PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین باتری ماشین ایرانی برای خرید؟

amirpcp30
21-06-2020, 14:33
سلام دوستان
من چندجایی رو دنبال باتری هایی مثل دلکور و تایگر و... گشتم هیچکس موجود نداشت فقط ی نفر پوما داره 74 امپر رو میده 925 که فک می کنم زیادی گرون میده و مشکلی که هست شنیدم پوما تقلبی داره
حالا میخواستم بپرسم هیچ برند ایرانی هست که ارزش خرید داشته باشه یا بازم بگردم شاید ی مارک معتبر خارجی گیرم بیاد؟
ممنون

hamed_korn
21-06-2020, 15:35
سلام باتری ایرانی خوب هست. اوربیتال اگه اسمشو درست بگم.
یکی دیگه که میگن خیلی خوبه مارکش سوزوکی هست یادم نیست صبا باطری میزد یا سپاهان باطری

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

mohamad skystar
23-06-2020, 22:42
سلام باتری ایرانی خوب هست. اوربیتال اگه اسمشو درست بگم.
یکی دیگه که میگن خیلی خوبه مارکش سوزوکی هست یادم نیست صبا باطری میزد یا سپاهان باطری

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

اوربیتال باتری خوبیه
ایرانی هم هست قیمتشم مناسبه

mohamad skystar
23-06-2020, 22:43
سلام دوستان
من چندجایی رو دنبال باتری هایی مثل دلکور و تایگر و... گشتم هیچکس موجود نداشت فقط ی نفر پوما داره 74 امپر رو میده 925 که فک می کنم زیادی گرون میده و مشکلی که هست شنیدم پوما تقلبی داره
حالا میخواستم بپرسم هیچ برند ایرانی هست که ارزش خرید داشته باشه یا بازم بگردم شاید ی مارک معتبر خارجی گیرم بیاد؟
ممنون

از باتری ایرانی استفاده کنید
اوربیتال شاهین واریان صبا و برندهای دیگه
ضمانت هم دارن و خیالتم راحته

amirpcp30
24-06-2020, 19:22
از باتری ایرانی استفاده کنید
اوربیتال شاهین واریان صبا و برندهای دیگه
ضمانت هم دارن و خیالتم راحته
سلام مجدد
ما ی باتری اتمیک داشتیم یک سال و ده ماه کارکرد خراب شد (ی سال فک کنم گارانتی داشت) ، این باطری پوما که داشتم 4 سال و پنج ماه کارکرد (6 ماه گارانتی داشت)
برای همین خیلی به گارانتی اهمیت نمیدم چون نبایدم اینقد زود خراب بشه اما در بین ایرانیها اگه بخوام بخرم مطمعنن اونی که بیشتر گارانتی میکنه به جنسشم مطمعنتره
نظرتون در مورد باتری سوزوکی که دوستمون معرفی کردن چیه؟ چیزی که میدونم جفتشون رو سپاهان میزنه،قیمتش رو با اوربیتال مقایسه کردم(داخل سایتهای خودشون) 30 تومن سوزوکی گرونتر بود در 74 امپر ، نمیدونم نسبت به باتری خارجی چقد کار می کنه ولی ی نکته ای که سوزوکی داره سفیده و گرما رو کمتر جذب میکنه
سوزوکی 74 رو زده 555 که باتری کهنه هم میخواد یعنی در حد 200 تومن با خارجی قیمتش متفاوت میشه

mohamad skystar
26-06-2020, 20:56
سلام مجدد
ما ی باتری اتمیک داشتیم یک سال و ده ماه کارکرد خراب شد (ی سال فک کنم گارانتی داشت) ، این باطری پوما که داشتم 4 سال و پنج ماه کارکرد (6 ماه گارانتی داشت)
برای همین خیلی به گارانتی اهمیت نمیدم چون نبایدم اینقد زود خراب بشه اما در بین ایرانیها اگه بخوام بخرم مطمعنن اونی که بیشتر گارانتی میکنه به جنسشم مطمعنتره
نظرتون در مورد باتری سوزوکی که دوستمون معرفی کردن چیه؟ چیزی که میدونم جفتشون رو سپاهان میزنه،قیمتش رو با اوربیتال مقایسه کردم(داخل سایتهای خودشون) 30 تومن سوزوکی گرونتر بود در 74 امپر ، نمیدونم نسبت به باتری خارجی چقد کار می کنه ولی ی نکته ای که سوزوکی داره سفیده و گرما رو کمتر جذب میکنه
سوزوکی 74 رو زده 555 که باتری کهنه هم میخواد یعنی در حد 200 تومن با خارجی قیمتش متفاوت میشه

