PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای بیمه کردن کممممک

mojt90
02-06-2020, 10:32
سلام
دوستان من 30 سالمه میخوام حق بیمه واریز کنم . لیسانس هستم ولی بیشتر کارگری میکنم آزاد کار میکنم حمل بار و و و .... رستوران و ....

اما حق بیمه ابتدایی خیلی زیاده برای مشاغل آزاد چی کار کنم حق بیمه کمتر بریزم . برای بازنشستگی و ... . حق بیمه مشاغل آزاد واقعاً زیاده نمیتونم

کممک کنید . چی کار کنم .

ALIRK
02-06-2020, 12:26
خوب بهتره با کارگزاری بیمه صحبت کنی
بیمه کارگری بزن
اگر بتونی ی کارفرما پیدا کنی خیلی بهتره البته که دیگه کسی حاظر نمیشه چون براش دردسر داره

radarz
02-06-2020, 13:45
12 درصد هم داره اگر میخوای خویش فرما واریز کنی که هزینه دفترچه درمانی رو جداگانه میگیرن ماهی حدود 100 تومن دفترچه میشه .... بنظرم خودتو بیمه تکمیلی کن که این بیمه های خصوصی میدن بیشتر میصرفه نسل ما بازنشستگی شو بعید میدونم با این اوضاع و احوال ببینه که حالا بخواد 30 سال هم بیمه واریز کنه تو جیب دولت بره :goatee:

mojt90
02-06-2020, 15:16
12 درصد هم داره اگر میخوای خویش فرما واریز کنی که هزینه دفترچه درمانی رو جداگانه میگیرن ماهی حدود 100 تومن دفترچه میشه .... بنظرم خودتو بیمه تکمیلی کن که این بیمه های خصوصی میدن بیشتر میصرفه نسل ما بازنشستگی شو بعید میدونم با این اوضاع و احوال ببینه که حالا بخواد 30 سال هم بیمه واریز کنه تو جیب دولت بره :goatee:

حرف دلمو گفتی ! از یک طرف منم قبول دارم میگم با این وضعیت شاید اصلا آینده ای نباشه که بخواهیم پول واریز کنیم . موندم چی کار کنم :sad:

radarz
02-06-2020, 15:31
حرف دلمو گفتی ! از یک طرف منم قبول دارم میگم با این وضعیت شاید اصلا آینده ای نباشه که بخواهیم پول واریز کنیم . موندم چی کار کنم :sad:

بنظرم بیمه تکمیلی و عمر خیلی پس انداز بهتری الان کرونا هم بیمه کردن تا سقف 30 میلیون حق بیمه کرونا پرداخت میکنن /// :rolleye: