمت ریزمصرف پنل مخابرات روی "نمایش ریزمصرف" بزنید تا میزان مصرف امروز تا آخرین اتصال نشون بده حالا لینک موردنظرتون رو بذارید حدود 2 مگ یا بیشتر دانلود شه بعد دانلود متوقف کنید و مودم دوباره خاموش روشن کنید و قسمت ریز مصرف رو در تب جدید باز کنید و با تب قبلی مقایسه کنید.
در زیر هم میتونید ببینید حدودا 3 مگ دانلود کردم که داخلی حساب شده!
قبل از دانلود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد از دانلود

امید رض
30-07-2020, 00:04
سلام.
بنده نزدیک به 7 ماهه با این مشکل مواجه هستم و واقعا کلافم کرده . مشکل اینه که اینترنت من حجمی که خودم مصرف میکنم با حجم باقی مونده توی پنل زمین تا آسمون فرق میکنه ....
الان نزدیک به 10 روزه اینترنتم اومده روی 128 و واقعا با قطع بودن هیچ فرقی نداره ....
من وای فای مودمم خاموشه و اصلا هیچی جز یک کامپیوتر با کابل LAN به مودم وصل نیست.
:biggrin:سلام برید خدارو شکر کنید!۱۰۰گیگ ۵۰تومن مخابرات تو ۱۰روز تموم شد!۱۶مگ سرعت پوشالی!

شهرنوش.انوار
30-07-2020, 00:07
محاسبه حجم سیستماتیکه و دخالتی توش نیس. سایت سافت 98 هم داخلیه ولی جزو لیست داخلی مخابرات نیس. اگه میخواید اضافه شه آدرس سرور به اضافه آی پی رو عینا از سایت تنظیم مقررات کپی کنید reverse dns هم کنارش بذارید برای پشتیبانی بفرستید اضافه میکنن. طریق محاسبه حجم هم دوستان گفتن داخلی 1/4 خارجی حساب میشه یعنی اگه 4 گیگ داخلی دانلود کنید 1 گیگ بین الملل براتون منظور میشه.
اگه بازم شک دارید اینجوری تست کنید: مودم رو خاموش روشن کنید قسمت ریزمصرف پنل مخابرات روی "نمایش ریزمصرف" بزنید تا میزان مصرف امروز تا آخرین اتصال نشون بده حالا لینک موردنظرتون رو بذارید حدود 2 مگ یا بیشتر دانلود شه بعد دانلود متوقف کنید و مودم دوباره خاموش روشن کنید و قسمت ریز مصرف رو در تب جدید باز کنید و با تب قبلی مقایسه کنید.
قبل از دانلود

بعد از دانلود
تصویر گویاس

urumchi
30-07-2020, 10:13
مخابرات همینه
1گیگ مصرف میکنی 4گیگ از حجم کلی کم میکنه
سیستم محاسبه شون یجوریه که رو به بالا گرد میکنه مصرفو
800مگ استفاده کنی 1گیگ حسابش میکنه
بعد نکته جالبتر اینجاست
مثلا یه سرویس3ماهه 120گیگ داری یعنی به ازای هر روز تقریبا 1گیگ
حالا چه بخوای چه نخوای روزی 1گیگ از حجمت کم میکنه
یجوری تنظیم کردن کاربر سرماه حجم اضافی نیاره و زودتر هم تموم شه حجمش

saeidf1
30-07-2020, 17:33
کلا توی پنل حجم رو بین المللی زدن (من سرویسم 512 کیلوبیت هست ) زدن 10 گیگ بین الملل .
یعنی من با نرم افزار مدیریت حجم اینترنت که دیدم من هیچ 2.5 گیگ واقعی هم دانلود و آپلود نداشتم.
سرعت رو که روی 32 کیلوبایت قفل میکنن و زنگ میزنی دقیق میشه 64 کیلوبایت . واقعا هیچ شورشو از شرتش کشیدن بیرون....
والا نمیدونم.....
سرعت درسته 512 کیلوبیت خریداری کردین که میشه 64 تا پس اعتراضی وارد نیست به سرعت .

