PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا پولم رو خورده اند؟؟

afshin.npps
16-06-2020, 09:24
سلام
من پنج شنبه هفته قبل یه آنتی ویروس یه ساله به قیمت 80 هزار تومان از سایت زیر حریداری کردم اما متاسفانه تاالان لینک دانلود آنتی ویروس رو به ایمیلم نفرستاده اند هر چی هم به تلفن شون زنگ می زنم می گه خط اشغال است (لازم به ذکر است من دو سال پیش و پارسال هم از این سایت آنتی ویروس خریده ام که همه چیز درست و انتی ویروس را به ایمیلم فرستاده اند)
به نظرتون باید چی کار کنم؟؟ممنونم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_vsgh
16-06-2020, 12:38
سلام
من پنج شنبه هفته قبل یه آنتی ویروس یه ساله به قیمت 80 هزار تومان از سایت زیر حریداری کردم اما متاسفانه تاالان لینک دانلود آنتی ویروس رو به ایمیلم نفرستاده اند هر چی هم به تلفن شون زنگ می زنم می گه خط اشغال است (لازم به ذکر است من دو سال پیش و پارسال هم از این سایت آنتی ویروس خریده ام که همه چیز درست و انتی ویروس را به ایمیلم فرستاده اند)
به نظرتون باید چی کار کنم؟؟ممنونم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

والا سایت رو دیدم...با اینترنت عادی باز نمیکرد با قند شکن بازش کردم!!!
ولی بعید میدونم کلاه برداری باشه (هرچند مبالغی که زده اصلا با قیمت واقعی انتی ویروسها جور در نمیاد!!!) شما با یه ایمیلی چیزی بزنید به پشتیبانی!! ببنید چی میشه

البته :
لطفاً ایمیل‌های اسپم(spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. توجه داشته باشید که link تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.

در ضمن اگه تو سایتشون حساب کاربری اسخته باشید میتونید اونجا هم اطلاعات خریدتون رو ببنید