PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مرغ کیلو ۱۹۰۰۰ ( با گرانی روز افزون چه کنیم؟ )

*شبرنگ*
25-06-2020, 07:37
مرغ کیلو ۱۹۰۰۰ تومن ! خودم دیروز پرسیدم نخریدم. اگر نمیپرسیدم میگفتم الکیه شایعس
گوشتم گرون شده
چه کنیم با این گرونی ها؟ فکر کنم شخصا باید فکر یه کاسه باشم بذارم جلوم بشینم کنار خیابون

italodance
25-06-2020, 10:15
هیچی الان یک دهن تریبونی میاد میگه وضع بهتر شده ، تو صدا و سیماشون هم حتما میگند خیلی خوب شدیم.
خوبه این تناقضات هر چی بیشتر باشه نتیجه هم بهتر میشه.

*شبرنگ*
25-06-2020, 10:39
هیچی الان یک دهن تریبونی میاد میگه وضع بهتر شده ، تو صدا و سیماشون هم حتما میگند خیلی خوب شدیم.
خوبه این تناقضات هر چی بیشتر باشه نتیجه هم بهتر میشه.

قیمت اقلام سوپر مارکتیم بالا رفته.

من نمیدونم چرا شب میخوابیم صبح شگفت زدمون میکنن.

mojt90
25-06-2020, 13:02
مرغ کیلو ۱۹۰۰۰ تومن ! خودم دیروز پرسیدم نخریدم. اگر نمیپرسیدم میگفتم الکیه شایعس
گوشتم گرون شده
چه کنیم با این گرونی ها؟ فکر کنم شخصا باید فکر یه کاسه باشم بذارم جلوم بشینم کنار خیابون

از مردمی که گرانی را می بینند و تنها واکنش آن ها ساختن جُک و لطایف طنز با موضوع گرانی در تلگرام هست دیگر چه انتظاری می توان داشت ؟

هیچ کاری از دستمون بر نمیاد :sad:

ALIRK
25-06-2020, 14:32
همچی 2برابر شده واقعا توان خرید کم شده
تنها چیزی که مردم توان خریدشو داشتن همین مرغ بود که اینهم از 11.12شده 19

*شبرنگ*
25-06-2020, 15:40
همچی 2برابر شده واقعا توان خرید کم شده
تنها چیزی که مردم توان خریدشو داشتن همین مرغ بود که اینهم از 11.12شده 19
چقدر بده شب بخوابی صبح ببینی همه چی تغییر کرده... عجایب هفت گانه جهان یکیش ایرانه

ALIRK
25-06-2020, 15:47
چقدر بده شب بخوابی صبح ببینی همه چی تغییر کرده... عجایب هفت گانه جهان یکیش ایرانه

کدوم خواب داداش
مگه الان کسی خواب هم میره :wac: تا بوق سگ باید جون بکنی
از اینور کوچه تا اونطرف بری برگردی قیمت افزایش پیدا میکنه

*شبرنگ*
25-06-2020, 17:24
کدوم خواب داداش
مگه الان کسی خواب هم میره :wac: تا بوق سگ باید جون بکنی
از اینور کوچه تا اونطرف بری برگردی قیمت افزایش پیدا میکنه

یه زمانی پدربزرگ من از خرجش زد خونه باغ خرید. الان من اصلا نون و آب نخورم و دست به پولم نزنم فوقش سال دیگه با این اوضاع بتونم فرغون بخرم

mehdi_vsgh
25-06-2020, 17:42
من واقعا برام عجیبه با این بلاهایی که سرمون میارن ما ایرانیا چطور هنوز زنده ایم!!!!

mojt90
25-06-2020, 18:47
از مردمی که گرانی را می بینند و تنها واکنش آن ها ساختن جُک و لطایف طنز با موضوع گرانی در تلگرام هست دیگر چه انتظاری می توان داشت ؟

هیچ کاری از دستمون بر نمیاد :sad:

:thumbsdow:thumbsdow

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک بالا رو باز کنید ، برای همین امروز هست . در تایید صحبت هایم . :»:wink:

mjx
26-06-2020, 09:37
دموکراسی بدترین نوع دیکتاتوری است!

siamak_p
26-06-2020, 11:57
آری واقعا همین طور هست دنیا

siamak_p
26-06-2020, 11:58
داریم به کجا میریم مرگ بر ترامپ

italodance
26-06-2020, 12:19
داریم به کجا میریم مرگ بر ترامپ

مرگ بر کسی که به دیگران مرگ بر بگوید

شعاری که در این ۴۰ سال ظلم به تجربه و حقیقت تبدیل شد.

دوستان همه با هم متحد مرگ ‌بر کسی بگویید که به دیگران مرگ بر می گوید.

srx190d
26-06-2020, 14:26
طبق آخرین تحقیقات دانشمندان گوشت مرغ برای سلامتی انسان خوب نیست و باعث سرطان سینه نوجوانان میشود

Sent from my iPhone using Tapatalk

ksra
26-06-2020, 15:54
طبق آخرین تحقیقات دانشمندان گوشت مرغ برای سلامتی انسان خوب نیست و باعث سرطان سینه نوجوانان میشود

لطفا میشه منبع این خبر رو بزارید ؟

silvermanhhh
26-06-2020, 16:50
لطفا میشه منبع این خبر رو بزارید ؟

داره شوخی میکنه

italodance
27-06-2020, 21:02
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بخش-حوادث-23/580448-صحنه-عجیب-از-سرقت-مرغ-توسط-یک-زن-از-مغازه-ای-در-تهران-فیلم

چی بگم قحطی در راه است برگشتیم زمان قاجار

لعنت به ساندیس خور حرام خور

radarz
27-06-2020, 21:04
4 نسل باید عوش بشه تا درست بشیم ... با این صف بستن ملت چیزی درست نمیشه :cool:

ژیان
28-06-2020, 09:17
هر خبری بدی تو این کشور شنیده میشه حتما عملی میشه اما اخبار امید بخش هیچ وقت به مرحله اجرا نمیرسه نمونه اش ساخت خانه های کوچیک 30-40 متری در تهران بود که چند ماه پیش خبرش اومد و ظاهرا امروز داره به حقیقت می پیونده و قراره خونه های 25 متری بسازن. حالا انقدر بندری بزنید که یادتون بمونه 20 میلیون 20 میلیون واسه وعده بزن و برقص رای ندید

italodance
28-06-2020, 11:21
جناب بیخودی غر نزن

خبر از ایران‌ ۴۰ ساله فقط خبر بد و بدبختی بوده هیچ خبر خوبی نداشته اینکه میبینی دهه ۷۰ ۸۰ و ۹۰ انگار یکمی نرمال شده چونکه اقازاده هاشون اینجوری بودند وگرنه ۱۳۹۹ با ۱۳۵۷ هیچ فرقی نداره و بدون هیچگونه دستاوردی.

aidin.x
29-06-2020, 10:47
جناب بیخودی غر نزن

خبر از ایران‌ ۴۰ ساله فقط خبر بد و بدبختی بوده هیچ خبر خوبی نداشته اینکه میبینی دهه ۷۰ ۸۰ و ۹۰ انگار یکمی نرمال شده چونکه اقازاده هاشون اینجوری بودند وگرنه ۱۳۹۹ با ۱۳۵۷ هیچ فرقی نداره و بدون هیچگونه دستاوردی.

هیچ وقت صفر و یک نباش. قطعا دستاوردای زیادی بوده که شاید شخصی نبودن ولی عمومی بودن مثل رشد علم! و خیلی از موارد دیگه. نمیتونیم بگیم شاه عالی بود آسمون سوراخ شد افتاد پایین و بعدش که این فرشته ی آسمونی از دست رفت بیچاره شدیم! دیگه همش بدبختی ، همش فقر و ... کلاه سیاه نمایی کار جالبی نیست، واقع بینی بهتره.

باید قبول کنی هر دولتی اشتباهات خودشو داره، اصلاح طلب، اصول گرا و ... تو میای مثلا به اصول گرا میگی ساندیس خور، فلان و بهمان، خب اصلاح طلب همه از دم مفید و مؤثر و عالی بودن؟ نه... یا هر جهت گیری سیاسی دیگه تو مملکت.

باید بپذیریم هر کسی اشتباهات خودشو داشته و باید به گردن بگیره. الان چند وقتیه واقعا قیمت ها نوسان شدید پیدا کردن و مردم قدرت اقتصادیشون ضعیف شده.نمیشه که مدام گردن این و اون بندازن باید بررسی کنن ببینن کجا نظارت کنه، کجا دارن اشتباه میکنن، کی داره بهره میبره و ...

اگر با این دید زندگی کنی همه رو مجموعه ای از اشتباهات و کارهای مفید میبینی . اون نگاه صفر و یک برداشته میشه و میتونی مؤثر تر انتقاد کنی.

italodance
29-06-2020, 11:32
دوست عزیز حرف شما متین بله هر کسی فرشته نیست. بحث اگر مقایسه ای باشد که من این قصد را مطرح نکرده ام که وضع بدتر هم می شود.
اگر در دوران گذشته بدبختی فقر مردم ۳۰ درصد بوده الان ۹۰ درصد است.
اگر ارزش پول ملی ۹۰ درصد بوده الان ۱ درصد هست.
اگر صنایع کارخانجات تولیدی صادرات برند در آن زمان ۹۰ درصد بوده الان ۵ درصد خواهد بود.
اگر عزت و پاسپورت ملی در آن زمان ۹۰ درصد بوده الان‌ ۳ درصد است.
.....

این بحث فایده نداره چون گذشته قابل برگشت و یا احیا نیست اما حال و آینده حائز اهمیت می باشد.

aidin.x
29-06-2020, 11:40
دوست عزیز حرف شما متین بله هر کسی فرشته نیست. بحث اگر مقایسه ای باشد که من این قصد را مطرح نکرده ام که وضع بدتر هم می شود.
اگر در دوران گذشته بدبختی فقر مردم ۳۰ درصد بوده الان ۹۰ درصد است.
اگر ارزش پول ملی ۹۰ درصد بوده الان ۱ درصد هست.
اگر صنایع کارخانجات تولیدی صادرات برند در آن زمان ۹۰ درصد بوده الان ۵ درصد خواهد بود.
اگر عزت و پاسپورت ملی در آن زمان ۹۰ درصد بوده الان‌ ۳ درصد است.
.....

این بحث فایده نداره چون گذشته قابل برگشت و یا احیا نیست اما حال و آینده حائز اهمیت می باشد.

به موارد خوبی اشاره کردی.

شما وقتی دو دستی خودتو تقدیم کسی کنی، ازت منفعت زیادی بگیره و مطیعش باشی اونم نمیذاره خیلی بهت بد بگذره و یه حداقلی رو برات بوجود میاره.
اما‌امان از روزی که بخوای مستقل بشی، خودت برای خودت تصمیم بگیری و زندگی کنی، دیگه چندان نفعی براش نداشته باشی... اونوقت اون تموم نیروش رو جمع میکنه تا تو رو به زمین بزنه! با استفاده از مهره های داخلی و خارجی! با استفاده از قدرتی که داره.

اگر چه این ضعف مدیریتی در کشور رو پوشش نمیده و نمیخوام همه چیز رو به گردن دیگران بندازم.

italodance
29-06-2020, 11:51
مستقل؟!
کی ایران؟! کاشکه استقلال داشتیم.

hamed_korn
29-06-2020, 11:52
منظورتون از استقلال چیه؟
مستعمره چین و روسیه بودن حتما معنیش استقلاله......

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

aidin.x
29-06-2020, 12:03
منظورتون از استقلال چیه؟
مستعمره چین و روسیه بودن حتما معنیش استقلاله......

پیشنهاد بهتری داری زنگ بزن دفتر رئیس جمهور بگو. مثلا چطوره مستعمره انگلیس باشیم یا آمریکا؟ اونا سابقه ی خوبیم تو این مسائل دارن.
اینی که تو میگی اصلا استعمار نیست، محدودیته مثل اونوقتی که قر دادی بعد دیدی اشتباهی رای انداختی گفتی چاره نداشتیم انتخابمون محدود بود... کلا زدی تو باقالیا داداش.

دوستت خوب گفت نمیشه سر اینچیزا صحبت کرد چون هنوز معنی کلمات رو خیلی ها بلد نیستن اونوقت من بیام جمله بندی کنم مثل اینه برای بچه ی کلاس اول از شاهنامه بنویسی

روزتون خوش:king:

hamed_korn
29-06-2020, 12:48
شب خوش کوچولو رویا های قشنگ ببینی......

italodance
14-07-2020, 10:01
والا من هر چی فکر می‌کنم دستاورد این چهل ساله فقط تجاوز و اعدام مردم بوده، تجاوز همه جور معنی رو‌میده غارت دزدی فضولی بی احترامی تهمت دخالت تحقیر ...اعدام هم که بعنی مرگ و نیستی

همین و بس از درب ورود فرودگاه در ایران شروع میشه تا خروج مجدد از درب فرودگاه

فکر کنم شفاف گفتم و همگی تجربه منظور بنده را دارند. اخه چرا ایران نابود شد؟! ایران برای خودش کشوری بود قابل احترام پر از دستاورد و امکانات که در آن زمان تو خاورمیانه هیچکی نداشت. پر از بیمارستان و ورزشگاه و ...هنوز هم بعضی هاشون بهترینهای خاورمیانه هستند.

