PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نقد و بررسی mobinnet utel 443 و irancell i40-b1 و همفکری برای انلاک

soheilsh
07-04-2020, 11:58
سلام با توجه وضعیت تحریم واردات مودم های 4g 3g اپراتور ها کم کم دارن تجهیزاتشونو از این شرکت ایرانی یوتل تامین میکنند .
شرکت اصلی تولید کننده
shenzhen tozed technologies
وب سایت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اسم برندی که تو جهان داره فروخته میشه سری مودم های ZLT هستش . که تو یوتوب میتونین نحوه انلاک مدل های دیگه رو میتونین ببنید که لینکاشو قرار میدهم .

عکس ها و کنسول مودم

ادرس سایت یوتل

saber73
07-04-2020, 14:24
[QUOTE=soheilsh;9146788]سلام با توجه وضعیت تحریم واردات مودم های 4g 3g اپراتور ها کم کم دارن تجهیزاتشونو از این شرکت ایرانی یوتل تامین میکنند .
شرکت اصلی تولید کننده
shenzhen tozed technologies
وب سایت
اسم برندی که تو جهان داره فروخته میشه سری مودم های ZLT هستش . که تو یوتوب میتونین نحوه انلاک مدل های دیگه رو میتونین ببنید که لینکاشو قرار میدهم .
این مودم به صورت msc لاک شده و بروی هر اپراتور به صورت 43244 mobinnet و 43211 و 43235 این مدلی لاک شده که با دسترسی به دو اکانت غیر admin میشه انلاکش کرد.

عکس ها و کنسول مودم

ادرس سایت یوتل

منظورتون مودم های zte بود ؟ پنلش که خیلی شبیه zte هست . ایا داخل صفحه وب مودم جنرال یوتل و مودم اپراتوری یوتل جایی برا وارد کردن و اپدیت کردن دستی فریمور ( لوکال اپدیت ) هست ؟ این فریمور ماله نسخه جنرال این مودم هست و شاید بشه رو مودم های لاکش هم ریخت فقط فرمت فایل طوری نیست راحت رو مودم زدش یا باید لوکال اپدیت داشته باشه یا باید وسط ما یک رابط داشته باشیم مثل QPST که بر روی اکثر پردازنده های کوال کام مورد استفاده قرار میگیره جهت فلش یا بک اپ و ترمیم سریال و الباقی .... اون یوزر و پسورد هم برا انلاک نیست برا دسترسی ادمین به صفحه وب هست ممکنه در این حالت همون لوکال اپدیت فعال بشه و بتونید فایل رو به مودم بدید البته شما که میگید نتونستید وارد بشید احتمالا چون مودم اپراتوری و لاک هست این یوزر و پسورد هم یا بستن یا عوض کردن .

soheilsh
07-04-2020, 14:29
منظورتون مودم های zte بود ؟ پنلش که خیلی شبیه zte هست . ایا داخل صفحه وب مودم جنرال یوتل و مودم اپراتوری یوتل جایی برا وارد کردن و اپدیت کردن دستی فریمور ( لوکال اپدیت ) هست ؟ این فریمور ماله نسخه جنرال این مودم هست و شاید بشه رو مودم های لاکش هم ریخت فقط فرمت فایل طوری نیست راحت رو مودم زدش یا باید لوکال اپدیت داشته باشه یا باید وسط ما یک رابط داشته باشیم مثل QPST که بر روی اکثر پردازنده های کوال کام مورد استفاده قرار میگیره جهت فلش یا بک اپ و ترمیم سریال و الباقی ....

سلام صابرخان
ZLT
جایی برای local update نداره
zlt p21 داره ولی از 25 به بعدو این یوتلا جایی ندارن ، کنار درگاه سیم کارت یه ورودی سریال داره

soheilsh
07-04-2020, 14:30
منظورتون مودم های zte بود ؟ پنلش که خیلی شبیه zte هست . ایا داخل صفحه وب مودم جنرال یوتل و مودم اپراتوری یوتل جایی برا وارد کردن و اپدیت کردن دستی فریمور ( لوکال اپدیت ) هست ؟ این فریمور ماله نسخه جنرال این مودم هست و شاید بشه رو مودم های لاکش هم ریخت فقط فرمت فایل طوری نیست راحت رو مودم زدش یا باید لوکال اپدیت داشته باشه یا باید وسط ما یک رابط داشته باشیم مثل QPST که بر روی اکثر پردازنده های کوال کام مورد استفاده قرار میگیره جهت فلش یا بک اپ و ترمیم سریال و الباقی .... اون یوزر و پسورد هم برا انلاک نیست برا دسترسی ادمین به صفحه وب هست ممکنه در این حالت همون لوکال اپدیت فعال بشه و بتونید فایل رو به مودم بدید البته شما که میگید نتونستید وارد بشید احتمالا چون مودم اپراتوری و لاک هست این یوزر و پسورد هم یا بستن یا عوض کردن .

فیلمایی که گذاشتم رو ببین

saber73
07-04-2020, 14:59
سلام صابرخان
ZLT
جایی برای local update نداره
zlt p21 داره ولی از 25 به بعدو این یوتلا جایی ندارن ، کنار درگاه سیم کارت یه ورودی سریال داره

درسته همون zlt هست و در فیلم طبق همون حدس و گفته من نیاز به لوکال اپدیت هست که در مودم های لاک ایرانی متاسفانه این منو وجود نداره در مودم جنرال یوتل حتما این گزینه وجود داره که خود یوتل اپدیت افلاین براش منتشر کرده . چاره کار همون پیدا کردن و کارکردن یوزر و پسورد root و یا یک برنامه رابط بین مودم و کامپیوتر هست . در یک فیلم هم من دیدم با خرید و وصل : PL2303 USB Serial به همون سریال پورت مودم که گفتید و نصب درایوها و دو برنامه به اسم های : putyy و tftpd64 میشه مودم رو فلش کرد البته تمام اینها باید به مرحله تست و نهایی برسه در مورد مودم یوتل و باید کسی هزینه و ریسک بکنه .

saber73
07-04-2020, 15:22
با ترکیب wps+ wifi + reset هم مودم رو تست کنید یعنی یک سیم کارت غیر اون اپراتوری که مودم میخونه روش بیندازید روشن کنید و به کامپیوتر وصل کنید و حالا سه دکمه ترکیبی رو فشار بدید و چند ثانیه صبر کنید و بعد ول کنید حالا ببنید وارد صفحه وب مودم میشه ؟ و گزینه لوکال اپدیت اضافه شده یا نه ؟

soheilsh
07-04-2020, 16:00
با ترکیب wps+ wifi + reset هم مودم رو تست کنید یعنی یک سیم کارت غیر اون اپراتوری که مودم میخونه روش بیندازید روشن کنید و به کامپیوتر وصل کنید و حالا سه دکمه ترکیبی رو فشار بدید و چند ثانیه صبر کنید و بعد ول کنید حالا ببنید وارد صفحه وب مودم میشه ؟ و گزینه لوکال اپدیت اضافه شده یا نه ؟

امتحان کردم نشد

soheilsh
07-04-2020, 16:03
درسته همون zlt هست و در فیلم طبق همون حدس و گفته من نیاز به لوکال اپدیت هست که در مودم های لاک ایرانی متاسفانه این منو وجود نداره در مودم جنرال یوتل حتما این گزینه وجود داره که خود یوتل اپدیت افلاین براش منتشر کرده . چاره کار همون پیدا کردن و کارکردن یوزر و پسورد root و یا یک برنامه رابط بین مودم و کامپیوتر هست . در یک فیلم هم من دیدم با خرید و وصل : PL2303 USB Serial به همون سریال پورت مودم که گفتید و نصب درایوها و دو برنامه به اسم های : putyy و tftpd64 میشه مودم رو فلش کرد البته تمام اینها باید به مرحله تست و نهایی برسه در مورد مودم یوتل و باید کسی هزینه و ریسک بکنه .

حالا به فرضم که با putty و غیره تونستیم وصل بشیم ، فریمور از کجا بیاریم بزنیم؟
سریال رو دارم ، تست میکنم ببینم چی درمیاد از توش

soheilsh
07-04-2020, 16:13
عکس برد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

soheilsh
07-04-2020, 16:48

soheilsh
07-04-2020, 17:37
مدل دقیق
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2700.icbuShop.41413.14.37271aa1eTLS0p

poriya_hashie
09-04-2020, 00:38
مدل دقیق
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2700.icbuShop.41413.14.37271aa1eTLS0p

یکی از دوستان تو توییتر دیدم نوشته بود آنلاک کرده مودم های
utel

aliemarati
17-04-2020, 10:50
سلام آقا سهیل موفق به آنلاک شدید؟

hrkhl
19-04-2020, 18:48
سلام دوست عزیز
نظرتون در مورد این مودم چی هست ؟ آیا مشکل یا کمبود خاصی دارد؟
و در آخر آیا امیدی به آنلاک این مودم هست؟

شهرنوش.انوار
19-04-2020, 20:04
خوبه دیگه الان همه میفتن دنبال یوتل بعد مبین نت بزور هواوی میده بهشون:دی:دی:دی:دی:دی:دی:دی

masternetwork
26-04-2020, 11:04
کسی مودم fd i40 e1 و انلاک نکرده ؟ به سه نفر دادم که کارشون انلاک بود نتونستم لطفا اگر کسی میتونه یه کمکی بکنه

masternetwork
26-04-2020, 11:10
کسی مودم fd i40 e1 و انلاک نکرده ؟ به سه نفر دادم که کارشون انلاک بود نتونستم لطفا اگر کسی میتونه یه کمکی بکنه

