PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیاز به راهنمایی در مورد خرید سیستم خانگی با بودجه 10 میلیون

naabexirpayashimi
16-07-2020, 09:29
سلام دوستان

من ی سیستمی میخوام واسه کارای خونگی اوکی کنم ترجیحا واسه کارایی مثل فیلمو چت و وب و افیس و ...
ممنون میشم ی مشخصات بهم بدین و بودجه کلیم حدود 10 تومنه حالا یکم بیشتر کمتر
و اگر امکانش باشه مانیتور 32 ک تی وی هم باشه اگه پیشنهادی دارین چون واسه اتاق خوابه و تی وی هم باشه ممنون میشم.
کیس و مانیتور 32 تی وی با حدود 10 تومن بودجه .
ممنون.

CORTANA
16-07-2020, 11:02
سلام دوستان

من ی سیستمی میخوام واسه کارای خونگی اوکی کنم ترجیحا واسه کارایی مثل فیلمو چت و وب و افیس و ...
ممنون میشم ی مشخصات بهم بدین و بودجه کلیم حدود 10 تومنه حالا یکم بیشتر کمتر
و اگر امکانش باشه مانیتور 32 ک تی وی هم باشه اگه پیشنهادی دارین چون واسه اتاق خوابه و تی وی هم باشه ممنون میشم.
کیس و مانیتور 32 تی وی با حدود 10 تومن بودجه .
ممنون.

درود

بهتره خودتون برید سیستمی ک میخواید رو کانفیگ کنید

شما باید اول مشخص کنید ک چ کاربری هستید و سیستم رو برای چی میخواید؟ (گیمینگ-ماینینگ-آفیس و...)

میتونید ب سایت ایزی پی سی برید و از میان سیستم ها با توجه ب بودجه خود یکی رو انتخاب کنید

ایزی پی سی | سیستم هوشمند اسمبل کامپیوتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:»:»:»

naabexirpayashimi
16-07-2020, 11:31
ممنون از معرفی سایتتون بنده کاربری خانگی و کارایی معمولی مد نظرم هست اگر پیشنهادی دارین ممنون میشم اگه مبلغو باید بیشتر کنم و پیشنهادی هست ممنون میشم
کارایی در حد افیس ورد وبگردی و فیلم و دانلود.

CORTANA
17-07-2020, 23:22
ممنون از معرفی سایتتون بنده کاربری خانگی و کارایی معمولی مد نظرم هست اگر پیشنهادی دارین ممنون میشم اگه مبلغو باید بیشتر کنم و پیشنهادی هست ممنون میشم
کارایی در حد افیس ورد وبگردی و فیلم و دانلود.

درود

در همان سایتی ک معرفی کردم خودتان میتوانید سیستم موردنظر را کانفیگ و انتخاب کنید

⬇⬇⬇دو سیستم مناسب شما⬇⬇⬇

سیستم کولاک مینی-کانفیگ خوب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سیستم کولاک مینی-کانفیگ عالی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در صورت موردپسند نبودن سیستم های بالا میتوانید از بین کانفیگ ها یکی را ب دلخواه انتخاب کنید

:»:»:»

R#z@-R2
02-09-2020, 12:01
درود کسی هستش یه سیستم برای وب گردی دانلود فیلم و سریال کار با برنامه گرافیک با فتوشاپ
راهنمایی کنید تا ده میلیون
جدیدا میخوام برنامه نویسی اپ یاد بگیرم نیاز به کامپیوتر دارم شدیدا اینم حساب کنید چی بگیرم

CORTANA
09-09-2020, 00:15
درود کسی هستش یه سیستم برای وب گردی دانلود فیلم و سریال کار با برنامه گرافیک با فتوشاپ
راهنمایی کنید تا ده میلیون
جدیدا میخوام برنامه نویسی اپ یاد بگیرم نیاز به کامپیوتر دارم شدیدا اینم حساب کنید چی بگیرم

درود

شما بیشتر ب یک لب تاپ نیاز دارید تا یک سیستم دسکتاپ (برنامه نویسی اندروید، وبگردی و فتوشاپ)

گزینه های زیر حداقل هستند و برای خرید آن ها باید حدودا 3 میلیون و 500 هزار تومان بیشتر از 10 میلیون تومان هزینه کنید