شهرنوش.انوار
30-07-2020, 18:20
مخابرات همینه
1گیگ مصرف میکنی 4گیگ از حجم کلی کم میکنه
سیستم محاسبه شون یجوریه که رو به بالا گرد میکنه مصرفو
800مگ استفاده کنی 1گیگ حسابش میکنه
بعد نکته جالبتر اینجاست
مثلا یه سرویس3ماهه 120گیگ داری یعنی به ازای هر روز تقریبا 1گیگ
حالا چه بخوای چه نخوای روزی 1گیگ از حجمت کم میکنه
یجوری تنظیم کردن کاربر سرماه حجم اضافی نیاره و زودتر هم تموم شه حجمش
اظهار نظرات شاهکاره.
اگه با اسکرین شات بتونی اثباتش کنی چرا پیشو نمیگیری؟

ksra
31-07-2020, 10:30
سرعت درسته 512 کیلوبیت خریداری کردین که میشه 64 تا پس اعتراضی وارد نیست به سرعت .

سلام
خودمم میدونم هر کیلوبایت 8 بیته و مخابرات بر حسب بیت سرعت رو مینویسه . ولی برای من 32 کیلوبات فیکس میکنن و تا زنگ نزنی درستش نمیکنن.
موفق باشید.

urumchi
31-07-2020, 23:55
اظهار نظرات شاهکاره.
اگه با اسکرین شات بتونی اثباتش کنی چرا پیشو نمیگیری؟
شاهکار یا غیرشاهکارشو شما تشخیص نمیدی دوست عزیز
نیازی به اسکرین شات و پیگیری نیست
تخلیه کردم رفت پی کارش
بعدشم اسکرین شات بگیرم به کی نشون بدم؟ سامانه 195؟ سامانه ای که رسیدگی به شکایاتش به خود ISPها واگذار شده به درد عمه وزیرجوان میخوره
خود دزد شده قاضی!
روزگارتون خوش جناب شاهکار

Mokhaber-Zart
08-08-2020, 18:10
من 100 مگ از آدرسی که آی-پیش 185.107.33.151 بود دانلود کردم و 400 مگ از ترافیک دوره کم کرد
یعنی این 100 مگ رو بین‌الملل حساب کرد با اینکه توی سایت درپیتی که لیست آی-پی های داخلی با تعرفه ترجیهی رو میذاره هم ثبت شده

kenshikan
24-09-2020, 18:12
درود بر شما؛ منم حدود یک ماهه از سر اجبار اینترنت مخابرات تهیه کردم و با همین مشکل شما مواجه شدم که در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم بهش پرداختم ولی کاربر kenshikan به صراحت میگن مشکل از ماست و باید آپدیت های گوشی و ویندوز رو غیرفعال کنیم تا 30 الی 50 درصد مصرف کم بشه! در این پستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم به این اشاره کردم که مخابرات سرعت منو محدود کرده بود که با پیگیری سامانه 195 درستش کردن، با کاربر radarz موافقم که از طریق 195 پیگیری کنید اما باید ادله اثبات محکمی جمع کنید تا نتونن زیر حرفتون بزنن، مثلا طی یک دوره مشخص با استفاده از نرم افزار GlassWire روی ویندوز و گوشی هایی که به اینترنت وصلن میزان مصرف رو محاسبه کن و اسکرین شات بگیر و با میزان محاسبه پنل کاربری مقایسه کن، به دیدگاهم اول با پشتیبانی اینترنت مخابرات محل زندگیت این موضوع رو بیان کن و اگر ندونست یا کاری از دستش بر نیومد در سایت 195 به طور کامل و شفاف و حرفه ای توضیح بده، منکه تازه نت مخابرات گرفتم و فرصت کردم باید پیگیری کنم حداقل بخاطر کنکجاوی خودمم که شده باید بفهمم جریان چیه.
برخی کاربران اشاره کردن که "ترافیک داخلی 4 برابر ترافیک خارجیه" که حرف درستیه توی قرارداد هم اشاره شده، ولی این 4 برابر بودن منظور حجم سرویس داخلی به خارجی هست، مثلا اگه سرویس 175گیگ بین الملل می خرید، 4 برابر این 175گیگ ترافیک داخلی دارید که میشه 700 گیگ نه اینکه ترافیک خارجی 4 برابر بیشتر از ترافیک داخلی مصرف(یا محاسبه) میشه! این موضوع در هیچ کجای قرارداد اشاره نشده، مثلا شاتل ترافیک داخلیش دو برابر ترافیک خارجی هست که 175 گیگش میشه 350 گیگ نه اینکه شاتل میزان محاسبه ترافیک خارجیش 2 برابر داخلی هست! این اشتباهیه که اکثر کاربران می کنن.