Nima-ZF
26-04-2020, 20:34
حذف شود لطفااااااا

milad_lp
27-04-2020, 11:42
آنلاک FD-I40-B1 و دارن میفروشن کسی میتونه بخره نگاه کنه روش انلاک دستش میاد ؟
لینک خرید خارجیشم هست تو سایت علی بابا

masternetwork
28-04-2020, 16:55
انلاک این مودم fd-i40-b1 دارن میروشن فراوون پیدا میشه تو اینترنت

mo0hammad29
08-05-2020, 08:09
لینک بده بخرم

saber73
08-05-2020, 14:04
لینک بده بخرم

بیا اینجا
qaderi65@

moburubu
14-05-2020, 11:33
دوستان مدل این مودم گمونم ZLT S12 هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@sc01/kf/HTB1p6YtelCw3KVjSZFuq6AAOpXa9/Multi-frequencies-TOZED-2-4GHZ-IPV6-Transmitter.jpg_220x220.jpg

Ehsan-Dadash
22-05-2020, 02:01
دوستان سرعت این مودم در محلی که من استفاده میکنم ناامید کننده است، یعنی دقیقا جایی که tf-i60 بین 8 تا 12 مگابایت سرعت دانلود داره، این مودم بین 500 کیلوبایت تا 1.3 مگابایت سرعت داره. Tf-i60 پنج خط آنتن داره، این مودم 2 خط داره!
راهی یا تنظیماتی برای افزایش سرعتش نیست؟!!!:jealous:

saber73
22-05-2020, 03:24
دوستان سرعت این مودم در محلی که من استفاده میکنم ناامید کننده است، یعنی دقیقا جایی که tf-i60 بین 8 تا 12 مگابایت سرعت دانلود داره، این مودم بین 500 کیلوبایت تا 1.3 مگابایت سرعت داره. Tf-i60 پنج خط آنتن داره، این مودم 2 خط داره!
راهی یا تنظیماتی برای افزایش سرعتش نیست؟!!!:jealous:

اولا مقایسه مودم i60 با این مودم اصلا درست نیست چون خیلی باهم فرق دارن دوما شما ببین الان مودم b1 به کدوم باند وصله و i60 هم ببین به کدوم باند وصله . از نظر آنتن دهی هم بله گیرندگی i60 خیلی قوی تر از بیشتر مودم های بازار هست . شما رو b1 انتن های خودش رو بستی ؟ با چپ و راست کردن این آنتن ها ببین فرقی میکنه ؟ یا محل استفاده مودم رو تغییر بده و به دنبال جایی باش که انتن دهی خوبی بده این مودم یا از انتن اکسترنال رومیزی استفاده کن و در ضمن سرعت رو با کابل لن هم تست بکن . پهنای باند وای فای هم بزار رو 40mhz

Ehsan-Dadash
22-05-2020, 03:39
اولا مقایسه مودم i60 با این مودم اصلا درست نیست چون خیلی باهم فرق دارن دوما شما ببین الان مودم b1 به کدوم باند وصله و i60 هم ببین به کدوم باند وصله . از نظر آنتن دهی هم بله گیرندگی i60 خیلی قوی تر از بیشتر مودم های بازار هست . شما رو b1 انتن های خودش رو بستی ؟ با چپ و راست کردن این آنتن ها ببین فرقی میکنه ؟ یا محل استفاده مودم رو تغییر بده و به دنبال جایی باش که انتن دهی خوبی بده این مودم یا از انتن اکسترنال رومیزی استفاده کن و در ضمن سرعت رو با کابل لن هم تست بکن . پهنای باند وای فای هم بزار رو 40mhz

ممنون. آنتن داخل جعبه ش رو روش نصب کردم. درسته tf-i60 از این مودم بهتره حتی کیفیت ساختش هم بهتره. این مودم B1 کیفیت بدنه ضعیفی داره. ولی با این حال ده برابر سرعت ضعیف تر منطقی نیست. الان البته جمعش کردم. ولی صبح حتما این چیز هایی که شما ذکر کردی امتحان میکنم.

saber73
22-05-2020, 15:38
ممنون. آنتن داخل جعبه ش رو روش نصب کردم. درسته tf-i60 از این مودم بهتره حتی کیفیت ساختش هم بهتره. این مودم B1 کیفیت بدنه ضعیفی داره. ولی با این حال ده برابر سرعت ضعیف تر منطقی نیست. الان البته جمعش کردم. ولی صبح حتما این چیز هایی که شما ذکر کردی امتحان میکنم.

من راحت با همین مودم b1 رو باند 3 ایرانسل ساعات خلوت 7 مگابایت برثانیه و ساعات شلوغ 4 الی 5 مگابایت برثانیه میگیرم .

Ehsan-Dadash
22-05-2020, 18:40
من راحت با همین مودم b1 رو باند 3 ایرانسل ساعات خلوت 7 مگابایت برثانیه و ساعات شلوغ 4 الی 5 مگابایت برثانیه میگیرم .

