PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : امکان خرید ماشین آمریکایی 400 اسب بخاری؟

ژیان
27-06-2020, 06:40
سلام یه شاسی بلند از شرکت آمریکایی 400 اسب بخاری دیدم خیلی چشمم رو گرفته امکان خرید اینجور خودروها واسه ما ایرانی ها وجود نداره؟ یعنی هیچ راهی نیست؟

بی ام و X7 هم اصالت داره از اونم خوشم میاد خیلی هوس کردم پشت فرمان یکی از اینها بشینم چرا اینها تو ایران نیست؟ مدل 3000 توربوش چه مشکلی داره که وارد نمیکنن؟

الان سرچ کردم قراره تعرفه واردات رو بکنن 120 درصد؟ :jealous: ظاهرا باید بزارم برم از این مملکت چند میلیارد پول واسه یه ماشین بدی باید چند میلیارد هم واسه تعرفه گمرکیش بدی یک میلیارد هم به دلال و نمایشگاه دار باید بدی حتما :puke:

italodance
27-06-2020, 06:50
به ادمین انجمن رجوع کنید. ایشان فقط می تونند نام کاربریتان را تغییر دهند. :thumbsup:

ژیان
28-06-2020, 07:59
بعد از چندین روز تحقیق به این نتیجه رسیدم زیباترین شاسی بلندهای دنیا Cadillac Escalade و Chevrolet Suburban مدلهای 2021 هستن بین این دوتا نمیتونم انتخاب کنم کدومش بهتره. امکان داره تا چند سال دیگه اینها وارد ایران هم بشه؟ اگه نه که بریم ترکیه زندگی کنیم ;)

ژیان
28-06-2020, 08:21
کادیلاک مدل 2021 اینه که واقعا قشنگه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم که Chevrolet Suburban مدل 2021 که اینم واقعا قشنگه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20White%20Front%20Side%20View.jpg

mohamad skystar
28-06-2020, 12:58
سلام یه شاسی بلند از شرکت آمریکایی 400 اسب بخاری دیدم خیلی چشمم رو گرفته امکان خرید اینجور خودروها واسه ما ایرانی ها وجود نداره؟ یعنی هیچ راهی نیست؟

بی ام و X7 هم اصالت داره از اونم خوشم میاد خیلی هوس کردم پشت فرمان یکی از اینها بشینم چرا اینها تو ایران نیست؟ مدل 3000 توربوش چه مشکلی داره که وارد نمیکنن؟

الان سرچ کردم قراره تعرفه واردات رو بکنن 120 درصد؟ :jealous: ظاهرا باید بزارم برم از این مملکت چند میلیارد پول واسه یه ماشین بدی باید چند میلیارد هم واسه تعرفه گمرکیش بدی یک میلیارد هم به دلال و نمایشگاه دار باید بدی حتما :puke:

سلام دوست عزیز
در مورد خرید خودروهایی که نام بردین دو مورد آمریکایی بودن که در صورت مجاز بودن
واردات خودرو این برندها نمیتونستن وارد بشن مگر در مناطق آزاد
در مورد bmw هم که خودتون اشاره کردین که وارد نمیشه پس فعلا اگر قصد خرید
خودرو در این سطح دارین به مناطق آزاد برای زندگی مراجعه کنید

ژیان
28-06-2020, 16:09
سلام دوست عزیز
در مورد خرید خودروهایی که نام بردین دو مورد آمریکایی بودن که در صورت مجاز بودن
واردات خودرو این برندها نمیتونستن وارد بشن مگر در مناطق آزاد
در مورد bmw هم که خودتون اشاره کردین که وارد نمیشه پس فعلا اگر قصد خرید
خودرو در این سطح دارین به مناطق آزاد برای زندگی مراجعه کنید

چه جالب. من شنیدم ماشین های منطقه آزاد رو کاپوتاژ هم میکنن یعنی میشه تو منطقه آزاد یه ماشین خرید و کاپوتاژ کرد و باهاش سفر کرد به کشورهای اروپایی :thumbsup: اینجوری واقعا ارزش داره تو منطقه آزاد ماشین خریدن.