PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رقابت با استارت آپ های بزرگ؟

ژیان
19-06-2020, 12:59
سلام من مدتیه از فعالیت های عمرانی خسته شدم با روحیاتم سازگار نیست :D میخوام روی رقابت با استارت آپ هایی سرمایه گذاری کنم که بسیار معروف هستن مثلا صرافی ها بزرگ آنلاین و حتی تو فکر رقابت با اسنپ و تپسی هم هستم با اینکه دور از ذهن به نظر میاد اما آیا شدنیه؟ از نظر طراحی و اجرا خودم چون کاملا آشنایی دارم و میتونم هر نرم افزار یا وب سایتی رو طراحی کنم مشکلی که هست چطوری میشه بازار رو از دست این غول ها کشید به سمت کسب و کارهایی که کمتر شناخته شده هستن؟ کسی ایده ای چیزی داره اعلام کنه با هم یه گروه قوی اقتصادی تو این حرفه بتونیم تشکیل بدیم

CORTANA
19-06-2020, 15:23
سلام من مدتیه از فعالیت های عمرانی خسته شدم با روحیاتم سازگار نیست . میخوام روی رقابت با استارت آپ هایی سرمایه گذاری کنم که بسیار معروف هستن مثلا صرافی ها بزرگ آنلاین و حتی تو فکر رقابت با اسنپ و تپسی هم هستم با اینکه دور از ذهن به نظر میاد اما آیا شدنیه؟

درود

کسب و کاری راه بندازید ک کمتر کسی اونو انجام داده یا اصلا انجام نداده

موفق باشید:»

ژیان
19-06-2020, 15:36
درود

کسب و کاری راه بندازید ک کمتر کسی اونو انجام داده یا اصلا انجام نداده

موفق باشید:»

کسب و کارهای به درد بخور تقریبا همه یه مدعی بزرگ دارن اما کی گفته رقابت باهاشون غیر ممکنه؟ اگه ایده و سرمایه گذاری مناسب باشه این امکان پذیره که بشه حتی جایگاهشون رو گرفت یا تبدیل به یه رقیب جدی شد واسشون

mojt90
19-06-2020, 16:19
سلام من مدتیه از فعالیت های عمرانی خسته شدم با روحیاتم سازگار نیست :D میخوام روی رقابت با استارت آپ هایی سرمایه گذاری کنم که بسیار معروف هستن مثلا صرافی ها بزرگ آنلاین و حتی تو فکر رقابت با اسنپ و تپسی هم هستم با اینکه دور از ذهن به نظر میاد اما آیا شدنیه؟ از نظر طراحی و اجرا خودم چون کاملا آشنایی دارم و میتونم هر نرم افزار یا وب سایتی رو طراحی کنم مشکلی که هست چطوری میشه بازار رو از دست این غول ها کشید به سمت کسب و کارهایی که کمتر شناخته شده هستن؟ کسی ایده ای چیزی داره اعلام کنه با هم یه گروه قوی اقتصادی تو این حرفه بتونیم تشکیل بدیم

به نظرم فروشگاه اینترنتی میتونه خیلی جذاب باشه به شرطی که هر چیزی دراون فروخته نشه . دیجی کالا همه چیز داره . نه مثل اون .

فروشگاهی که لوازم خاص داخلش فروخته بشه . مثل گجت های جالب ، وسایل راحت کننده زندگی و خلاصه چیز هایی که مخصوصاً تو چین تولید میشن

و اصلا کسی با کاربردش آشنایی ندارد . و میتونی از اینستاگرام بازاریابی کنید . :»

ژیان
19-06-2020, 16:31
به نظرم فروشگاه اینترنتی میتونه خیلی جذاب باشه به شرطی که هر چیزی دراون فروخته نشه . دیجی کالا همه چیز داره . نه مثل اون .

فروشگاهی که لوازم خاص داخلش فروخته بشه . مثل گجت های جالب ، وسایل راحت کننده زندگی و خلاصه چیز هایی که مخصوصاً تو چین تولید میشن

و اصلا کسی با کاربردش آشنایی ندارد . و میتونی از اینستاگرام بازاریابی کنید . :»

سلام. خوبه اما من هدفم کارهای خیلی بزرگتر از اینجور کسب و کارهاست فروشگاه رقیب زیاد داره نمیتونه آنچنان پولساز باشه. یه ایده واسه رقابت با شیپور و دیوار دارم اما فعلا الویتم نیست.

mojt90
19-06-2020, 16:33
سلام. خوبه اما من هدفم کارهای خیلی بزرگتر از اینجور کسب و کارهاست فروشگاه رقیب زیاد داره نمیتونه آنچنان پولساز باشه. یه ایده واسه رقابت با شیپور و دیوار دارم اما فعلا الویتم نیست.

میتونید کاریابی اینترنتی ایجاد کنی که فرم معرفی به کار رو همون آنلاین صادر کنه . یه مدت رایگان باشه زمانی که رو روال افتاد حق عضویت بگیری .

ساختارش هم مانند شیپور و ... همه استان ها رو داشته باشه . و اجازه ثبت راحت آگهی به کارفرما رو بده . اینطوری کار خیر هم میکنی :D:»