منم تا 3.5 مگ گرفتم. توی خونه چرخوندمش آنتن هاش رو هم جابجا کردم و سفتش کردم. کاش حداقل جنس بهتری داشت. پلاستیک بدنه و آنتن ها یه جوریه. کابل داخل جعبه ش پوسیدگی داشت. یه چیز عجیبیه. حالا نمیدونم ایرانسل اینجوریه یا همراه اول و مبین نت هم همینن. یا اینکه سری ِ مودمی که به من دادن شانسی اینجوریه و کیفیتش رو آوردن پایین.

saber73
22-05-2020, 23:58
منم تا 3.5 مگ گرفتم. توی خونه چرخوندمش آنتن هاش رو هم جابجا کردم و سفتش کردم. کاش حداقل جنس بهتری داشت. پلاستیک بدنه و آنتن ها یه جوریه. کابل داخل جعبه ش پوسیدگی داشت. یه چیز عجیبیه. حالا نمیدونم ایرانسل اینجوریه یا همراه اول و مبین نت هم همینن. یا اینکه سری ِ مودمی که به من دادن شانسی اینجوریه و کیفیتش رو آوردن پایین.

همشون اینطوری هست و ناسلامتی مودم ارزون قیمت هستن :D و البته تولید داخلی مثل پراید که میخرید و سوار میشید :D

Nima-ZF
23-05-2020, 17:11

همشون اینطوری هست و ناسلامتی مودم ارزون قیمت هستن :D و البته تولید داخلی مثل پراید که میخرید و سوار میشید :D

اقا من سعی میکنم برم یکی پیدا کنم براتون تست سرعت بگیرم
من به هردوتا دکلای ایرانسل و همراه اول نزدیکم تا هرچقدر مودم کشش داشته باشه سرعت میگیرم نتیجش بهتون میگم !

MH.Mousavi
25-05-2020, 15:51
من که فهمیدم چیست این مودم ZTE هست سمتش نرفتم، هم پرسیدم هم خوندم متوجه شدم که جز ارزونترین چیپست ها و مودمای بازاره چینه و برای سود بیشتر این مودم رو وارد کردن و به اسم تولید ملی دارن میفروشن طبیعی هست سرعت مناسب باهاش نشه گرفت ولی اگر نیما جان تست اینم بزاره خیلی خوب مشه و ممکنه این کیفیت پایینی که گرفتید فقط ایراد مودم شما باشه و بقیشون بهتر باشن

amirhjafari
06-06-2020, 02:02
هنوز راهی پیدا نشده؟

ali69m
30-06-2020, 13:35
آموزش آنلاک UTEL-L443 :

1- downlod file from link URL:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!Pk9VCQzL!ZAatpRuj1...BczeakJTz1t5fo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!Pk9VCQzL!ZAatpRuj1ud_txBFMu1GXXdDgPS_wBczeakJTz1 t5fo)

2- go to interface web :
User : admin
password : admin

3- Device Settings

4- Advance Settings

5- Backup Data

این گزینه 5 اونجا نیست که باید دستی اظافه کنید (دکمه f12 را بزنید خط زیر را پیدا کنید و با خط دوم جابجا کنید)

<li id="ddns" class="ddns"><a href="javascript:void(0)" data-trans="DDNS" onclick="tosms('#ddns')">DDNS</a></li>

<li id="backup" class="ddns"><a href="javascript:void(0)" data-trans="backup_data" onclick="tosms('#backup_data')">Backup Data</a></li>

بعد ادامه مراحل
Browse
unlock-ZLT-P21.bin
Upload

modem restarted
end.

Pass : admin

Nima-ZF
30-06-2020, 14:51
آموزش آنلاک UTEL-L443 :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!Pk9VCQzL!ZAatpRuj1...BczeakJTz1t5fo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!Pk9VCQzL!ZAatpRuj1ud_txBFMu1GXXdDgPS_wBczeakJTz1 t5fo)

2- go to interface web :

3- Device Settings

4- Advance Settings

5- Backup Data

این گزینه 5 اونجا نیست که باید دستی اظافه کنید (دکمه f12 را بزنید خط زیر را پیدا کنید و با خط دوم جابجا کنید)

<li id="ddns" class="ddns"><a href="javascript:void(0)" data-trans="DDNS" onclick="tosms('#ddns')">DDNS</a></li>

<li id="backup" class="ddns"><a href="javascript:void(0)" data-trans="backup_data" onclick="tosms('#backup_data')">Backup Data</a></li>

بعد ادامه مراحل
Browse
unlock-ZLT-P21.bin
Upload

modem restarted
end.

