PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دندانپزشکی در نارمک یا پیروزی

AliROCK
25-05-2020, 12:06
درود
دوستان یه دندانپزشکی خوب تو نارمک یا پیروزی سراغ دارین کارش خوب باشه قیمتشم مناسب باشه دکترم تو تهرانپارس برای یه پر کردن 600 تومن میگیره:blink:

shaahani
25-05-2020, 14:03
مطمئن هستید که فقط قیمت پر کردن رو به شما داده ؟

پر کردن دندان، معمولا با مواد مستحکم تر (رنگ نقره ای) یا مواد کمی بی استحکام تر (رنگ سفید) انجام میشه که اون سفید رنگ ها گرون تره به دلیل اینکه برای حفظ ظاهر بعد از پر کردن ساخته شده، اما توصیه نمیکنم استفاده کنید.

پرکردن دندان نهایتا چیزی حدود هشتاد الی صد و پنجاه تومن باید هزینه داشته باشه. (البته امسال مراجعه به دندانپزشکی نداشتم که قیمت دقیق دستم باشه)

اگه عفونت و خرابی دندان به عصب رسیده باشه، باید عملیات عصب کشی انجام بشه و هزینه انجام این کار هم چیزی حدود 150 تومن هست.
(دندانی که خرابی اون به عصب نرسیده باشه درد نمیگیره)

در انتها حتما توصیه اکید میکنم که بعد از پرکردن دندان روی اون رو روکش لمینت کنید، بسته به جنس روکشی که استفاده میکنید قیمتش بین 300 تا 500 تومن هست.

یعنی ممکنه دندان پزشک شما اینطور به شما قیمت داده باشه :
150 عصب کشی + 150 پرکردن + 300 روکش = 600 تومان

====
والا مشهد، پسرخاله مامان من دندان پزشک هست که نزدیک سی سال سابقه کار داره، اگه واسه همه هشتاد تا صد تومن هزینه پرکردن دریافت میکنه، به چشم خودم دیدم که آدم های غریبه اومدن و تشخیص داده که توانایی مالی ندارن کارشون رو با پنجاه تومن یا شصت تومن هم راه انداخته :blink:

AliROCK
27-05-2020, 22:24
متاسفانه فقط قیمت پر کردن هست عصب کشی به 800 میرسه برا همین پرسیدم :D

masooyan
28-05-2020, 03:26
مطمئن هستید که فقط قیمت پر کردن رو به شما داده ؟

پر کردن دندان، معمولا با مواد مستحکم تر (رنگ نقره ای) یا مواد کمی بی استحکام تر (رنگ سفید) انجام میشه که اون سفید رنگ ها گرون تره به دلیل اینکه برای حفظ ظاهر بعد از پر کردن ساخته شده، اما توصیه نمیکنم استفاده کنید.

پرکردن دندان نهایتا چیزی حدود هشتاد الی صد و پنجاه تومن باید هزینه داشته باشه. (البته امسال مراجعه به دندانپزشکی نداشتم که قیمت دقیق دستم باشه)

اگه عفونت و خرابی دندان به عصب رسیده باشه، باید عملیات عصب کشی انجام بشه و هزینه انجام این کار هم چیزی حدود 150 تومن هست.
(دندانی که خرابی اون به عصب نرسیده باشه درد نمیگیره)

در انتها حتما توصیه اکید میکنم که بعد از پرکردن دندان روی اون رو روکش لمینت کنید، بسته به جنس روکشی که استفاده میکنید قیمتش بین 300 تا 500 تومن هست.

یعنی ممکنه دندان پزشک شما اینطور به شما قیمت داده باشه :
150 عصب کشی + 150 پرکردن + 300 روکش = 600 تومان

====
والا مشهد، پسرخاله مامان من دندان پزشک هست که نزدیک سی سال سابقه کار داره، اگه واسه همه هشتاد تا صد تومن هزینه پرکردن دریافت میکنه، به چشم خودم دیدم که آدم های غریبه اومدن و تشخیص داده که توانایی مالی ندارن کارشون رو با پنجاه تومن یا شصت تومن هم راه انداخته :blink:سلام
مطبش کجاست؟

shaahani
28-05-2020, 10:20
سلام
مطبش کجاست؟

مشهد، مطهری جنوبی سیزده، دکتر نجات (عبادیان)
37274803