صفر، چاکريم

يک، همه ما از بد حادثه مشتري مخابرات شديم

دو، دلبر و جانان من، برده دل و جان من / برده دل و جان من، دلبر و جانان من، شما هرجوري بخوني همون معني رو مي ده. حالا چه بگيم اينترنتي بخش بر چار، يا بگيم داخلي ضرب در چهار

سه، کلا اين قضيه تخفيف روي يه ليست سايت هاي منتخب و آزاد حساب کردن ميليون ها آي پي ديگه داخل کشور دزدي هست. همه بلاک هاي آي پي درون ايران بايد قيمتشون پايين حساب بشه، نه فقط چند سايت برگزيده، نه فقط يک چهارم، بلکه حتا تا يک دهم!!!

چرا؟ چون آي اس پي ها (دقيق تر بگيم، شرکت عريض و طويل زيرساخت که گلوي نت مملکت دست شه و آي اس پي همه ء آي اس پي هاست) براي هيچ سرور و آي پي داخلي هزينه بين الملل نمي دن. ما بهتره به جاي اينکه خون مون رو براي اينکه آيا فلان سايت توي ليست هست يا نه کثيف کنيم، فشار بياريم داستان از بيخ و بن درست بشه.

سلام.

چهار، رگولاتوري به هيچ وجه با ثبت درخواست کاري رو پيگيري نمي کنه. طبق آيين نامه، پيگيري کار آي اس پي هست که هر روز شکايت هاي کاربران خودش در سايت 195 رو بررسي و پيگيري کنن و اونها رو راضي کنه و گزارشش رو در سايت 195 بنويسه.

تا اونجايي که بنده دوندگي کردم، کار رگولاتوري فقط و فقط از زماني شروع ميشه که 1) آي اس پي روي شکايت مستند شما پيگيري درست انجام نده، 2) شما از پاسخ و گزارش آي اس پي راضي نشده باشيد و 3) حتما بعدش دکمه پيگيري رو زده باشيد.

طبيعتا براي اينکه در زمان ثبت شکايت و پيگيري، کپ مخابرات بسته بشه شما بايد لاگ و اسکرين شات و ليست سايت هاي داخلي و ... داشته باشيد و کارهايي که در اون ترد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) براي جلوگيري از نشت ترافيک گفته شد رو انجام داده باشيد که اونها بهانه اي نداشته باشند. چون حتما در نخستين پيگيري همين چيزها رو مطرح مي کنند. در پيگيري دوم که رگولاتوري مياد وسط هم اين مدارک به کار مياد.

دوستان اگه هنوز به اين مرحله نرسيديد غر زدن و فحش دادن در اينجا سودي نداره جز تخليه رواني

پنجم، موفق باشيد

MXRX
24-09-2020, 20:17
قبلنا مخابرات اینترنت نامحدود میداد خوب بود ولی از وقتی محدود کردن اصلاً بدرد نمیخوره هم گرونه، هم ترافیکش کمه، هم سیستم محاسبۀ ترافیکها مزخرفـه، بهترین کار اینه از یک ISP دیگه اینترنت بگیرید البته اونا هم یه آشغال دیگه‌ان ولی باز از این مخابرات عقب افتاده بهترن