لب تاپ: Lenovo مدل ideapad L340 - T

لب تاب: Lenovo مدل: 300e

لب تاپ: Lenovo مدل: Thinkpad E590 - E

لب تاپ پیشنهادی: Asus Vivobook R521JP - B

لب تاپ پیشنهادی بالا نیاز شما را برطرف میکند اما خب با توجه ب مشخصات سخت افزاری و قابلیت های آن، قیمت آن از لب تاپ های حداقلی بالا بیشتر است

پی نوشت:بررسی قیمت های لب تاپ های بالا، در دیجیکالا صورت گرفته است؛ و هر لحظه ممکن است تغییر کند.

POYAGANDOMI
05-02-2021, 15:12
سلام من کارم اهنگ سازی هستش و میخام که یه سیستم با کیفیت و خوب جمع کنم البته بدون کارت گرافیک چون به نظرم با همون کارت گرافیک انبرد کارم راه میوفته
تا 10 یانهایت 12 میلیون لطف کنید کمکم کنید ممنون میشم

farsamw
05-02-2021, 19:09
سلام اگه برات لپ تاپ نیازه که هیچ ولی برات مهم نباشه سیستم خونگی بگیر
مینی کیسم خوب جواب میده

mohsenP3000
05-02-2021, 19:48
سلام من کارم اهنگ سازی هستش و میخام که یه سیستم با کیفیت و خوب جمع کنم البته بدون کارت گرافیک چون به نظرم با همون کارت گرافیک انبرد کارم راه میوفته
تا 10 یانهایت 12 میلیون لطف کنید کمکم کنید ممنون میشم

سلام - به کارت صدای حرفه ای هم نیاز دارید؟ یا نه فقط یه سیستم معمولی می خواید. از این جهت می پرسم که خود کارت صدا حدود 8.7 م هست.

POYAGANDOMI
11-02-2021, 02:35
سلام - به کارت صدای حرفه ای هم نیاز دارید؟ یا نه فقط یه سیستم معمولی می خواید. از این جهت می پرسم که خود کارت صدا حدود 8.7 م هست.

نه عزیز کارت صدا دارم دنبال سیستم خوب هستم
البته بگم من خودم لپتاپ دارم و به این نتیجه رسیدم که اگه خوده لپتاپمو ارتقا بدم شاد بهتر بشه هم از لحاظ هزینه هم اینکه هر چی باشه لپتاپ قابل حمل ولی بازم دوس دارم پیشنهاد شما رو در رابطه با یه کیس خوب بودنم شاید نظر شما بهتر بود و اون کیس رو جمع کردم و اینم بگم باز که جون نمیخام باهاش بازی کنم نیاز به کارت گرافیک ندارم و همون کارت گرافیک انبورد مادر برد به کارم میاد

- - - Updated - - -

البته بگم من خودم لپتاپ دارم و به این نتیجه رسیدم که اگه خوده لپتاپمو ارتقا بدم شاد بهتر بشه هم از لحاظ هزینه هم اینکه هر چی باشه لپتاپ قابل حمل ولی بازم دوس دارم پیشنهاد شما رو در رابطه با یه کیس خوب بودنم شاید نظر شما بهتر بود و اون کیس رو جمع کردم و اینم بگم باز که جون نمیخام باهاش بازی کنم نیاز به کارت گرافیک ندارم و همون کارت گرافیک انبورد مادر برد به کارم میاد

mohsenP3000
11-02-2021, 21:19

- - - Updated - - -

این سیستم مناسب شماست. قطعاتی که ننوشتم رو هر چی که در بازار بود تهیه کنید.

INTEL Core i3-10100

ASUS Prime B460M-A

CRUCIAL 8GB 2666MHz CL19

GREEN GP330S

WESTERN DIGITAL BLUE 1TB SATA HDD

یه سری قطعات هم مثل کیس دیگه سلیقه خودتون هست. این ها حدودا همون 10 تومن می شه یه مقدار کمتر. پاور هم یه مقدار دست بالا گرفتم براتون که بعد اگر هاردی، رمی و ... اضافه کردید بدون مشکل بتونید.:»