PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید روتر VPN

Alexamsterdam
21-05-2020, 20:05
یک سوال فنی داشتم
من دنبال یک روتر هستم که بخرم

این روتر باید بتونه از یک روتر دیگه اینترنت دریافت کنه ( با کابل و یا وایرلس ) و با قابلیت منوی وی پی ان خودش بتونه وای فایی که با تنظیم وی پی ان انجام شده تحویل بده
عملا ریپیتر اینترنت روتر قبلی میشه ولی با آی پی جدید که از وی پی ان دریافت میکنه
و متعاقبا برای مصرف خانگی و ارزون باشه
آیا شما پیشنهادی دارید ؟
ممنون میشم

ALIRK
21-05-2020, 21:07
شما نیاز به ی اکسس پوینت داری که الان در این شرایط بازار زیر 500هزار گیر نمیاد مگرکسی دست دوم داشته باشه
امااگر بخواهی خیلی حرفه ای عمل کنی میکروتیک 951 خوبه اما کار شما نیست و سخته کانفینگش
ضمنا اینو بگم که در شرایط فعلی نت و دستکاری که جدیدا کردن وی پی.....ها دچار اختلال شدن و ثبات ندارن

rznrz06
22-05-2020, 06:15
یک سوال فنی داشتم
من دنبال یک روتر هستم که بخرم

این روتر باید بتونه از یک روتر دیگه اینترنت دریافت کنه ( با کابل و یا وایرلس ) و با قابلیت منوی وی پی ان خودش بتونه وای فایی که با تنظیم وی پی ان انجام شده تحویل بده
عملا ریپیتر اینترنت روتر قبلی میشه ولی با آی پی جدید که از وی پی ان دریافت میکنه
و متعاقبا برای مصرف خانگی و ارزون باشه
آیا شما پیشنهادی دارید ؟
ممنون میشمبرای چه مصرفی میخواهید؟
اگه برای مصرف معمولی باشه مثل وبگردی و شبکه های اجتماعی... همون اکسس پوینت معمولی یا مودم های adsl مثل مدلهای زیادی از ایسوس ها یا مودم های رومیزی هواوی سیمکارتی. یکسری روترهای فریمور vpn خور هم هست که مثلاً فریمور اکسپرس VPN میخوره.

Sent from my G8142 using Tapatalk