Milad._.R
24-09-2020, 21:03
قبلنا مخابرات اینترنت نامحدود میداد خوب بود ولی از وقتی محدود کردن اصلاً بدرد نمیخوره هم گرونه، هم ترافیکش کمه، هم سیستم محاسبۀ ترافیکها مزخرفـه، بهترین کار اینه از یک ISP دیگه اینترنت بگیرید البته اونا هم یه آشغال دیگه‌ان ولی باز از این مخابرات عقب افتاده بهترن
حتی اگه مخابرات دو برابر مصرف حجم کم کنه (که بعید میدونم) باز هم از شرکت های دیگه مثل شاتل خیلی ارزون تره!
تقریبا با نصف مبلغی که باید از این ماه برای شاتل 4مگ 80 گیگی بدم میتونم از مخابرات 16مگ 100گیگی بگیرم!
چطور میگید مخابرات گرونه؟!

kenshikan
10-11-2020, 15:37
دوستاني که با ويندوز 10 کار مي کنن و مشکل ترافيک خوري دارن، يه نگاهي به اين لينک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بندازن...

miraj.jerediah
10-11-2020, 16:12
دوستاني که با ويندوز 10 کار مي کنن و مشکل ترافيک خوري دارن، يه نگاهي به اين لينک بندازن...

social.technet.microsoft.com/Forums/windows/en-US/b94d8e74-58de-451a-b137-7ec2028adc27/delivery-optimization-service-downloading-something-and-using-all-my-bandwidth
:»:»:»:»:»:»:»:»:»:»:»:»

راشا تهرونی
17-11-2020, 12:22
قبل از دانلود

بعد از دانلود

این صفحه توی پنل مدیریتی خودمون هستش؟

راشا تهرونی
17-11-2020, 12:25
من هم همین مشکل رو دارم
در جایی 4 میگ درخواست دادم 63 گیگ حجم بین المل نزدیکه به 25 گیگ دانلود کردم بعد با ستاره 2020 مربع موجودی اعتبار گ
گرفتم زد 21 گیگ دوباره 3 روز بعد موجودی گرفتم زده 0 !!!
همش هم چراغ مودم خاموش هستش
تا تماس هم میگیری میگه مشکل سراسری هستش
یا اینکه برید مودمتون رو عوض کنید و....

franchescaolsonEqP
18-11-2020, 12:16
این صفحه توی پنل مدیریتی خودمون هستش؟
بله تو قسمت پشتیبانی > ریزمصرف اینترنت

من هم همین مشکل رو دارم
در جایی 4 میگ درخواست دادم 63 گیگ حجم بین المل نزدیکه به 25 گیگ دانلود کردم بعد با ستاره 2020 مربع موجودی اعتبار گ
گرفتم زد 21 گیگ دوباره 3 روز بعد موجودی گرفتم زده 0 !!!
همش هم چراغ مودم خاموش هستش
تا تماس هم میگیری میگه مشکل سراسری هستش
یا اینکه برید مودمتون رو عوض کنید و....
ریزمصرف اینترنتو از پنل چک کن اگه مجموع مصرف یه ماه سرویس به همون 63 گیگ نرسید پشتیبانی تیکت بزن درست میکنن. برای منم قبلا دو بار تا حالا حجمم رو صفر کردن و هر بار با تیکت حل شده مشکلم.
یه نکته ای هم که پستی که نقل قول کردی گفتم قبل از اینکه دانلود حجیم کنی چک کن که داخلی حساب میشه یا بین الملل بعد اگه بین الملل بود اول به یکی از سرویس آپلود انتقال بده بعد دانلود کن که داخلی حساب شه.

اگه مجموع مصرف 63 گیگ بود با نرم افزار glasswire مصرف رو کنترل کن شاید ویندوز آپدیت میشه یا نرم افزاری داره حجم میخوره.
احتمال اینکه کسی داره از اینترنتت استفاده میکنه هم هست. wps مودم رو غیرفعال کن و الگوریتم رمزنگاری روی wpa2 به بالا تنظیم کن پسوردم عوض کن دیگ نمیتونه کانکت شه.

irmacfa
31-03-2024, 16:59
من از 1 عید اصلا خونه نبودم
مودمم وای فایش خاموشه
ببنید چطوری مصرف داشته
چطوری ثابت کنیم بهشون
؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])