PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشی برای وصل شدن به سایت های ایرانی

dr_faust
01-05-2020, 17:10
در حال حاضر بهترین روش برای وصل شدن به سایتهای ایرانی که صرفا به آی پی های ایرانی اجازه ورود می دهند چیست؟
شرکتهایی بودند که قدیم ها وی‌پی‌ان با آی پی ایران ارائه می دادند ولی دیگه این خدمات قطع شده است.
چیزهایی شنیده ام مبنی بر خرید سرور مجازی ایران و نصب کردن یک سری چیزها. آیا امکان پذیر هست؟

قصدم دانلود نیست. صرفا برای چک کردن هست.

hassanshaikhi
02-05-2020, 12:24
سلام.
مورد استفادتون چی هست؟ مقدار مصرف ترافیکتون

dr_faust
03-05-2020, 17:57
سلام.
مورد استفادتون چی هست؟ مقدار مصرف ترافیکتون
وصل شدن به سایتهایی مانند سایت بانک و چیزهایی از این قبیل که به روی آی.پی غیر ایرانی بسته هستند. مقدار مصرف را مطمئن نیستم. ماکزیمم مجبور بشم یک اپلیکشن دانلود کنم.
برای استریم و دانلود فیلم نمی خواهم.

MVGroup
06-05-2020, 00:04
سلام.
فکر می‌کنم اگه بتونید «پــروکــســی ایران» تهیه کنید کارتون راه میوفته.
کسانی‌که سرور ایران می‌فروشن راحت می‌تونن یه پــروکــســی برای شما درست کنن و مطمئناً هزینه‌اش باید خیلی خیلی کمتر از هزینه سرورمجازی باشه. چون هیچ فشاری روی سرور نمیاره. اگه تونستید تهیه کنید باید پــروکــســی رو در تنظیمات مرورگر وارد کنید تا بتونید از سایت‌های ایرانی استفاده کنید. پــروکــســی‌های رایگان هم هستن ولی چون گفتید که برای کارهای بانکی می‌خواهید، خیلی امن نیست:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dr_faust
06-05-2020, 09:44
سلام.
فکر می‌کنم اگه بتونید «پــروکــســی ایران» تهیه کنید کارتون راه میوفته.
کسانی‌که سرور ایران می‌فروشن راحت می‌تونن یه پــروکــســی برای شما درست کنن و مطمئناً هزینه‌اش باید خیلی خیلی کمتر از هزینه سرورمجازی باشه. چون هیچ فشاری روی سرور نمیاره. اگه تونستید تهیه کنید باید پــروکــســی رو در تنظیمات مرورگر وارد کنید تا بتونید از سایت‌های ایرانی استفاده کنید. پــروکــســی‌های رایگان هم هستن ولی چون گفتید که برای کارهای بانکی می‌خواهید، خیلی امن نیست:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی ممنون از پاسخ شما.
هر دو روش را امتحان خواهم کرد.