PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال : خرید دو سرویس اینترنت همراه اول با هم

hamids68
03-04-2020, 11:26
سلام

من یه خط 5 گیگی اینترنت همراه اول رو دارم ... می خوام یه خط شبانه از 1 شب تا 11 صبح بگیرم چون آپلود حجم بالا زیاد دارم و شنیدم با موبایل میشه با سرعت بالا آپلود کرد... سوال من اینکه اون مواقعی که دارم از خط شبانه استفاده میکنم از خط 24 ساعته هم کم میشه ؟چون اگه اینطور بشه باید مرتب پول تمدید خط 24 ساعته ام رو بدم...

Reza31001
03-04-2020, 17:14
منظورت از خط دیگه سیم کارت دیگه هست یا رو همون سیم کارتی که داری دو تا بسته میخوای فعال کنی؟

نمی دونم روی یه خط میشه دو تا بسته فعال کرد یا نه ولی در کل روی سیم کارت دیگه بگیری خیلی راحت تری
برای اینکه از اینترنت سیم کارت دوم استفاده بشه باید تو تنظیمات گوشی مصرف دیتا رو بذاری روی سیم کارت دوم

ronin63
03-04-2020, 19:21
سلام

روی یک سیمکارت میتونید دوتا بسته یکی روزانه و یکی شبانه فعال کنید . تایم شبانه که بیاد از روزانه کم نمیکنه . بنده با سیمکارت اعتباری روی مودم همین کار رو میکنم

hamids68
03-04-2020, 19:36
ممنون دوستان

یه خط 0912 همراه اول دارم که معمولا دارم از سرویس های نوترینو استفاده میکنم ماهی 5 گیگ که خودش هر موقع تموم بشه اتوماتیک تمدید میکنه پولشو به حساب میزاره... ولی چون از این بعد آپلود های حجیم دارم گفتن از موبایل و 4g استفاده کن دیدم همین نوترینو یه خط از 1 شب تا 11 صبح داره که 480 گیگ میشه استفاده کرد به قیمت 20 تومن که به درد بخور به نظر میرسیه...ولی چون بعد از ساعت 11 تا 1 شب یه موقع هایی کار پیش میاد که بخوام از اینترنت استفاده کنم... همون سرویس 5 گیگ قبلی کماکان لازمه...پس اینطوری که ronin63 میگه از روزانه کم نمیشه...چون اگه اینطوری بشه که باید مرتب پول تمدید شارژ روزانه رو بدم...

ShadowDragon
04-04-2020, 03:17
این موضوع نیاز به تاپیک مجزا نداشت...
همین الان تاپیک همراه اول هست، و بار ها هم سوال شما جواب داده شده