باتری سوزوکی و سایر برندهای باتری سپاهان تقریبا مشابه هم هستن و این تفاوت قیمت بیشتر در اسم و مارک هست
هم اوربیتال هم سوزوکی هرکدوم رو بخری خوبه مشکلی نیست

amirpcp30
26-06-2020, 23:15
باتری سوزوکی و سایر برندهای باتری سپاهان تقریبا مشابه هم هستن و این تفاوت قیمت بیشتر در اسم و مارک هست
هم اوربیتال هم سوزوکی هرکدوم رو بخری خوبه مشکلی نیست
ممنون
یادمه چند سال قبل هم که در مورد ایرانی ها شنیده بودم میگفتن سپاهان بهتر از بقیس ، اگه به همین صورته باشه همچنان، همون سوزوکی رو میگیرم
ویرایش: البته ی نکته هم هست باتری اتمیک که گفتم کلا 1 سال و ده ماه کارکرد هم ماله سپاهانه مثل اینکه ، الان سرچ کردم
ممنون از شما

amirpcp30
03-07-2020, 14:00
سلام مجدد
دوستان نظرتون در مورد باتری اوربیتال پریمیوم چی هست؟
سوزوکی رو خیلی ها میگن همون اتمیک رو میکنن تو جعبه سوزوکی به قیمت بیشتر میدن ، نظرات دیجیکالا رو چک کردم بعضی ها میگن سه سال کارکرده بعضی میگن دو سال هم کارنکرده
پریمیوم رو دیدم سپاهان جدیدا زده و این نکات رو براش بیان کرده
شبکه با تکنولوژی جدید
بهبود دوام چرخه ای تا 1.5 برابر باتری های استاندارد
و ی نکته ی دیگه ای که هست این باتری چدا از گارانتی خودش تا 9 ماه بیشتر هم میشه براش گارانتی خرید ، این مورد ی جورایی احتمال اینکه باز همون باتری های قبل رو در جعبه ی جدید بفروشه کم می کنه بنظرم و میشه به گفته های سپاهان بهتر اعتماد کرد
نظرتون در این مورد چی هست دوستان؟
با سپاس

mohamad skystar
03-07-2020, 14:12
سلام مجدد
دوستان نظرتون در مورد باتری اوربیتال پریمیوم چی هست؟
سوزوکی رو خیلی ها میگن همون اتمیک رو میکنن تو جعبه سوزوکی به قیمت بیشتر میدن ، نظرات دیجیکالا رو چک کردم بعضی ها میگن سه سال کارکرده بعضی میگن دو سال هم کارنکرده
پریمیوم رو دیدم سپاهان جدیدا زده و این نکات رو براش بیان کرده
شبکه با تکنولوژی جدید
بهبود دوام چرخه ای تا 1.5 برابر باتری های استاندارد
و ی نکته ی دیگه ای که هست این باتری چدا از گارانتی خودش تا 9 ماه بیشتر هم میشه براش گارانتی خرید ، این مورد ی جورایی احتمال اینکه باز همون باتری های قبل رو در جعبه ی جدید بفروشه کم می کنه بنظرم و میشه به گفته های سپاهان بهتر اعتماد کرد
نظرتون در این مورد چی هست دوستان؟
با سپاس

باتری های شرکت سپاهان از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستن
اگر قصد خرید دارید انجام بدین ممکنه قیمتا تغییر کنه
در مورد ضمانت هم اشاره کردین خوبه
من اوربیتال رو به چندین نفر از همکاران پیشنهاد دادم همه راضی بودن

amirpcp30
08-07-2020, 15:33
باتری های شرکت سپاهان از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستن
اگر قصد خرید دارید انجام بدین ممکنه قیمتا تغییر کنه
در مورد ضمانت هم اشاره کردین خوبه
من اوربیتال رو به چندین نفر از همکاران پیشنهاد دادم همه راضی بودن
سلام مجدد
همون باتری اوربیتال پریمیوم رو خریداری کردم به قیمت 550
در مورد خرید گارانتی هم که بالا عرض کردم به این صورت هست که ی لینک برام بعد از فعالسازی ارسال شد، در این لینک میشه تعداد ماههایی که میخواهیم گارانتی کنیم رو انتخاب کنیم (بین 1 تا 9 ماه) بعد پرداخت رو انجام بدیم، برای این باطری 74 امپری قیمت شد 74 هزار تومان که البته من پرداخت نکردم و به نظرم درست نیست برای گارانتی این هزینه و قرار نیست به کیفیت باتری اضافه کنه
فقط متاسفانه دینام ماشین مشکل پیدا کرده که ی تاپیک براش زدم اگه اطلاعی ازش داشتید راهنمایی کنید ممنون میشم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])