درود بر انسانی که به اشتراک میزاره دانسته هارو:thumbsup:
تست کردین خودتون ؟
اخه فایل حجم کمی داره پس کل فریمور نیست و اگر درست باشه همون بخش انتخاب شبکه رو باز میکنه فقط

MH.Mousavi
02-07-2020, 15:51
آپدیت رسمی مودم های یوتل رو اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])گذاشتم هر کاری بخواید با این مودم انجام بدید نیاز به این فریمور دارید

ali69m
03-07-2020, 22:35
درود بر انسانی که به اشتراک میزاره دانسته هارو:thumbsup:
تست کردین خودتون ؟
اخه فایل حجم کمی داره پس کل فریمور نیست و اگر درست باشه همون بخش انتخاب شبکه رو باز میکنه فقط

سلام، بله تست شده، البته در صورت ریست کانفیک دوباره قفل میشه و باید دوباره به روش فوق آنلاک بشه

Nima-ZF
03-07-2020, 22:56
سلام، بله تست شده، البته در صورت ریست کانفیک دوباره قفل میشه و باید دوباره به روش فوق آنلاک بشه
ممنون
دوستان تو انجمن نت ویز فریمور اصلی رو گذاشتن بهتره از اون استفاده کنیم بی دردسر:thumbsup:

amirhjafari
04-07-2020, 01:08
اگه اینجا هم بزارید خیلی خوب میشه که همه استفاده کنند.

ممنون

- - - Updated - - -

ممنون
دوستان تو انجمن نت ویز فریمور اصلی رو گذاشتن بهتره از اون استفاده کنیم بی دردسر:thumbsup:

اگه اینجا هم بزارید و روش آنلاک با این فریمور رو خیلی خوب میشه که همه استفاده کنند.

ممنون

MH.Mousavi
04-07-2020, 12:43
اگه اینجا هم بزارید خیلی خوب میشه که همه استفاده کنند.

ممنون

- - - Updated - - -

اگه اینجا هم بزارید و روش آنلاک با این فریمور رو خیلی خوب میشه که همه استفاده کنند.

ممنون

اون سایت قراره تخصصی روی مودم کار کنه بهتره لینکاش رو پخش نکنید(فکر هم نمکینم صاحب سایت راضی باشه چون تو یکی از پستاش خواهش کرده بود پخش نکنید) و همونجا فعالیت کنید که فایلهای مودمای بیشتری قرار بگیره که هم اونور انرژی داشته باشن که بیشتر اطلاعات قرار بدن هم کار خودتون راه بیفته

amirhjafari
04-07-2020, 16:28
اون سایت قراره تخصصی روی مودم کار کنه بهتره لینکاش رو پخش نکنید(فکر هم نمکینم صاحب سایت راضی باشه چون تو یکی از پستاش خواهش کرده بود پخش نکنید) و همونجا فعالیت کنید که فایلهای مودمای بیشتری قرار بگیره که هم اونور انرژی داشته باشن که بیشتر اطلاعات قرار بدن هم کار خودتون راه بیفته

اگر لینک قرار نگیره چطوری جذب مخاطب میشه؟

من اون سایت رفتم فقط فریمور گذاشته شده و اموزش انلاک نبود

MH.Mousavi
04-07-2020, 17:11
لینک رو که تو پست خودم گذاشتم مجددا هم انتهای این پست میزارم فایل رو هم همونجا اپلود کردم روشم که دوستان بالاتر گذاشتن
اگرم سوالی در مورد روشش دارید همون جا میپرسیدید از دوستان دیگه جواب مبگرفتید من فقط فریمور رو داشتم اپلود کردم

ershadmaleki
05-07-2020, 16:49
سلام وقت بخیر
به جای رسیدید برای انلاک مودم؟؟

emrouz
09-07-2020, 13:02
سلام وقت بخیر
به جای رسیدید برای انلاک مودم؟؟

سلام دوست عزیز
من فایل فیرم‌ویر اصلی یوتل رو که دوستان انجمن نت‌ویز قرار داده بودند، تست کردم.
هم روی مودم همراه اول، هم ایران‌سل.
روی هر دو مدل این خطا رو داد:
parse file failed

org2org3
09-07-2020, 16:31

با سلام
آقا علی درود بر شما ...عالی جواب داد وآنلاک شد ..راه حلی نداره با ریست کردن مودم آنلاک نپره ...نمیشه جوری آپلود شه با ریست فاکتوری آنلاکش نره

org2org3
09-07-2020, 17:21
سلام دوست عزیز
من فایل فیرم‌ویر اصلی یوتل رو که دوستان انجمن نت‌ویز قرار داده بودند، تست کردم.
هم روی مودم همراه اول، هم ایران‌سل.
روی هر دو مدل این خطا رو داد:
parse file failed