جمعیت زیاد کردند بدبختی هم روش آوردند. عدم کنترل فقر و تقسیم ثروت و عدالت. بیسوادها سر پست و مقام و کار و باسوادها فرار مغزها.

ژیان
14-07-2020, 11:37
فعلا هیچ چیزی مهم تر از این نیست که آمریکا قدرت کنترل دنیا رو از دست بده همه کشورها باید تلاش کنن چون تاریخ ثابت کرد دنیای تحت کنترل آمریکا دنیای ترسناکی بوده و خواهد بود.

اینکه ایران به روسیه و چین هم وابسته شده اونم مقصر آمریکاست چون اگه همین روسیه و چین هم نباشن وضعیت ایران بدتر میشه مخصوصا چین که خیلی به درد ایران میخوره در آینده
دنیا همینه هیچ وقت روی یک قطب نمی چرخه یا باهاش کنار بیایید یا تلاش کنید برید هر قطبی که دوست دارید.

ایران هم که توافق کرده بود خودشون زدن زیرش و دوباره وحشیانه حملات اقتصادی کردن.

navidrezazadeh
14-07-2020, 12:45
فعلا هیچ چیزی مهم تر از این نیست که آمریکا قدرت کنترل دنیا رو از دست بده همه کشورها باید تلاش کنن چون تاریخ ثابت کرد دنیای تحت کنترل آمریکا دنیای ترسناکی بوده و خواهد بود.

اینکه ایران به روسیه و چین هم وابسته شده اونم مقصر آمریکاست چون اگه همین روسیه و چین هم نباشن وضعیت ایران بدتر میشه مخصوصا چین که خیلی به درد ایران میخوره در آینده
دنیا همینه هیچ وقت روی یک قطب نمی چرخه یا باهاش کنار بیایید یا تلاش کنید برید هر قطبی که دوست دارید.

ایران هم که توافق کرده بود خودشون زدن زیرش و دوباره وحشیانه حملات اقتصادی کردن.

زیان جان باز من خخخخ عزیز من جسارتی نمیکنم ها داریم صحبت میکنیم دیگه شما که تاج سرمایی گفتی باز حد اقل چین و روسیه خوبه هرچند اونم گردن امریکاس که ایران داره به اون سو میره درست میگی عزیز جان نه شرقی نه غزبی ولی فدای شما بشم همین چند سال پیش چین جای سرکت نفتی توتال اومد ایران کار کنه و زمانی که اون پدرسوخته ترامپ از برجام خارج شد چین هم جم کرد و رفت لپ کلام اینه عزیز دل که همین چین و رو سیه اون امریکا رو ول نمیکنن پشت ایران بمونن اینو رو حوا نمیگم ها برات مثال هم زدم البته اون فقط یکیش بود ////نمیدونم چند سالته هرچند عزیز دلی ولیاینو ازمن همیشه به یادگار داشته باش همه ی کشورها دنبال منافع خودشون هستن و هیچ کشوری دشمن همیشگی نداره بلکه منافع همیشگی داره/////:»

ژیان
14-07-2020, 13:21
زیان جان باز من خخخخ عزیز من جسارتی نمیکنم ها داریم صحبت میکنیم دیگه شما که تاج سرمایی گفتی باز حد اقل چین و روسیه خوبه هرچند اونم گردن امریکاس که ایران داره به اون سو میره درست میگی عزیز جان نه شرقی نه غزبی ولی فدای شما بشم همین چند سال پیش چین جای سرکت نفتی توتال اومد ایران کار کنه و زمانی که اون پدرسوخته ترامپ از برجام خارج شد چین هم جم کرد و رفت لپ کلام اینه عزیز دل که همین چین و رو سیه اون امریکا رو ول نمیکنن پشت ایران بمونن اینو رو حوا نمیگم ها برات مثال هم زدم البته اون فقط یکیش بود ////نمیدونم چند سالته هرچند عزیز دلی ولیاینو ازمن همیشه به یادگار داشته باش همه ی کشورها دنبال منافع خودشون هستن و هیچ کشوری دشمن همیشگی نداره بلکه منافع همیشگی داره/////:»

قبول دارم همینطوره از یه قرار داد اگه چین و روسیه 90% سود ببرن ایران 10% سود میبره اما چاره دیگه ای هم هست مگه؟ بقیه کشورهای که جرات معامله با ایران رو هم ندارن همین چین و روسیه مونده. افغانستان و عراق و سوریه هم فقط به درد صادرات میخورن همین چندتا کشور هم از دست بره دیگه هیچی.

اونهایی هم که فکر میکنن آمریکا توان اداره دنیا رو داره اشتباه میکنن همین موضوع داعش یعنی داعش سر می برید زن و بچه و پیر و جوان آمریکا چیکار کرد؟ داعش روز به روز قوی تر میشد تا زمانی که روسیه و ایران وارد مبارزه با داعش نشدن داعش شکست نخورد پس از قوی تر شدن آمریکا خوشحال نشید چون تجربه نشون داد اونها هم مثل بقیه فقط به فکر منافع شخصی خستن پس درست نیست کل دنیا تو مشتشون باشه. من قبل از جریان داعش خیلی از آمریکا دفاع میکردم اما وقتی دیدم چطوری از جهنم خاورمیانه ماهیگیری میکنه فهمیدم رو این کشور نمیشه حساب کرد.

radarz
14-07-2020, 17:00
ملت نخرن درست میشه :rolleye:

navidrezazadeh
14-07-2020, 17:39
ملت نخرن درست میشه :rolleye:

تاج سر این راه که گفتی برای قدیم بود الان این شده((((((اگر نخری دیگه عمرا بتونی بخری)))))):mellow:

Reza31001
14-07-2020, 19:46
23 تومن که رد شده دیگه مشخصه دولت هم حامی افزایش هست تو این مقطع!
فعلا تا 25 جاده بازه تا بعد ببینیم هنری میکنن آقایون جلوش رو بگیرن یا نه

قبول دارم همینطوره از یه قرار داد اگه چین و روسیه 90% سود ببرن ایران 10% سود میبره اما چاره دیگه ای هم هست مگه؟ بقیه کشورهای که جرات معامله با ایران رو هم ندارن همین چین و روسیه مونده. افغانستان و عراق و سوریه هم فقط به درد صادرات میخورن همین چندتا کشور هم از دست بره دیگه هیچی.

