PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پریدن ویندوز

Mrhn2000
23-07-2020, 00:48
سلام.من می خواستم یک رم ۴گیگ به سیستمم که یک رم ۸ بود اضافه بکنم.راستش رم وارد جایگاهش نمی شد و بی خیالش شدم.از این که بگذریم،سیستم رو خاموش کردم(از دکمه کیس استفاده نکردم).بعد از ۱ ساعت سیستم رو روشن کردم و پیغام زیر اومد
Reboot and Select proper Boot device or Insert Boot Media
in Selected Boot Device and Press a Key
قبلا هم این پیام اومده بود،و فکر می کنم ویندوزم پریده باشه.فقط میخوام بدونم
دلیلش چیه.خیلی ممنون

CORTANA
23-07-2020, 01:13
سلام.من می خواستم یک رم ۴گیگ به سیستمم که یک رم ۸ بود اضافه بکنم.راستش رم وارد جایگاهش نمی شد و بی خیالش شدم.از این که بگذریم،سیستم رو خاموش کردم(از دکمه کیس استفاده نکردم).بعد از ۱ ساعت سیستم رو روشن کردم و پیغام زیر اومد
دلیلش چیه.خیلی ممنون

درود

ب بایوس مراجعه کنید و در قسمت Boot گزینه First Boot Device را بر روی HDD/Internal Storage قرار دهید

از وصل بودن کابل دیتا (Data Transfer) ب هارد و مادربرد اطمینان حاصل کنید

دلیل وارد نشدن رم جدید ب جایگاه اسلات رم.فرق داشتن مدل رم جدید و DDR آن با رم فعلی سیستم است

اطمینان حاصل کنید ک تمامی سیم های مادربرد ب سوکت موردنظر وصل هستن

از صفحه پیغام خصا موردنظر عکس تهیه کنید و در اینجا قرار دهید (آن را در آپلود سنتر Uupload.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آپلود کنید و لینک عکس را در اینجا قرار دهید تا بررسی شود)

:»:»:»

شهرنوش.انوار
23-07-2020, 02:17
دلیلش چیه.خیلی ممنون
ویندوزتون نپریده فقط از طریق بایوس باید درایوی که هارد اصلی که ویندوز روشه رو به عنوان درایو بوت انتخاب کنید بدین طریق:

1. سیستمو ری استارت کنید

2. بطور مداوم دکمه Delete رو بزنید

3. به تب boot برید

4. ترتیب بوت رو تغییر بدین : یعنی هارد اصلی اول باشه.

5. سیو کنید و خارج بشید

اگه موفق نشدید عکس منوی بوت رو قرار بدین تا راهنماییتون کنم

ksra
23-07-2020, 10:04
دلیلش چیه.خیلی ممنون

سلام.
ببین کابل sata شل نشده ؟ یا از جاش در نیومده ؟ شما کابل های تغذیه و sata رو چک کن بگو.
موفق باشید.

Mrhn2000
23-07-2020, 12:25
کابل sata چه کابلی هست.کابل sata به هارد دیسک وصله؟

Mrhn2000
23-07-2020, 12:35
ببخشید منوی گیگابایت سیستم من تب boot نداره تب bios داره.اگر ممکنه بیشتر راهنمایی کنید.عکس رو به کجا بفرستم

ksra
23-07-2020, 12:56
کابل sata چه کابلی هست.کابل sata به هارد دیسک وصله؟

سلام
یه کابل نواری شکل تقریبا باریک هست و یک سرش به هارد وصله و یک سرش هم به مادربرد. بهش کابل انتقال دیتا هم میگن.

- - - Updated - - -

ببخشید منوی گیگابایت سیستم من تب boot نداره تب bios داره.اگر ممکنه بیشتر راهنمایی کنید.عکس رو به کجا بفرستم

سلام
منوی boot توی تنظیمات بایوس هستش.
موفق باشید.

شهرنوش.انوار
23-07-2020, 13:03
ببخشید منوی گیگابایت سیستم من تب boot نداره تب bios داره.اگر ممکنه بیشتر راهنمایی کنید.عکس رو به کجا بفرستم اگه ممکنه با گوشیتون از بایوس عکس بگیرید بعد داخل این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آپلود کنید لینکشو برای ما بفرستید

Mrhn2000
23-07-2020, 13:17
هنگام ارسال لینک ارور داد وگفت برای کاربر جدید ارسال لینک امکان پذیر نیست.لینک عکس رو می گم

Mrhn2000
23-07-2020, 13:25
کابل sata که فرمودید رو تست کردم و درش اوردم و دوباره جایگذاریش کردم شل هم نبود.سیستم رو روشن کردم و باز خطا بودش

شهرنوش.انوار
23-07-2020, 13:39
nur.rogen@andsee.org
لطفا ایمیل کنید

Mrhn2000
23-07-2020, 13:44
سایتتون اجازه ارسال لینک عکس رو نمیده

شهرنوش.انوار
23-07-2020, 13:46
سایتتون اجازه ارسال لینک عکس رو نمیده
nur.rogen@andsee.org

لطفا ایمیل کنید

Mrhn2000
23-07-2020, 15:24
به بایوس مراجعه کردم فقط Boot configuration و Boot option priorities
داره

Mrhn2000
23-07-2020, 15:25
ایمیل کردم براتون

شهرنوش.انوار
23-07-2020, 17:36
ایمیل کردم براتون
ممنونم
منو های
Boot option priorities و Boot configuration رو لطفا عکس بگیرید به ایمیل ارسال کنید چون با قسمت priorities کار داریم

giann.monterius@outlook.com

radarz
23-07-2020, 20:44
سیستم رو از برق خارج کن باتریشم در بیار 5 دقیقه بعد نصب کن مجدد تست کن

paveej
24-07-2020, 15:40
دلیلش چیه.خیلی ممنون
سلام.این لینک ویدئویی هست که 8 روش مختلف برای حل این مشکل گفته که بعضیاش رو هم دوستان گفتند:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]