PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعویض ریموت ماشین

| SoRoush 8K |
17-07-2020, 22:45
سلام. Great Wall Voleex C30 دارم. ریموتی که یکی از سوییچ ها بهش وصل بود (داخلش بود و با یه دکمه زدن در میومد.) گم شد. یه ریموت جدید از نمایندگی خریدم، کلیدش رو تعریف کردن واسه روشن کردن ماشین. ولی دکمه های Lock , Unlock و دکمه باز کردن صندوق عقب کار نمیکنن. ولی سوییچش اوکیه هم ماشین رو روشن میکنه هم در رو باز و بسته میکنه. یه گوگل کردم فهمیدم گویا باید یه تریکی بزنی که ماشین بره به حالت Programing Mode و وقتی ماشین تو اون حالته دکمه های Lock و ... رو براش تعریف کنی که ضبط کنه یه جورایی.
روش های مختلف رو تست کردم نتونستم ماشینو ببرم تو حالت پروگرمینگ مود. کسی اطلاعی داره؟
عکس ریموت ماشین:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohamad skystar
18-07-2020, 17:33
سلام. Great Wall Voleex C30 دارم. ریموتی که یکی از سوییچ ها بهش وصل بود (داخلش بود و با یه دکمه زدن در میومد.) گم شد. یه ریموت جدید از نمایندگی خریدم، کلیدش رو تعریف کردن واسه روشن کردن ماشین. ولی دکمه های Lock , Unlock و دکمه باز کردن صندوق عقب کار نمیکنن. ولی سوییچش اوکیه هم ماشین رو روشن میکنه هم در رو باز و بسته میکنه. یه گوگل کردم فهمیدم گویا باید یه تریکی بزنی که ماشین بره به حالت Programing Mode و وقتی ماشین تو اون حالته دکمه های Lock و ... رو براش تعریف کنی که ضبط کنه یه جورایی.
روش های مختلف رو تست کردم نتونستم ماشینو ببرم تو حالت پروگرمینگ مود. کسی اطلاعی داره؟
عکس ریموت ماشین:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نمایندگی تشریف ببرید تا براتون درستش کنن

علی..رضا
22-03-2022, 10:52
دوست من برای تعریف ریموت خودروی ولکس C30 باید طبق مراحل زیرانجام بدید

۱-همه ی درب ها ی خودرو بسته باشد.
۲-سوییچ را ۵ مرتبه وارد مغزی سوئیچ کرده و خارج کنید.
۳-یکی از دکمه های ریموت را فشار دهید.

اگر با مراحل فوق ریموت درست کار نکرد مراحل رو مجدد یک بار دیگه انجا م بدید.