اونهایی هم که فکر میکنن آمریکا توان اداره دنیا رو داره اشتباه میکنن همین موضوع داعش یعنی داعش سر می برید زن و بچه و پیر و جوان آمریکا چیکار کرد؟ داعش روز به روز قوی تر میشد تا زمانی که روسیه و ایران وارد مبارزه با داعش نشدن داعش شکست نخورد پس از قوی تر شدن آمریکا خوشحال نشید چون تجربه نشون داد اونها هم مثل بقیه فقط به فکر منافع شخصی خستن پس درست نیست کل دنیا تو مشتشون باشه. من قبل از جریان داعش خیلی از آمریکا دفاع میکردم اما وقتی دیدم چطوری از جهنم خاورمیانه ماهیگیری میکنه فهمیدم رو این کشور نمیشه حساب کرد.
چاره؟!!
این قدر ساده هست که آدم تعجب میکنه
مثل 193 کشور دیگۀ دنیا نگیم "مرگ بر آمریکا، انگلیس، عربستان و ..."

hamed_korn
15-07-2020, 13:20
نزدیک ۲۴ شد.این پالت های دلار که گفتند با هواپیما آوردند کجاست؟
کسری بودجه رو ۳۰ تومن جبران میشه؟یا عدد دیگه ای......

italodance
15-07-2020, 13:32
روحانی هر روز سخنرانی تلویزیونی داره و همش میگه اوضاع چقدر خوب شده و خوشبختانه مردم از خوشبختی دارند بال در میارند و قرار تعهد فلان را در روز آخرم اجرا....

بیچاره آن هم قاطی کرده، هر روز از این اراجیف هی میگه تا میبینم قیافشو خود به خود خندم میگیره. یاد برنامه کودک هر روز ساعت ۱۰ صبح بچگیهام میوفتم.

ژیان
15-07-2020, 16:09
حداقل حقوق کارگر ساده تو دنیا الان به پول ایران روزی یک میلیون و دویست شده :wink: الان اونی که داره تو رستوران ظرف میشوره ماهی 30 میلیون حقوق میگیره :whistle:

قطعا کمتر از 10% اینها به خاطر تحریم های آمریکاست
این بار که گذشت مردم ایران اما خواهشا اگه دوباره خواستید رای بدید با مشوق های جنسی خر نشید چون احمدی نژاد باز اومده داره مشوق های جنسی میده! اونم مردم ایران رو شناخته.

italodance
15-07-2020, 19:14
حداقل حقوق کارگر ساده تو دنیا الان به پول ایران روزی یک میلیون و دویست شده :wink: الان اونی که داره تو رستوران ظرف میشوره ماهی 30 میلیون حقوق میگیره :whistle:

قطعا کمتر از 10% اینها به خاطر تحریم های آمریکاست
این بار که گذشت مردم ایران اما خواهشا اگه دوباره خواستید رای بدید با مشوق های جنسی خر نشید چون احمدی نژاد باز اومده داره مشوق های جنسی میده! اونم مردم ایران رو شناخته.

باز گفتی هان، هیچکدوم هیچ کس هیچ جناح فقط ایران بی وصله.

Shervan360
16-07-2020, 11:11
نزدیک ۲۴ شد.این پالت های دلار که گفتند با هواپیما آوردند کجاست؟
کسری بودجه رو ۳۰ تومن جبران میشه؟یا عدد دیگه ای......

شایعه میکنن/مردم بترسن و دلار هاشون بفروشن/

mojt90
16-07-2020, 11:23
قبلناً بانک مرکزی دلار رو کنترل می کرد الان دیگه بی خیال شده :D

navidrezazadeh
16-07-2020, 11:55
قبلناً بانک مرکزی دلار رو کنترل می کرد الان دیگه بی خیال شده :D

به این میگن فروپاشی اقتصادی عزیز جان مثل سیل میاد همه رو میبره هیچ چیز هم جلو دارش نیست اگر دیدی اولش کمی تونستن جلوشو بگیرن این فنر رو محکم فشار دادن که جمع بشه حالا این فنر ول شده با سرعت بیشتر هیچ جوره نمیشه جلوشو گرفت مگر اینکه................
کسی که میدونه میفهمه کسی هم که تا حالا منوجه نشده نخواهد شد ////
تا سرکوچه برو اگر یک نفر ندیدی خم شده تو سطل اشغال من همینجا میگم گ ..... خ دم ولی اگر دیدین چی؟

افتادیم تو سر پاینی:thumbsdow

ژیان
16-07-2020, 12:21
شایعه میکنن/مردم بترسن و دلار هاشون بفروشن/

ذخیره دلار اصلا جرمه تو تمام دنیا مردم هم حق ذخیره دلار رو ندارن چون ارزها سرمایه ملی هستن و مال عموم مردم

Shervan360
19-07-2020, 06:31
این قیمت دلار تورمش 6 ماه دیگه نمایان میشه.... منتظر موج تورمی شدیدی باشید

srx190d
16-10-2020, 01:18
مرغ ها پرواز می‌کنند

mjx
16-10-2020, 22:42
والا من هر چی فکر می‌کنم دستاورد این چهل ساله فقط تجاوز و اعدام مردم بوده، تجاوز همه جور معنی رو‌میده غارت دزدی فضولی بی احترامی تهمت دخالت تحقیر ...اعدام هم که بعنی مرگ و نیستی

همین و بس از درب ورود فرودگاه در ایران شروع میشه تا خروج مجدد از درب فرودگاه

فکر کنم شفاف گفتم و همگی تجربه منظور بنده را دارند. اخه چرا ایران نابود شد؟! ایران برای خودش کشوری بود قابل احترام پر از دستاورد و امکانات که در آن زمان تو خاورمیانه هیچکی نداشت. پر از بیمارستان و ورزشگاه و ...هنوز هم بعضی هاشون بهترینهای خاورمیانه هستند.

جمعیت زیاد کردند بدبختی هم روش آوردند. عدم کنترل فقر و تقسیم ثروت و عدالت. بیسوادها سر پست و مقام و کار و باسوادها فرار مغزها.

متوهم کم نداریم ماشالله!! دفعه بعد خواستی از فلاکت پهلویها و وطن فروشی اونها و وضعیت جامعه زمانشون! هم برات ویدیو میزارم!!

فعلا مشکل کشور اینه که دموکراسی داریم!

حداقل در انتخابات مجلس دیدیم که مشارکت کم شد و مجلسی سر کار اومد که حداقل دیوانه منش نیست!

رای ندی. بقیه همفکرانت هم رای ندن یک نعمت الهی هست. که متاسفانه از ایران امروز گرفته شده و هر ...... که دو خط تاریخ نخونده و مطالعه اجتماعی و سیاسی هم صفر! میره رای میده و این میشه آخر عاقبت من و امثال من. چون شما جماعت نق زن همیشه از این نظام فعلی به اندازه کافی استفاده کافی و وافی رو بردین!!!

ژست با مردم بودنتون هم به همون اندازه ایی که 40 سال قبل رو بهشت میدونین!(بماند که برای امثال تون الان هم بهشته) قابل باوره!

srx190d
17-10-2020, 03:31

mjx
17-10-2020, 04:54

همیشه بقیه رو احمق فرض میکنین؟؟ یا .....................؟

بودجه کل کشور چقدره؟؟ بودجه نظامی ایران کلش چقدره؟؟

اگر سیستم نظامی با 3% بودجه کل کشور!! تونسته تا اینجا بیاد و پیشرفت بکنه پس کل کشور رو بدیم اداره بکنن!!

