PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تحلیل نوار مغز

Reza Azimy_RW
15-04-2020, 00:23
سلام خدمت اساتید
میبخشید نوار مغزی چیا رو مشخص میکنه ؟
من یه بار واسه افسردگی رفتم دکتر روانپزشک یه نوار مغز ازم گرفت یه میله گذاشت رو پیشونیم گفت صداشو میشنوی گفتم آره همین یه سوالم نپرسید و یه بسته قرص مولتی ویتامین از این خارجکیا نوشت :دی
هیچ تاثیری هم نکرد هر چند توقع تاثیر هم نداشتم از مولتی ویتامین

الان اگه ممکنه راهنمایی کنید یه نوار مغز طبیعی باید چجوری باشه یعنی خطاش مثلا از چه مرزی رد نشده باشه یا یه منبع واسه اینکه یاد بگیرم تحلیلش کنم ممنون میشم معرفی کنید
اصلا چیز خاصی هم میشه ازش فهمید یا فقط واسه پول گرفتنه ؟

Alireza SM
13-05-2020, 13:05
نوار مغز اطلاعات زيادي داره ولي روانپزشك ها اكثرا با هدف اقتصادي اقدام به نوار گرفتن ميكنن. مخصوصا از نوع qEEG

غلامعلی نوری
29-05-2020, 20:47
سلام خدمت اساتید
میبخشید نوار مغزی چیا رو مشخص میکنه ؟
من یه بار واسه افسردگی رفتم دکتر روانپزشک یه نوار مغز ازم گرفت یه میله گذاشت رو پیشونیم گفت صداشو میشنوی گفتم آره همین یه سوالم نپرسید و یه بسته قرص مولتی ویتامین از این خارجکیا نوشت :دی
هیچ تاثیری هم نکرد هر چند توقع تاثیر هم نداشتم از مولتی ویتامین

الان اگه ممکنه راهنمایی کنید یه نوار مغز طبیعی باید چجوری باشه یعنی خطاش مثلا از چه مرزی رد نشده باشه یا یه منبع واسه اینکه یاد بگیرم تحلیلش کنم ممنون میشم معرفی کنید
اصلا چیز خاصی هم میشه ازش فهمید یا فقط واسه پول گرفتنه ؟

کاربرد های نوار مغز

برای بررسی تشنج

برای بررسی مرگ مغزی

برای بررسی کنش های مغز در جریان جراحی مغز

برای بررسی تومورهای مغز
برای بررسی آماس مغز

بررسی مشکلات خواب و یادمان ( حافظه )

پیگیری سکته ی مغزی

Reza Azimy_RW
30-05-2020, 19:22
چقدر مسخره
همون موقع که دیدم ازم روانپرزشک هیچ سوالی نکرد و گفت برو نوار مغز بگیر و بعد یه نگا رو نوار مغز کرد یه مولتی ویتامین خارجی نوشت فهمیدم یارو تیغ زنه فقط .
الکی وقت و هزینمو هدر دادم مولتی ویتامینش نمیدونم چی بود اون موقع 4-5 سال پیش واسه یک ماه شد 300 تومن تهشم هیچی :jealous: