PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش برنامه ویرایش صدای audacity

FOURTH RETURN
23-04-2020, 15:51
کسی هست که با برنامه audacity کار کرده باشه؟
یه سری پرسش دارم
یکیش اینه که چطور دو تا صدا رو بچسبونم به هم با این برنامه؟

Sara Kia
08-08-2020, 12:54
کسی هست که با برنامه audacity کار کرده باشه؟
یه سری پرسش دارم
یکیش اینه که چطور دو تا صدا رو بچسبونم به هم با این برنامه؟
من کمی کار کرده ام. این نرمافزار کمی آدم را گیج میکنه و شاید هم بخاطر این باشه که من با نرمافزار های دیگه کار کردم و وقتی میخوام با این یکی کار کنم گیج میزنم. بحر حال من برای چسباندن دو تا فایل سدا بهم از نرمافزار کوچک GoldWave استفاده میکنم چون در بحش Edit(آن نوار بالا) یک امکان خوب وراحت داره. در همان گزینه ی چسباندن سه گزینه میده که میشه انتخاب کرد که چیزی که کپی کردی میخواهی به اول این فایل بچسبه یا به آخرش؟ پس میبینی که کار را راحت و سر راست کرده . ورژن های پرتابل هم داره که بدون جاگذاری بسادگی میتوانی کار کنی.

FOURTH RETURN
08-08-2020, 13:00
من کمی کار کرده ام. این نرمافزار کمی آدم را گیج میکنه و شاید هم بخاطر این باشه که من با نرمافزار های دیگه کار کردم و وقتی میخوام با این یکی کار کنم گیج میزنم. بحر حال من برای چسباندن دو تا فایل سدا بهم از نرمافزار کوچک GoldWave استفاده میکنم چون در بحش Edit(آن نوار بالا) یک امکان خوب وراحت داره. در همان گزینه ی چسباندن سه گزینه میده که میشه انتخاب کرد که چیزی که کپی کردی میخواهی به اول این فایل بچسبه یا به آخرش؟ پس میبینی که کار را راحت و سر راست کرده . ورژن های پرتابل هم داره که بدون جاگذاری بسادگی میتوانی کار کنی.

بله کار با
audacity
زیاد راحت نیست چون رابط کاربری ساده ای نداره

Sara Kia
08-08-2020, 13:09
پس برای این کارت بهتره بری آن کوچولو را دریافت کنی و کارت را انجام بدی راحت و ساده.
گمان کنم توی همین سایت هم باشه.