آخر و عاقبت ایران اگر دست شما جماعت بود:

italodance
17-10-2020, 06:49
متوهم کم نداریم ماشالله!! دفعه بعد خواستی از فلاکت پهلویها و وطن فروشی اونها و وضعیت جامعه زمانشون! هم برات ویدیو میزارم!!

فعلا مشکل کشور اینه که دموکراسی داریم!

حداقل در انتخابات مجلس دیدیم که مشارکت کم شد و مجلسی سر کار اومد که حداقل دیوانه منش نیست!

رای ندی. بقیه همفکرانت هم رای ندن یک نعمت الهی هست. که متاسفانه از ایران امروز گرفته شده و هر ...... که دو خط تاریخ نخونده و مطالعه اجتماعی و سیاسی هم صفر! میره رای میده و این میشه آخر عاقبت من و امثال من. چون شما جماعت نق زن همیشه از این نظام فعلی به اندازه کافی استفاده کافی و وافی رو بردین!!!

ژست با مردم بودنتون هم به همون اندازه ایی که 40 سال قبل رو بهشت میدونین!(بماند که برای امثال تون الان هم بهشته) قابل باوره!

بیا بیا
بیا تجاوز کن
بیا اعدام کن
بیا فقط همین کارو بلدی ، آماده ای برای اینکارها. رای؟! رای چیه؟!
فقط اعدام و تجاوز
کل جمعیت رو اعدام کنید.

mirzabozorg
17-10-2020, 08:44
ذخیره دلار اصلا جرمه تو تمام دنیا مردم هم حق ذخیره دلار رو ندارن چون ارزها سرمایه ملی هستن و مال عموم مردم

ژیان نبودی ببینی:laughing:

mirzabozorg
17-10-2020, 08:46
ژیان احمق ترول ساندیس نوش میگه دلار مال حکومته
احمق بحث سر مرغ 19 هزار تومنیه

mjx
17-10-2020, 11:39
بیا بیا
بیا تجاوز کن
بیا اعدام کن
بیا فقط همین کارو بلدی ، آماده ای برای اینکارها. رای؟! رای چیه؟!
فقط اعدام و تجاوز
کل جمعیت رو اعدام کنید.

اون پهلویها بودن! اشتباه گرفتی!!

یک بنده خدایی تو شبکه اونور آبی از قضا پرسید پسر پهلوی دوم چرا برای جنایات پدرش جوابی نداره؟! آش شور شده و هنوز تو گلوکوز غرقی!!!

اون مجری امریکایی هم از خود پهلوی دوم پرسید که سوال بپرسم منو نمیفرستین ساواک که؟!!!! که آخرشم پهلوی دوم گفت خوب من مامور شما(امریکایی ها هستم!)

همون متن قبلیت که ادیتش کردی میذاشتی میموند بهتر بود! از بس دروغ توش بود خودتم پشیمون شدی ظاهرا گفتی فرار کنم به جلو بهتره!!!

اعدامی در کار نیست. وقتی به امثالهم حق رای میدن ظلم در حق کسانی هست که حداقل میتونن تفکر رو حجی بکنن!! من نمیگم فلاسفه مادی گرا میفرمایند!

آخر عاقبت هم میشه این. حالا استارت کننده تاپیک تونسته بره سراغ مرغ! نتیجه دموکراسی فعلی ایران و رای دادن امثالت. خیلی بدتر از دیکتاتوری امثال پهلوی هست که سالهای آخرش مردم پنیر هم نمیتونستن بخرن!

srx190d
17-10-2020, 11:58
همیشه بقیه رو احمق فرض میکنین؟؟ یا .....................؟

بودجه کل کشور چقدره؟؟ بودجه نظامی ایران کلش چقدره؟؟

اگر سیستم نظامی با 3% بودجه کل کشور!! تونسته تا اینجا بیاد و پیشرفت بکنه پس کل کشور رو بدیم اداره بکنن!!

آخر و عاقبت ایران اگر دست شما جماعت بود:

احمق که دقیقا شمایی جماعت مزدور
چی باز سهمیه ساندیس دادن یا چیز دیگه مصرف می‌کنید

mjx
17-10-2020, 12:21
احمق که دقیقا شمایی جماعت مزدور
چی باز سهمیه ساندیس دادن یا چیز دیگه مصرف می‌کنید

مزدور منافع ملی ایران باشم بهتره تا مزدور اجنبی!!

بالاخره چی شد جناب حراف؟!!!

تکلیف اون 3% درصد رو روشن بکن.

یکی گفت روحانی هر چی گفت بگین باشه ولی ازش بپرسین بالاخره چیکار کردی تو این چند سال.

الان هر چی میگی باشه همونه! تکلیف پیشرفت عجیب بخش دفاعی ایران با فقط 3% بودجه کل کشور رو روشن بکن!

شما جماعت افتاب پرست و اهل نفاق همین هستین!! یک مهملی میبافین که ذهن مردم از مسئله اصلی دور بشه!! از قضا جلوی شرکتهای خصولتی! و دیگر فسادها رو بگیرن ایران در ناز و نعمت فرو میره ولی خوب اصحاب زر و زور عمرا بزارن!

پادوهایی هم دارن چه تو داخل ایران چه خارج ایران. چه با جیره و مواجب چه بدون جیره و مواجب! حتما پیگیر باش برای فروختن مردم ایران جیره و مواجب خوبی بگیری !!

تکلیف اون عکس مهمل و اون 3% یادت نره!!!!!!

Dr Nima
17-10-2020, 14:51
حریری: پولی نمانده که اختلاس کنیم! + فیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین نسبت به کم شدن میزان تخلفات اقتصادی در کشور واکنش نشان داد.

مجیدرضا حریری در یک برنامه تلویزیونی گفت: اگر چند وقتی است تخلف اقتصادی نداریم، به خاطر این است که دیگر پولی در مملکت نداریم.

​[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

italodance
17-10-2020, 15:13
حریری: پولی نمانده که اختلاس کنیم! + فیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین نسبت به کم شدن میزان تخلفات اقتصادی در کشور واکنش نشان داد.

مجیدرضا حریری در یک برنامه تلویزیونی گفت: اگر چند وقتی است تخلف اقتصادی نداریم، به خاطر این است که دیگر پولی در مملکت نداریم.

پولی نمانده که اختلاص کنیم.

چه پاسخی به مزدوران خائن، اجنوی شرف داره به مزدور تجاوزگر و ادم کش داخلی.

mjx
17-10-2020, 16:29

حوض از ماهی خالی شده ظاهرا قورباغه هم دیگه نداره!!!! روحانی هم 7 سال پیش میگفت خزانه خالی هست!