دوست عزیز منم تست کردم همون خطای شما رو داد ..فکر کنم فایل یه ایرادی داره ...گفتن فایل باز شده رو بزنید که 07 هست. اونم قبول نمی کنه ..باید فایل bin باشه متل آقا علی و کامل که با ریست فکت آنلاک نپره

ershadmaleki
11-07-2020, 15:58

سلام دوست عزیز من این روش رو تست کردم رو ورژن ایرانسل مودم
گذینه Backup Data رو خودش داشت و فایل رو وارد کردم و ریستارت شد ولی آنلاک نشد!!
حتی با یوزر administrator تست کردم ولی آنلاک نشد
چند بار با یوزر admin و administrator تست کردم ولی جواب نداد
راه حلی دارید؟؟؟

org2org3
11-07-2020, 17:24
سلام دوست عزیز من این روش رو تست کردم رو ورژن ایرانسل مودم
گذینه Backup Data رو خودش داشت و فایل رو وارد کردم و ریستارت شد ولی آنلاک نشد!!
حتی با یوزر administrator تست کردم ولی آنلاک نشد
چند بار با یوزر admin و administrator تست کردم ولی جواب نداد
راه حلی دارید؟؟؟

سلام
برای مودم utel l443 همراه اول جواب داده و آنلاک شد ..ولی روی مودم b1 ایرانسل تست نکردم ...دوستان دیگه هم رو ایرانسل تست کنند.
آقا علی برای مودم ایرانسل جواب نمی ده ؟ آقا علی در این زمینه ماهرترند ممنون میشیم همفکری نمایید.
با سپاس

as2008
11-07-2020, 17:31
آموزش آنلاک UTEL-L443 :

2- go to interface web :

3- Device Settings

4- Advance Settings

5- Backup Data

بعد ادامه مراحل
Browse
unlock-ZLT-P21.bin
Upload

modem restarted
end.

سلام دوستان این خط رو کجا باید پیدا کرد من رو مودم همراه اول بعد از رفتن به مسیرهای گفته شده و زدن f12 پیدا نمی کنم؟!

as2008
11-07-2020, 18:09
مشکل حل شد

amirhjafari
11-07-2020, 20:27
مشکل حل شد

ممنون می شم اینجا بنویسید تا ما هم استفاده کنیم

ممنون

as2008
11-07-2020, 23:12
ممنون می شم اینجا بنویسید تا ما هم استفاده کنیم

ممنون

مشکل من این بود که این خط رو که باید جایگزین میکردم که قسمت بکاب بیاد پیدا نمیکرم
که پیدا کردم

amirhjafari
13-07-2020, 10:03
مشکل من این بود که این خط رو که باید جایگزین میکردم که قسمت بکاب بیاد پیدا نمیکرم
که پیدا کردم

منم پیدا نمی کنم خخخخ

میشه بگین کدوم قسمت رفتین ؟ اگه تونستین عکس بزارین

ممنون

as2008
13-07-2020, 18:08
منم پیدا نمی کنم خخخخ

میشه بگین کدوم قسمت رفتین ؟ اگه تونستین عکس بزارین

ممنون
وقتی f12 زدی خطی که باید پیدا کنی رو سرچ کن پیدا میشه
فقط با اینترنت اکسپلورر وارد تنظیمات بشی بهتره

org2org3
16-07-2020, 17:19

آقا علی ممنون از اشتراک مطالب مفیدتون
عالی جواب میده یه راه حل کوتاه نداره با ریست آنلاک نره ..یا باید حتما یه فایل فرم ور کامل ایجاد کرد

- - - Updated - - -

nnimi
20-07-2020, 09:18
سلام دوستان.
راه حلی برای آنلاک کردن این مدل پیدا نشد؟

nnimi
20-07-2020, 09:20
جالبه که در وبسایت تولید کننده این مدل به خصوص موجود نیست اصلاً. فقط به یکی دو اپراتور مثل همراه اول و یک اپراتور در هند... فروخته شده.

atapoor
23-07-2020, 05:18
سلام ببخشید این خط اصلا داخل مودم پیدا نمیشه نمیشه راهنمایی کنید یا یوزر پسورد این مودم برای همراه اول قرار بدید متشکر میشم

nnimi
24-07-2020, 17:13
با تشکر از شما،
من از راه حل قبلاً ارائه شده استفاده کردم و مودم آنلاک شد، اما با هارد ریست کردن به حالت لاکد برمی‌گرده. با استفاده از این یکی فایل آیا مشکل آنلاکد کردن و برگشت لاک بعد از ریست هم حل می‌شه؟

ershadmaleki
25-07-2020, 00:54
اره ولی فعلا تا روش جدید و قطعی نیومده مودم رو انلاک نکنید
این فریم ویر انلاک باید ایراداتش رفع بشه
پیشنهاد میکنم فعلا فریم ویر انلاک رو روش نزنید

ahmadfadayi
01-08-2020, 00:50
مودم ایرانسل هم کسی چک کرده آنلاک میشه یا خیر؟

mohsenjazayri
01-08-2020, 21:02
کجا پیداش کردی من نتونستم پیداش کنم

mparsa2008
06-08-2020, 20:49
سلام دوستان ، راه حل به درد بخوری نیافتید ؟

odilonser
07-08-2020, 14:17
at my country have this ZLT S10

as2008
15-08-2020, 14:55
سلام دوستان فریمور همراه اول مودم l443 گیر میاد؟

mohsenjazayri
16-08-2020, 11:59
والله قیمت گذاشتن 5 میلیون که واقعا نامردیه الان من چند نفر مراجعه کننده دارم که توی روستا هستند و نیاز هست آنلاک بشه اون برنامه ای که با ریست فکتوری برمیگرده خیلی کاربردی نیست باید برنامه ای باشه که دیگه قفل نشه

