PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا شما همچنان در قرنطینه هستید؟! یعنی ترجیح میدهید در خانه بمانید؟!

italodance
23-04-2020, 09:38
دوستان با توجه به مشکلات این بیماری و معضلات آن و از طرفی فعالیت عملی فیزیکی و اشتغالی خود و خانوادتان آیا همچنان و حتی تا همین لحظه در قرنطینه خانگی به سر می برید یا برای امرار معاش و تحرک و نشاط جسمانی در خارج از خانه و به روال گذشته خود برگشتید؟!

nimahandsomboy
23-04-2020, 11:13
نه بابا
من الان 2 هفته هست دارم میام سر کار
دیگه تموم شد

ALIRK
23-04-2020, 12:58
من بخاطر حجوم مردم همیشه در صحنه و بی دلیل در خیابان و مغازها برسه زدن
فعلا ترجیح میدم تمام کارهای ضروری رو بصورت طرح فاصله گذاری اجتماعی و تا حد ممکن دورکاری انجام بدم
خانواده هم فعلا در قرنطینه هستن ونیازی به بیرون رفتن ندارن

ALIRK
23-04-2020, 13:02
نه بابا
من الان 2 هفته هست دارم میام سر کار
دیگه تموم شد

اون جمله دیگه تموم شدتون خیلی جالبه :دی
داداش معلومه خبر نداری و یا اطلاعات کافی درمورد بیمارستان ................نداری
دارن محک میزنن تعداد مریضی ها و ملت بخاطر بی پولی گفتن برن دوزار کاسبی کنن
شغل های که مشتری نداره مثل لباس فروشی ها کفش فروشی قالی فروشی پلاستیک فروشی اسباب بازی فروش پارچه فروشی ووووووو
حتی فست فود ها رستورانها هنوز اکثرا در بعضی شهرها بدلیل نداشتن مشتری تعطیل هستن
و ملت هم فقط بیرونن وکسی چیزی نمیخره
تا هفته دیگه تعداد فوتی ها و مریضی ها اوج گرفت اونوقت بگو دیگه تموم شده و الکی هست :thumbsup::biggrin:

aryamehr1368
03-05-2020, 10:17
واقعا خنده داره که وقتی مردم هیچگونه درامدی ندارن و دولت هیچگونه پشتیبانی نمیکنه بهشون بگن یا توخونه گشنگی یا بیرون کرونا درکل هیچ فرقی نداره بین این دوتا در زمان اوج کرونا نمونه خودم که مجبور بودیم بیایم مغازه

FOURTH RETURN
28-05-2020, 12:52
قرنطینه به معنی اینکه در خانه بمانم نه اما اصلا در مکانهای شلوغ در مال ها فروشگاه ها نمیرم و سوار مترو اتوبوس تاکسی نمیشم
همه اینه که تماس نزدیک با کسی نداشته باشی و الا با تو خیابون رفتن کسی کرونا نمیگیره کرونا از نفر به نفر منتقل میشه

italodance
04-07-2020, 11:21
گویا اکثریت مردم ایران دارند کرونا میگیرند و ایران کانون و مرکز کرونا در جهان بوده و هست. مواظب باشید و به صدا و سیمای میلی دروغگو گوش ندهید.