پولی نمانده؟!!

هر دولتی میتونه بدون پشتوانه اسکناس چاپ بکنه و ...... این بماند.

درخواست برداشت از صندوق توسعه ملی که حسن کلید ساز داد در مورد کرونا برای چه بود؟ برداشت هم انجام شد و به بخش سلامت داده نشد که صدای وزیر بهداشت دراومد!! اونهم به ریال نبوده و ارز خارجی بوده!!

رئیس اتاق بازرگانی بهتره یه شفافیت مالی و مالیاتی در مورد دارایی های خودش بده بعدا در موارد دیگه ازش حتما مشاوره میگیریم!!

واقعا زندگی در میانه جاهلان بزرگترین عذاب این کره خاکی است!

srx190d
17-10-2020, 18:19
مزدور منافع ملی ایران باشم بهتره تا مزدور اجنبی!!

بالاخره چی شد جناب حراف؟!!!

تکلیف اون 3% درصد رو روشن بکن.

یکی گفت روحانی هر چی گفت بگین باشه ولی ازش بپرسین بالاخره چیکار کردی تو این چند سال.

الان هر چی میگی باشه همونه! تکلیف پیشرفت عجیب بخش دفاعی ایران با فقط 3% بودجه کل کشور رو روشن بکن!

شما جماعت افتاب پرست و اهل نفاق همین هستین!! یک مهملی میبافین که ذهن مردم از مسئله اصلی دور بشه!! از قضا جلوی شرکتهای خصولتی! و دیگر فسادها رو بگیرن ایران در ناز و نعمت فرو میره ولی خوب اصحاب زر و زور عمرا بزارن!

پادوهایی هم دارن چه تو داخل ایران چه خارج ایران. چه با جیره و مواجب چه بدون جیره و مواجب! حتما پیگیر باش برای فروختن مردم ایران جیره و مواجب خوبی بگیری !!

تکلیف اون عکس مهمل و اون 3% یادت نره!!!!!!

واقعا که مزدور احمقی
٣ درصد رو خودت از کجا آوردی از همان دیوانه که گفته بپرسید
شما از آن که گفته هم جیره خور تر تشریف دارید که باور کردید اولاً در سیستم دفاعی پیشرفت کردیم دوم هم بودجه نظامی ٣ درصد
پیشرفت هم همان بس که هواپیما خودی رو تشخیص نداد و ١٧٠ انسان بیگناه رو از بین برد
ناوچه کنارک هم هیچ

روباه بنفش را هم بذار کنار سگ زرد چون همه با هم شغال هستین

radarz
17-10-2020, 20:11
ویرایش کنید تاپیک رو شد 26 تومن /// باید نخرید تا درست شه :worried:

mjx
18-10-2020, 12:18
واقعا که مزدور احمقی
٣ درصد رو خودت از کجا آوردی از همان دیوانه که گفته بپرسید
شما از آن که گفته هم جیره خور تر تشریف دارید که باور کردید اولاً در سیستم دفاعی پیشرفت کردیم دوم هم بودجه نظامی ٣ درصد
پیشرفت هم همان بس که هواپیما خودی رو تشخیص نداد و ١٧٠ انسان بیگناه رو از بین برد
ناوچه کنارک هم هیچ

روباه بنفش را هم بذار کنار سگ زرد چون همه با هم شغال هستین

هنوز یادم نرفته سر ناو هواپیما بر آبراهام لینکلن خودت و همفکران عقب ماندت تو انجمن چه مشعوف شده بودین!!! ننگ وطن فروشیتون با پاک کردن تاپیک از بین نمیره!!!

جناب حسن کلید ساز همون 3% رو هم کم کرد! دیگه اینم که عاشق کدخدای شماست! کدخدا تونم تقریبا همین آمار رو داده! آمار به نفعت نیست نه؟؟!! :)

از شماها بعید نیست! اون بدبخت تو شبکه من و تو نشست دوتا آمار جهانی داد ریختن کتکش زدن!!!!

به هر حال تکلیفت رو با اون 3% روشن کن. اگرم منکر میشی خوب اصلا میشه گفت تا الان هر چی گفتی دروغ بوده! چون هیچ استدلالی غیر از ادعای خودت رو قبول نمیکنی!!

تازه 3% مال همه نیروهای دفاعی و مسلح هست. بخش موشکی و ... که معلوم نیست چند دهم درصد بگیرن!

mjx
18-10-2020, 12:28
ویرایش کنید تاپیک رو شد 26 تومن /// باید نخرید تا درست شه :worried:

به برکت لیبرال سرمایه داری اسلامی!!! همون زمانی هم که 8 تومن بود نمیتونستن یک عده بخرن!! الانم نمیتونن!

همینهایی که نه غزه و نه لبنان میگن و بالا شهر تشریف دارن به اندازه کافی انبار میکنن!!! کی نخره؟؟!

فقط با گوشی آیفون!!!!!! میان اینجا مهملات مینویسن. و طرفدار فقرا !!!! و مظلومین هم هستن!!!!!!! و در پی آزادی ایران!!

پ.ن:بخندم یا گریه بکنم؟ به احوالات امثال خودم که در همچین جامعه ایی و در کنار چنین موجوداتی!!مجبورم زندگی بکنم!

B3HZ@D
18-10-2020, 12:56
به برکت لیبرال سرمایه داری اسلامی!!! همون زمانی هم که 8 تومن بود نمیتونستن یک عده بخرن!! الانم نمیتونن!

همینهایی که نه غزه و نه لبنان میگن و بالا شهر تشریف دارن به اندازه کافی انبار میکنن!!! کی نخره؟؟!

فقط با گوشی آیفون!!!!!! میان اینجا مهملات مینویسن. و طرفدار فقرا !!!! و مظلومین هم هستن!!!!!!! و در پی آزادی ایران!!

پ.ن:بخندم یا گریه بکنم؟ به احوالات امثال خودم که در همچین جامعه ایی و در کنار چنین موجوداتی!!مجبورم زندگی بکنم!

ما باید گریه کنیم که با امثال شما زندگی میکنیم . موشک میسازیم میدیم حماس و حزب الله که اونا هم بریزن رو سر مردم بی دفاع .
وقتی حماس اونقدر بی شرف هست که میاد پایگاه های خودش رو در مناطق مسکونی و بین مردم بنا میکنه اسرائیل هم راهی نداره جز اینکه اونجا رو بزنه .
توی جنگ هم حلوا خیرات نمیکنن . وقتی با یکی گنده تر و قوی تر از خودت دربیافتی باید منتظر عواقب بدتر باشی .

