PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از کجا بفهمهم رم تک کاناله است یا دو کاناله؟

hexman
16-05-2020, 12:20
سلام دوستان میخوام بدونم این رم چند کاناله است؟تک یا دو؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shaahani
16-05-2020, 13:53
تمام رم ها یک دونه کانال دارند
اون چیزی که تک کانال، دو کانال یا چهار کانال هست، مادربورد شماست.
اگه مادربورد شما دوکانال باشه، شما باید یک پک بندی دوتایی رم بخرید که مخصوصا کار در دوکانال بصورت همزمان هست، به اینصورت میتونید از حالت دوال چنل مادربورد خودتون استفاده کنید، اگه دوتا رم کنار هم دیگه با هم همخوانی صددرصد نداشته باشند، سیستم شما دوکاناله فعال نخواهد شد و همچنان تک کانال کار خواهد کرد. (ممکنه دوتا رم که در یک لحظه از یک خط تولید بیرون اومده باشن هم باهمدیگه همخوان نباشند)

hexman
16-05-2020, 15:18
ممنون ولی تو دیجی کالا میخوای رم انتخاب کنی بعضی ها رونشوته تک کاناله بعضی ها نوشته دو کاناله..قضیه اونا چیه؟

aryna
16-05-2020, 16:53
تمام رم ها یک دونه کانال دارند
اون چیزی که تک کانال، دو کانال یا چهار کانال هست، مادربورد شماست.
اگه مادربورد شما دوکانال باشه، شما باید یک پک بندی دوتایی رم بخرید که مخصوصا کار در دوکانال بصورت همزمان هست، به اینصورت میتونید از حالت دوال چنل مادربورد خودتون استفاده کنید، اگه دوتا رم کنار هم دیگه با هم همخوانی صددرصد نداشته باشند، سیستم شما دوکاناله فعال نخواهد شد و همچنان تک کانال کار خواهد کرد. (ممکنه دوتا رم که در یک لحظه از یک خط تولید بیرون اومده باشن هم باهمدیگه همخوان نباشند)

سلام من دقیقا روزی که سیستم را بستم رم ها را عین هم گرفتم
مدل رم من

اپیسر 2گیگ با باس 1333

دو عدد

ولی در سیستم بصورت دوکاناله نشون نمیده

از همون روز اول

اینم هم مدل مین من

ایسوز F1A75-V

از دوکاناله ساپورت میکنه
اما
Dual نیست