PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده وای فای از اینترنت 3g یا 4g

امید رض
15-05-2020, 04:50
سلام وعرض خسته نباشید
مودم vdsl .adsl تی پی لینک ۹۹۷۰ دارم که قابلیت 3Gو4G هم داره ولی سیم کارت خور نیست ولی فلش میخوره
ویک مودم 3g سیم کارت ma180 فلشی دارم
........
سیم کارت هم رایتل
ایا با وصل اون به اون میتونم وای فای بگیرم؟

mojt90
15-05-2020, 17:02
سلام وعرض خسته نباشید
مودم vdsl .adsl تی پی لینک ۹۹۷۰ دارم که قابلیت 3Gو4G هم داره ولی سیم کارت خور نیست ولی فلش میخوره
........
سیم کارت هم رایتل

#recep ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ivedik 6
سلام سوخاشو :n08::دی

بله میتونید استفاده کنید . اینطوری اینترنت رو شیر میکنه در محیط . میتونید به wifi متصل بشید و استفاده کنید . ولی فکر نکنم بشه همزمان با adsl استفاده کرد

باز دوستان پاسخ بدن .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امید رض
15-05-2020, 17:15
بله میتونید استفاده کنید . اینطوری اینترنت رو شیر میکنه در محیط . میتونید به wifi متصل بشید و استفاده کنید . ولی فکر نکنم بشه همزمان با adsl استفاده کرد

باز دوستان پاسخ بدن .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام ممنون...نمیشه دو تا اینترنت هم زمان (تست شده) .. ایا سیم کارت 4G باشه مودم 3G در مودم ADSL به عنوان 4G شناسایی میکنه یا مودم 3G قبول نمیکنه؟

mojt90
15-05-2020, 18:11
سلام ممنون...نمیشه دو تا اینترنت هم زمان (تست شده) .. ایا سیم کارت 4G باشه مودم 3G در مودم ADSL به عنوان 4G شناسایی میکنه یا مودم 3G قبول نمیکنه؟

فرقی نمیکنه مودم 3g قبول میکنه ولی سرعت بیشتر از 3g نمی تونی بگیری.

CORTANA
15-05-2020, 19:53
سلام وعرض خسته نباشید
سیم کارت هم رایتل

درود

در صورت 4G نبودن میتونید برید ب دفتر های پشخوان تا براتون کانفیگ 4G بریزن

(4G=سرعت زیاد و خوب...3G=سرعت متوسط)

سپس سیم کارت رو بندازید روی همونی یو اس بی آنتن (USB Antenna) ک وصل میشه ب مودم و میتونید استفاده کنید

برای خرید بسته های اینترنت (ک برای استفاده کردن ب این صورت فقط میتونید از بسته های اینترنت استفاده کنید) برای سیم کارت ب سایت ها یا دفاتر خدماتی یا پیشخوان برید

ب نظر بنده این روش..روش مقرون ب صرفه ایی نیست و برای اینکه بهتون زیاد زحمت نشده باید همیشه بسته های بلند مدت با حجم زیاد بخرید
(درسته ک سرعت بیشتری میده ولی همونقدر زحمت و اذیت هم داره)

:»:»:»

امید رض
15-05-2020, 22:18
درود

در صورت 4G نبودن میتونید برید ب دفتر های پشخوان تا براتون کانفیگ 4G بریزن

(4G=سرعت زیاد و خوب...3G=سرعت متوسط)

سپس سیم کارت رو بندازید روی همونی یو اس بی آنتن (USB Antenna) ک وصل میشه ب مودم و میتونید استفاده کنید

برای خرید بسته های اینترنت (ک برای استفاده کردن ب این صورت فقط میتونید از بسته های اینترنت استفاده کنید) برای سیم کارت ب سایت ها یا دفاتر خدماتی یا پیشخوان برید

ب نظر بنده این روش..روش مقرون ب صرفه ایی نیست و برای اینکه بهتون زیاد زحمت نشده باید همیشه بسته های بلند مدت با حجم زیاد بخرید
(درسته ک سرعت بیشتری میده ولی همونقدر زحمت و اذیت هم داره)

سلام
کانفینگ 4G رو مودم؟
سیم کارت 4G رو یو اس بی 3Gیعنی جواب میده با سرعت 4G؟اون اقا در بالا فرمودن رو 3g بیشتر جواب نمیده!
.....
اینترنت فعلیم ۱۶مگ مخابرات هست که عالیه وخیلی راضیم ولی اساس کشی داریم و احتمال میدم شاید adsl ندن
و مودم های نسل جدید همه گرون و ارزش خرید ندارن با این هزینه تخیلی ترجیح دادم فعلا ببینم اینجوری چطوری هست
قبلا سرعت رایتل از مخابرات بیشتر بود تا ۶مگ هم دانلود داشتم
فقط تنها ایرادی که داره باید دم پنجره باشه داغ نکنه و حجم ماهانش هم کمه

CORTANA
15-05-2020, 22:40
سلام
کانفینگ 4G رو مودم؟
سیم کارت 4G رو یو اس بی 3Gیعنی جواب میده با سرعت 4G؟اون اقا در بالا فرمودن رو 3g بیشتر جواب نمیده!
.....
اینترنت فعلیم ۱۶مگ مخابرات هست که عالیه وخیلی راضیم ولی اساس کشی داریم و احتمال میدم شاید adsl ندن

درود

باید یو اس بی پشتیبانی کنه..اگه نکنه احتمالا نشه 4G استفاده کرد