تازه ما با طالبان همکاری میکنیم که بریزن توی مدرسه و شاگردای کل کلاس رو به گلوله ببندن . ولی شما چون این روی قضیه به نفعت نیست بهش اشاره ای نمی کنی چون ایدئولوژی و مکتب فکری شما رو بد نشون میده .

ادعاتون ماتحت خر رو پاره کرده که فلان میکنیم , بهمان میکنیم . ولی فرق موشک و از هواپیمای خودی نتونستین تشخیص بدین یا نخواستین که تشخیص بدین و کلی انسان بیگناه رو به کشتن دادین .

اون موقع شما کجا بودی !؟ چرا مثل الان که برای فسطین و غزه تو سرتون میزنین و گریه میکنین , برای هموطناتون 10% هم مایه نذاشتین و تلاش نکردین .

این همه ادم توی خیابون توسط دولت کشته شد شما کدوم گوری بود ؟
آها یادم اومد داشتی عکس های مردم مظلوم فلسطین و لبنان رو جمع آوری و آرشیو میکردین .

دیگه عالم و آدم با شارلاتان هایی مثل شما آشنا هستن و میدونن کی این وسط جیره خوار و وطن فروش هست . برید خودتون رنگ کنین . این بازی ها قدیمی شده و شما هم خیلی آماتور و بازیگر بدی هستی .

mjx
18-10-2020, 13:51
ما باید گریه کنیم که با امثال شما زندگی میکنیم . موشک میسازیم میدیم حماس و حزب الله که اونا هم بریزن رو سر مردم بی دفاع .
وقتی حماس اونقدر بی شرف هست که میاد پایگاه های خودش رو در مناطق مسکونی و بین مردم بنا میکنه اسرائیل هم راهی نداره جز اینکه اونجا رو بزنه .
توی جنگ هم حلوا خیرات نمیکنن . وقتی با یکی گنده تر و قوی تر از خودت دربیافتی باید منتظر عواقب بدتر باشی .

تازه ما با طالبان همکاری میکنیم که بریزن توی مدرسه و شاگردای کل کلاس رو به گلوله ببندن . ولی شما چون این روی قضیه به نفعت نیست بهش اشاره ای نمی کنی چون ایدئولوژی و مکتب فکری شما رو بد نشون میده .

ادعاتون ماتحت خر رو پاره کرده که فلان میکنیم , بهمان میکنیم . ولی فرق موشک و از هواپیمای خودی نتونستین تشخیص بدین یا نخواستین که تشخیص بدین و کلی انسان بیگناه رو به کشتن دادین .

اون موقع شما کجا بودی !؟ چرا مثل الان که برای فسطین و غزه تو سرتون میزنین و گریه میکنین , برای هموطناتون 10% هم مایه نذاشتین و تلاش نکردین .

آها یادم اومد داشتی عکس های مردم مظلوم فلسطین و لبنان رو جمع آوری و آرشیو میکردین .

دیگه عالم و آدم با شارلاتان هایی مثل شما آشنا هستن و میدونن کی این وسط جیره خوار و وطن فروش هست . برید خودتون رنگ کنین . این بازی ها قدیمی شده و شما هم خیلی آماتور و بازیگر بدی هستی .

خوب اون رفیقت که نتونست جواب پیدا بکنه مثل خودت فقط فحاشی کرد.

اگر میتونی شما بفرما ببینیم چطور 3% بودجه کل کشور که یک دهمش هم نمیره تو صنعت موشکی باعث شده ایرانیها بدبخت بشن؟؟؟!!

البته شما ها بدبخت میشین چون اربابتون مثل سگ میترسه و بزرگترین قدرتهای جهانی هم موشک بارونش نکردن و بعد بشینه گریه بکنه!!

3% کل بودجه کشور و ربطش به بدبختی مردم ایران؟؟؟!!!

منافع ملی رو هم فهمتون نمیکشه همون 3% رو تونستین جواب بدین هنر کردین.

mjx
18-10-2020, 13:53

از قدیم گفتن حرف رو بنداز صاحبش برمیداره!

بالاشهر خوش میگذره؟؟!

به فکر بزرگتر کردن انبارت باش زیاد فشار نیار!

champion saleh
18-10-2020, 14:09

درود

ادب رو رعایت کنین و با احترام کامل به طرف مقابلتون بجث کنید.
در یک انجمن فرهنگ بحث کردن شرط شرکت در اونه
چرا که این اصل اگر فراموش شود شاهد درگیری در تایپک های انجمن
هستیم.
پس یادتون باشه که فرهنگ بحث کردن داشته و از ادبیات صحیح
و زیبا استفاده کنید.

موفق باشید.:headphone

بامدادنیکنفس
18-10-2020, 15:54
با گرونی روز افزون تقریبا هیچ کاری نمیشه کرد.

اگه امروز گرونی هست به خاطر اقتصاد مریضی هست که دکتر مهرورز 8 سال پیش تو این کشور نهادینه کرد

عاقبتش هم همه میدونن چیه منتها هیچ کی علنا نمیگه .. انقدر فقر و گرونی میشه که طبقه حاکم دیگه از وضع کارگرا بی خبر میشه

همون طور که همین الان هم آقازاده ها نمیدونن فقرا چی میکشن منتها هنوز اراجیف شون به دل بعضی ها مینشینه و پای منبرشون جمع میشن

همون موقع که اینترنت قطع شد همون جوری میشه

mjx
19-10-2020, 13:14

بعضی مواقع امثال شما حرفهایی میزنین که واقعا در گرانبها هستن!!

و اما مردم بی دفاع!!! خوب فرض محال بگیریم که اسرائیلی با کسی که در نوار غزه هست یکی هستن!

اسرائیلی بمب کشتار جمعی فسفری میزنه!!! نواره غزه ایی راکت یا اصلا موشکی که ایران بهش داده!!

خوب با استدلال پایگاه ساختن وسط منطقه مسکونی!!! صدام هم کار خوبی میکرد تهران رو موشک بارون میکرد!!! چون اونم مدعی بود داره پایگاه نظامی میزنه!!

خوب باز فرض محال که اسرائیل مجبوره بزنه!! خوب چرا بمب لیزری و موشک نقطه زن نمیزنه؟!! حتما باید فسفری کشتار جمعی بزنه؟؟!! حتما بمب اتم رو هم آمریکا زد چون چاره نداشت!! اون سه چهار تا پایگاه رو باید منهدم میکرد!!! چقدر شیرینین شماها !

کسی که به اسرائیلیها که مانیفستشون کشتار ایرانیها هست. میگه مردم بی دفاع حق نداره در مورد ایران و ایرانی حرف بزنه و هر حرفی هم بزنه دروغ هست نیازی نیست بقیه اراجیفت رو پاسخ بدم. مردم بی دفاع!!!

آخر کلام : مردم بی دفاع!!! اسرائیل!!! همین روال رو حتما ادامه بده! به هر حال جایزه نوبل رو هم دادن به کسی که استاد جزغاله کردن بچه ها ست!!!

