PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید تبلت میان رده

mohammad533
19-07-2020, 17:42
سلام و وقت بخیر به اساتید گرامی
من میخوام یه تبلت میان رده بگیرم ک حتما قلم داشته باشه و با توجهبه این ک دانشجو هستم بتونم ازش استفاده کنم.
بعضا توی بازار دیدم ک قلم لمسی هم هست ک بشه جداگانه تهیه کرد.میخواستم ببینم با بودجه ی ۴ تومان اولا میشه یه تبلت میان رده خرید (الان دلار ۲۵۰۰۰ تومنه) بعد این ک ب نظرتون حتما مدل هایی رو بخرم ک قلم از خودشون دارن یا نه بیام یه مدل انتخاب کنم ک رزولوشن بالایی داشته باشه بعد یه قلم لمسی ک فکر کنم الان در حد ۵۰ تومن باشه تو بازار جداگانه بگیرم؟
میخواستم ببینم کسی تجربه ای داره؟میشه اصن از تبلت به عنوان دفتر استفاده کرد یا نه؟
تشکر از سایت خوبتون

CORTANA
19-07-2020, 20:06
سلام و وقت بخیر به اساتید گرامی
من میخوام یه تبلت میان رده بگیرم ک حتما قلم داشته باشه و با توجهبه این ک دانشجو هستم بتونم ازش استفاده کنم.

درود

بهترین تبلت های همراه با قلم در سال 2019 - کلاغه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

⬇⬇⬇پیشنهادی ها⬇⬇⬇

Samsung Galaxy Tab A 8.0 2019 LTE SM-t295 (بدون قلم S Pen)

Samsung Galaxy Tab A 8.0 2019 LTE SM-P205 (همراه با قلم S Pen)

⬆⬆⬆پیشنهادی ها⬆⬆⬆

:»:»:»

mohammad533
20-07-2020, 10:46
درود

بهترین تبلت های همراه با قلم در سال 2019 - کلاغه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

⬇⬇⬇پیشنهادی ها⬇⬇⬇

Samsung Galaxy Tab A 8.0 2019 LTE SM-t295 (بدون قلم S Pen)

Samsung Galaxy Tab A 8.0 2019 LTE SM-P205 (همراه با قلم S Pen)

⬆⬆⬆پیشنهادی ها⬆⬆⬆

سلام و تشکر الان من توی بازار یه Galaxy Tab s 10.5 اینچی هست پیدا کردم.کیفیت صفحه نمایشش و تراکم پیکسلیش عالیه فقط مسئله ام اینجا نداشتن قلم توی این مدل هست؟بنظرتون اگه این و من بخرم بعد یه قلم اورجینال سامسونگ جدا بگیرم جواب میده؟

CORTANA
20-07-2020, 13:58
سلام و تشکر الان من توی بازار یه Galaxy Tab s 10.5 اینچی هست پیدا کردم.کیفیت صفحه نمایشش و تراکم پیکسلیش عالیه فقط مسئله ام اینجا نداشتن قلم توی این مدل هست؟بنظرتون اگه این و من بخرم بعد یه قلم اورجینال سامسونگ جدا بگیرم جواب میده؟

درود

خیر جواب نمیده

باید تبلتی بگیرید ک قابلیت پشتیبانی از قلم رو داشته باشه (مدلی ک ذکر کردید از قلم (S Pen) پشتیبانی نمیکنه)

پیشنهاد شخصی بنده "Lenovo Thinkpad X1" هستش ک هم قلم داره هم مشخصاتش خوبه و هم سیستم عامل ویندوز 10 روش نصب شده..البته باید بگردید تا پیدا کنید.اما خب ارزشش رو داره