mohsenjazayri
16-08-2020, 12:00
کسی بتونه کمک کنه دریغ نکنه فصل مدارس نزدیکه قیمت مودم ها هم خیلی کشیده بالا حداقل بتونیم همینو آنلاک کنیم عالیه آقایون کاسبی راه انداختن 200 تومن بخاطر انلاک مودمو گرونتر میفروشن

nnimi
17-08-2020, 12:33
کجا گذاشتند 5 میلیون؟ یعنی راه حل دائمیش رو دارند و به این قیمت می‌فروشند؟

MH.Mousavi
17-08-2020, 13:06
دوستان تمام اموزش های این مودم تو انجمن نتویز هست خیلی از دوستانی که اینجا هستن هم از رو اموزش اونجا فایلها رو ساختن ولی متاسفانه با اینکه تو اموزش نوشته شده فایل هایی که از رو اموزش ساخته شده راضی به فروش نیستن ولی متسفانه ساختن و میفروشن شما هم برید اونجا استفاده کنید پول الکی نریزید جیب مردم

mohsenjazayri
18-08-2020, 17:40
اونجا نحوه ساخت رو آموزش دادن دست همهگی درد نکنه ولی ما اطلاعات فنی اونجوری نداریم نمیتونیم هم آزمون و خطا کنیم چندتا مودم بسوزونیم

من چند تا مشتری از روستا دارم که اونجا نیازه انلاک بشه متاسفانه اون راه موقت هم بدرد بخور نیست

mohsenjazayri
18-08-2020, 17:44
اونایی هم که راه رو بلدن توی دیوار و شیپور و بقیه جاها 5 تومن برای اموزشش پول میخوان

nnimi
25-08-2020, 08:59
همراه اول برای چند هفته توزیع این مودم‌ها رو متوقف کرده بود. از دیروز که سری جدید رو به بازار ارسال کرده دیگه از روشی که قبلاً آنلاک می‌شد قابل آنلاک کردن نیست. یعنی بعد از دریافت فایل، مودم ریستارت می‌شه اما دوباره با سیم کارت قرمز میاد بالا و آنتن رو پیدا نمی‌کنه.

amirhjafari
25-08-2020, 12:59
سلام
دوستان کسی یوزر پسورد همراه اول را پیدا نکرده؟

با یوزر پسورد Admin قسمتی که باید فایل رو بزنیم نمیاره

mohsenjazayri
25-08-2020, 15:21
سلام بله دقیقا منم مودم جدید دستم رسید و همین مشکل رو دارم سیم ایرانسل رو جواب نمیده و با فایلی که آنلاک میشد دیگه آنلاک نمیشه

ALIRK
25-08-2020, 16:31
دوستان حواستون باشه اکثرا مودمهای اپراتور ها دارن غیر قابل انلاک میشن
هفته گذشته یکی از دوستانi60ایرانسل گرفت و الان انلاک نمیشه
دقیقا عین بسته شدن بوت لودر مبین نت شده
و بیخیال انلاک شد و رفت تو پاچش و داره ازسیمکارت خود ایرانسل استفاده میکنه

mohsenjazayri
25-08-2020, 16:39
دوست عزیز من خریدم و سه روز پیش دستم رسید و آنلاک کردم منتهی باید تصمیمشون رو بگیرن احتمالا به برق زدن و شبانه قفل شده ولی اگه بدون زدن به برق آنلاک کنن انجام میشه

اونی که گفتم احتماله هنوز بر نخوردم به ای شستی که انلاک نشه

nnimi
26-08-2020, 13:16
احتمالاً اون مودمی که شما سه روز پیش خریدید از سری‌های قدیم بوده که در بازار موجود بوده. سری جدید که همراه اول به بازار داده با فایل قدیمی آنلاک نمی‌شه. سری جدید که منظورم هست، سه روز پیش وارد بازار شده و من از منابع معتبر اطلاع دارم. در مورد ایرانسل نمی‌دونم به چه ترتیب هست البته.

amirhjafari
26-08-2020, 23:40
جالبه دوستانی که حاضر نیستن حتی یه راهنمایی کوچک بکنن و یوزر پسورد ورود به دستری بالاتر رو اعلام کنند وقتی به مشکل می خون سریع میان و البته اگر برطرف شد به کسی نمی گند و بازم تا مشکل بعدی خدانگهدار