با گرونی روز افزون تقریبا هیچ کاری نمیشه کرد.

اگه امروز گرونی هست به خاطر اقتصاد مریضی هست که دکتر مهرورز 8 سال پیش تو این کشور نهادینه کرد

عاقبتش هم همه میدونن چیه منتها هیچ کی علنا نمیگه .. انقدر فقر و گرونی میشه که طبقه حاکم دیگه از وضع کارگرا بی خبر میشه

همون طور که همین الان هم آقازاده ها نمیدونن فقرا چی میکشن منتها هنوز اراجیف شون به دل بعضی ها مینشینه و پای منبرشون جمع میشن

همون موقع که اینترنت قطع شد همون جوری میشه

نابودی نظام فعلا اتفاق نمی افته. دلیلش؟؟

تحلیل خیلی ساده ای است که بگیم نظام این فرده و چون این فرد فاسده و .... پس نظام سقوط میکنه. این تحلیل میتونه روی نظام قبلی سلطنتی صدق بکنه.

تا اینجای کار مردم مشارکت میکنن در چرخه فعالیتهای مدنی مثل انتخابات چون میدونن تاثیر داره. بله اکثریت اغلب اشتباه میکنن و مشکل نظام فعلی به اون برمیگرده.

کسی که خودش خواستار فساد بوده به هر دلیلی. چطور میتونه بگه من از فساد امروز ناراضی هستم. حالا دلیل فرد محقق نشده اون دیگه اینجا پرسیده نمیشه و مهم هم نیست. به هر حال خواستار فرد فاسدی بوده.

فقیر هم همیشه به پای اکثریت میسوزه. نه تنها آقازاده ها که قشر میانی جامعه امروز و.... اصلا فهم انسان بودن ندارن! و مشکلشون فوقش اینه که دلار گرون شد نمیتونم گوشیم رو عوض بکنم!!!!

از قضا فقرا و پابرهنه ها که انقلاب 57 مثلا برای اونها بود. (چرا منحرف شد بماند) بیشتر از همه درک میکنن. ابله یا ناتوان و ... نیستن!!! دو مورد جلوی از بین رفتن نظام فعلی رو گرفته 1. بخشی از حاکمیت هنوز با مردم هست و اینو درک میکنن. 2. جایگزینهایی که برای این نظام معرفی میشه بسیار وحشتناک هستن(یه گشتی هر عاقلی بزنه در همین انجمن متوجه عمق توحششون میشه!)

به نظرم دلیل اول از بین بره و فشار همچنان باقی بمونه دیگه دلیل دوم جلوی نابودی نظام رو نمیتونه بگیره.

silvermanhhh
19-10-2020, 14:05
چند بار ریپلای میدی مردک

لامصب انگاری سگ گازش گرفته رگباری جواب میده :biggrin:

ولی جدا ،خدارو شکر که من گیاه خوارم،فقط از مسئولین تقاضا دارم قیمت شلغم رو روی دلار ۴۲۰۰تومان نگه دارند

mjx
19-10-2020, 14:20
چند بار ریپلای میدی مردک

لامصب انگاری سگ گازش گرفته رگباری جواب میده :biggrin:

ولی جدا ،خدارو شکر که من گیاه خوارم،فقط از مسئولین تقاضا دارم قیمت شلغم رو روی دلار ۴۲۰۰تومان نگه دارند

عادتونه! فحاشی میکنین که تاپیک بسته و حذف بشه . ظاهرا تو p30world هم پشتتون گرمه! چون همیشه پلاس هستین به فحاشی و ....

دو تا نکته:

1. طوری که با خانوادت حرف میزنی نباید تو عموم و تاپیکها با بقیه همونطور حرف بزنی!!!

2. دوستت گفت اینهمه آدم رو دولت کشت( بماند که دروغ بزرگی هست) ولی واقعا اگر موجوداتی مثل تو رو حداقل دولتها شرشون رو از سر جامعه کم میکردن لطف بزرگی بود که نکرده و نمیکنن از رافت اسلامی سال 67 تا به امروز صدقه سر رافت اسلامی!!! مجبوریم تحمل بکنیم!

silvermanhhh
19-10-2020, 14:28
عادتونه! فحاشی میکنین که تاپیک بسته و حذف بشه . ظاهرا تو p30world هم پشتتون گرمه! چون همیشه پلاس هستین به فحاشی و ....

دو تا نکته:

1. طوری که با خانوادت حرف میزنی نباید تو عموم و تاپیکها با بقیه همونطور حرف بزنی!!!

2. دوستت گفت اینهمه آدم رو دولت کشت( بماند که دروغ بزرگی هست) ولی واقعا اگر موجوداتی مثل تو رو حداقل دولتها شرشون رو از سر جامعه کم میکردن لطف بزرگی بود که نکرده و نمیکنن از رافت اسلامی سال 67 تا به امروز صدقه سر رافت اسلامی!!! مجبوریم تحمل بکنیم!

همینه بت میگم رگباری ریپلای میزنی ،انگاری افتادن دنبالت

نخیر منم پشتم گرم نیست تا الان دوبار اخطار خوردم از فحش دادن به امثال شما

ادیت یوزر تگ لیست این تاپیک رو :D
ژیان خخخ

srx190d
20-10-2020, 18:10
واقعا که حیف بحث کردن با امثال ژیان
فقط جیره برسه ساندیس بزنه بقیه مهم نیست

آن قدر نالایق است که لیاقت نان خوردن هم ندارد

srx190d
27-12-2020, 22:27

Reza31001
11-01-2021, 18:53
رادیو (امروز): "مرغ در بازار با قیمت کیلویی 19-20 هزار تومان به فروش می رسد که کمتر از قیمت مصوب است"

اون وقت 6 ماه پیش این تاپیک زده شده که بگه مرغ خیلی گرون شده و رسیده به 19 تومن
به همین سادگی تورم عادی شده برامون

aryamehr1368
13-07-2021, 17:19
رادیو (امروز): "مرغ در بازار با قیمت کیلویی 19-20 هزار تومان به فروش می رسد که کمتر از قیمت مصوب است"

اون وقت 6 ماه پیش این تاپیک زده شده که بگه مرغ خیلی گرون شده و رسیده به 19 تومن
به همین سادگی تورم عادی شده برامون
بله الان 27 بازم عادت میکنیم

karvis
13-10-2021, 13:01
گوشتم گرون شده
دوست عزیز موتمعن باش دست ما نیست باید ساخت با این موضوع و ماسفانه روز به روز هم داره بیشتر میشه
حالا حالا ها هم قرار نیست این نمودار تو سراشیبی قرار بگیره (:

Hamdamo
25-01-2022, 17:03
چ خبر از مرغ:دی