PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اپدیت تلویزیون سونی

hamed2144
22-06-2020, 10:44
با سلام
بنده تلویزیون sony kdl-50w660f خریدم ولی مرورگر ندارد
خودم فکر کردم حتما به روزرسانی نرم افزاری نیاز دارد اما بعد از وصل شدن به وای فای و درخواست به روزرسانی با ارور 48 مواجه می شوم
ارور به شرح زیر می باشد
داده های روزامدسازی نرم افزار سیستم یافت نمی شود
سرور بروزرسانی موقتا در دسترس نیست. لطفا بعدا سعی کنید. ایراد: (48)
شرح این ارور به زبان فارسی داخل تلویزیون نمایش داده می شود
ممکن است این مشکل از این باشد که زبان تلویزیون فارسی می باشد؟
و منطقه مورد نظر را از بین افریقا-اسیا-اروپا-خاورمیانه-اقیانوسیه را کدام انتخاب کنم؟
ممکنه این ارور به علت تحریم یا فلتر سرور باشه؟ اگر به خاطر تحریم یا فیلتر باشد باس چکار کنم؟

CORTANA
22-06-2020, 13:28
با سلام
بنده تلویزیون sony kdl-50w660f خریدم ولی مرورگر ندارد
خودم فکر کردم حتما به روزرسانی نرم افزاری نیاز دارد اما بعد از وصل شدن به وای فای و درخواست به روزرسانی با ارور 48 مواجه می شوم
ارور به شرح زیر می باشد
داده های روزامدسازی نرم افزار سیستم یافت نمی شود
سرور بروزرسانی موقتا در دسترس نیست. لطفا بعدا سعی کنید. ایراد: (48)

درود

تی وی رو ب مودم متصل میکنید؟

یک بسته اینترنت بر روی تلفن هوشمند خود خریداری کنید ک برای دانلود بروزرسانی کافی باشد.(500 مگابایت یا 1 گیگابایت)

پس از مطمعن شدن از کار کردن اینترنت تلفن همراه خود، برنامه عبور از تحریم (Vp-N) خود را اجرا کنید و آن را روشن کنید.

سپس نقطه اتصال (Hotspot) تلفن خود را روشن کنید.

در این مرحله از طریق تی وی ب شبکه اشتراکی تلفن خود متصل شوید و مجددا تست کنید.

:»:»:»

hamed2144
22-06-2020, 16:16
درود

تی وی رو ب مودم متصل میکنید؟

یک بسته اینترنت بر روی تلفن هوشمند خود خریداری کنید ک برای دانلود بروزرسانی کافی باشد.

پس از مطمعن شدن از کار کردن اینترنت تلفن همراه خود، برنامه عبور از تحریم (Vp-N) خود را اجرا کنید و آن را روشن کنید.

سپس نقطه اتصال (Hotspot) تلفن خود را روشن کنید.

در این مرحله از طریق تی وی ب شبکه اشتراکی تلفن خود متصل شوید و مجددا تست کنید.

بله با وای فای داخل خود تلویزیون به وای فای متصل شده
همه کارهایی که گفتید انجام دادم ولی باز همون ارور را می دهد

CORTANA
22-06-2020, 18:59
بله با وای فای داخل خود تلویزیون به وای فای متصل شده
همه کارهایی که گفتید انجام دادم ولی باز همون ارور را می دهد

درود

سرور انتخابی برنامه عبور از تحریم (Vp-N) خود را بر روی آمریکا (USA) تنظیم کنید

منطقه موردنظر تی وی را بر روی نزدیکترین منطقه ب آمریکا ست کنید (در صورتی ک مقدور است بر روی خود آمریکا ست کنید) و مجددا تست کنید

در صورتی ک نتیجه ای حاصل نشد.اگر تی وی قابلیت بروزرسانی از طریق فایل را دارد، فایل بروزرسانی آن را دانلود کنید و آن را بر روی یک حافظه ذخیره سازی فلش (USB Flash) ریخته و سپس از تنظیمات تی وی فایل را انتخاب کنید و مراحل بروزرسانی را انجام دهید

kjam3591
02-12-2020, 20:44
ممنونم عزیز لطف کردی اره با وای فای متصل میشم خودم شک کردم شاید فیلتر شکن لازم داشته باشه ولی راهش رو بلد نبودم مرسی با اون امتان میکنم ...میشه با وای فای به گوشی متصل بشم و فیلتر شکن رو روشن کنم و این مراحل رو برم؟

- - - Updated - - -

ممنونم عزیز لطف کردی اره با وای فای متصل میشم خودم شک کردم شاید فیلتر شکن لازم داشته باشه ولی راهش رو بلد نبودم مرسی با اون امتان میکنم ...میشه با وای فای به گوشی متصل بشم و فیلتر شکن رو روشن کنم و این مراحل رو برم؟

kjam3591
02-12-2020, 20:49
ممنونم دوست عزیزم فکر کنم تو لیست آمریکا رو نداشت البته چشم امتحان میکنم