عجب دنیایی شده

darvish1900
31-08-2020, 10:26
مودم روتر Utel-L۴۴۳ ۴G از همراه اول خریدم متاسفانه به علت اینکه کوچه بن بست و گود خیلی بد آنتن میده برعکس چون در نزدیکی ایرانسل قرار داره خوب آنتن میده ممنون میشم راه آنلاکش کسی بلد بگه

nnimi
09-12-2020, 12:36
دوستان عزیز اگر راه حلی برای آنلاک سری جدید مودم‌های همراه اول پیدا شده لطف کنید و توضیح بفرمایید. در بازار مودم‌های آنلاک شده به فروش می‌رسند و این نشون می‌ده که راهی وجود داره. اما هیچ کس توضیح خاصی در این مورد نمی‌ده.
با تشکر

as2008
09-12-2020, 14:18
دوستان عزیز اگر راه حلی برای آنلاک سری جدید مودم‌های همراه اول پیدا شده لطف کنید و توضیح بفرمایید. در بازار مودم‌های آنلاک شده به فروش می‌رسند و این نشون می‌ده که راهی وجود داره. اما هیچ کس توضیح خاصی در این مورد نمی‌ده.
با تشکر

احتمالا مودمهای سری قدیم هستن که میفروشن

aghamir
21-12-2020, 00:00
آموزش آنلاک UTEL-L443 :

2- go to interface web :

3- Device Settings

4- Advance Settings

5- Backup Data

بعد ادامه مراحل
Browse
unlock-ZLT-P21.bin
Upload

modem restarted
end.

سلام به همه دوستان

این روش روی چه فریموری جواب میده ؟
من اون کد <li id="ddns" class="ddns"><a href="javascript:void(0)" data-trans="DDNS" onclick="tosms('#ddns')">DDNS</a></li> رو پیدا نمیکنم که عوضش کنم
مودمم مال ایرانسل هست و قبلا با همین اسکریپ آنلاکش کرده بودم ولی الان گزینه بکاپ رو نداره

aghamir
24-12-2020, 23:47
مشکل حل شد
دوست عزیز راهنمایی میکنی ؟

ks.khaled
23-08-2021, 12:55
این روش رو ورژن 4 مودم همراه l443 جواب نمیده

- - - Updated - - -

aghamir
26-08-2021, 13:40

- - - Updated - - -

هیچ راهی برای آنلاک این مودم دیگه نیست ؟

kingmsi
19-02-2022, 09:56
سلام وقت بخیر من نحوه انلاک شمام خوندم واقعا چیزی متوجه نشدم میشه یک راهنمایی بکنین جای انتن همرا اول واقعا ضعیفه UTEL-L443_4.65 فریم ورشه

stocks
16-07-2022, 11:40
سلام دوستان کسی مودم مبین نت یوتل 4200 با ورژن 106 آنلاک کرده؟
و اینکه چطور میشه به قسمت سوپر یوزر این مودم وارد شد؟

stocks
16-07-2022, 11:53
سلام دوستان کسی مودم مبین نت یوتل 4200 با ورژن 106 آنلاک کرده؟
و اینکه چطور میشه به قسمت سوپر یوزر این مودم وارد شد؟

ali69m
31-01-2023, 00:44
سلام
نحوه آنلاک این مودم به همراه فایل فریم ور جدید رو میتونید توی ویدیو زیر ببینید
کانال یوتوب am21ir

- - - Updated - - -

سلام
کانال یوتوب am21ir

saber73
31-01-2023, 12:18
سلام
کانال یوتوب am21ir

- - - Updated - - -

سلام
کانال یوتوب am21ir

تشکر از شما اما این ورژن 3.15 هست و انلاک اینو تقریبا همه بلدن و دیگه هم این ورژن تولید نمیشه و هر چی در بازار هست ته مانده قبلی ها هست ورژن جدید الان : 3.22 هست برا ایرانسل و n-2.1 هست برا همراه اول و با این اموزشی که لینک دادید انلاک نمیشن متاسفانه . البته بازم تشکر از شما به خاطر اشتراک گذاری

ali69m
31-01-2023, 23:07
آموزش رو که چند سال پیش توی همین فروم گذاشته بودم

ولی فایل فریم ور جدیده و قطعا طبق آموزش جلو برین نتیجه می گیرید

nokia200
01-02-2023, 14:03
آموزش رو که چند سال پیش توی همین فروم گذاشته بودم

ولی فایل فریم ور جدیده و قطعا طبق آموزش جلو برین نتیجه می گیرید

برا مبینت هم جواب میده؟

tebomid
14-01-2024, 11:26
با سلام خدمت همه عزیزان
و سپاس از سایت پی سی ورلد و تمام عزیزان ممنونم از جناب موسوی عزیز و همه دوستانی که راهنمایی کردند برای مودم ال ۴۴۳ ایرادی که بقیه دوستان هم اشاره کردن بعد از آپلود فایل bin ایراد استفاده از مرورگر گوگل کروم است حتماً و حتماً باید با فایرفاکس انجام بشه من همین ایرادو داشتم با فایرفاکس چند دفعه انجام دادم و موفقیت آمیز بود ممنونم از راهنمایی همه عزیزان