PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور بفهمم کی داره منو چک میکنه یا میبینه؟

یک.دوست
01-04-2020, 10:34
سلام، من خیلی با واتس آپ کار نکردم سوالاتی دارم. لطفا پاسخ بدین

واتس آپ نصب کردم و شماره ی فامیل و آشنا رو روی گوشیم داشتم. الان بعضی هاشون رو میبینم.

دوست دارم بدونم کدام از اونها متوجه حضور من در واتس آپ شدن و یا چکم میکنن؟

تو اینترنت سرچ کردم یه نرم افزار بود که باید نصب میکردم و وقتی پرسیدم گفتن نصب نکن به اطلاعاتت دسترسی پیدا میکنه.

چه راههای دیگری رو پیشنهاد میدین که بفهمم کی متوجه حضورم شده و منو چک میکنه؟

ابر_حیزون
01-04-2020, 11:27
هکر ها هستن
آدم های بیکار هم هستن

دولت ها هم هستن مثل دولت غاصب رژیم صهیونیزمی که یه backdoor از همه اینا داره ویندوز واتس اپ و غیر ه و غیره و به بقیه هم میفروشه . این راه های هک رو

همین مملکت خودمون اگه بخوان و حکم بدن میتونن همه فعالیت های آنلاین ت رو چک کنند یا به قول خودشون پایش . یعنی هر چیزی که با کامپیوتر تایپ میکنی .

بهترین راه استفاده از قندشکن مرغوب هست . یعنی اول فعال کن بعد برو تو واتس آپ

Xx Hossein xX
01-04-2020, 14:54
سلام، من خیلی با واتس آپ کار نکردم سوالاتی دارم. لطفا پاسخ بدین

واتس آپ نصب کردم و شماره ی فامیل و آشنا رو روی گوشیم داشتم. الان بعضی هاشون رو میبینم.

دوست دارم بدونم کدام از اونها متوجه حضور من در واتس آپ شدن و یا چکم میکنن؟

تو اینترنت سرچ کردم یه نرم افزار بود که باید نصب میکردم و وقتی پرسیدم گفتن نصب نکن به اطلاعاتت دسترسی پیدا میکنه.

چه راههای دیگری رو پیشنهاد میدین که بفهمم کی متوجه حضورم شده و منو چک میکنه؟

منظورتون از چک چی هست؟ این که چه کسی مثلا پیاماتونو میخونه یا این چیزا؟
جواب خلاصه ش اینه که هیچکس نمیتونه جز اون کسی که دارید بهش پیام میدید یا اینکه گوشیتونون به صورت فیزیکی بدید به کس دیگه ای.
یا شاید هم میخواید بدونید آیا میتونن ببین آنلاینید یا خیر؟
داخل تنظیمات account > Privacy

میتونید تنظیمات مربوط به اینکه چه کسی عکس پروفایلتون رو ببینه. ببین آنلاینید یا خیر و یکسری تنظیمات اینطوری وجود داره.
اون برنامه ای که سعی کردید نصب کنید هم صد در صد خودش بد افزاره خدفش کنید زودتر.

یک.دوست
01-04-2020, 15:21
منظورتون از چک چی هست؟ این که چه کسی مثلا پیاماتونو میخونه یا این چیزا؟
جواب خلاصه ش اینه که هیچکس نمیتونه جز اون کسی که دارید بهش پیام میدید یا اینکه گوشیتونون به صورت فیزیکی بدید به کس دیگه ای.
یا شاید هم میخواید بدونید آیا میتونن ببین آنلاینید یا خیر؟
داخل تنظیمات account > Privacy

میتونید تنظیمات مربوط به اینکه چه کسی عکس پروفایلتون رو ببینه. ببین آنلاینید یا خیر و یکسری تنظیمات اینطوری وجود داره.
اون برنامه ای که سعی کردید نصب کنید هم صد در صد خودش بد افزاره خدفش کنید زودتر.

منظورم اینه میخواستم ببینم کی پروفایل من رو چک میکنه، چون یه متن رو بعنوان عکس پروفایل انتخاب کردم. میخواستم بدودیم کی دیدش؟
زدم تو نت نوشته بود اگر میخوای بفهمی کیا عکس پروفایلت رو دیدن باید فلان نرم افزار رو دانلود کنی که پرسیدم گفتن نه هپچین کاری نکن.

ALIRK
01-04-2020, 15:26
منظورم اینه میخواستم ببینم کی پروفایل من رو چک میکنه، چون یه متن رو بعنوان عکس پروفایل انتخاب کردم. میخواستم بدودیم کی دیدش؟
زدم تو نت نوشته بود اگر میخوای بفهمی کیا عکس پروفایلت رو دیدن باید فلان نرم افزار رو دانلود کنی که پرسیدم گفتن نه هپچین کاری نکن.

دوست عزیز چنین نرم افزاری وجود نداره ببینی کی پروفایل شما رو دیده مخصوصا واتس وتلگرام که امکان پذیر نیست
فقط اینستا میتونی ببینی کی لاک میکنه یا استوری دیده
و ذهنتو درگیر این مسائل نکن کی دیده کی هک کرده که چکت میکنه
خیلی ناراحتی برو سیمو عوض کن :D یا انلاین بودنتو مخفی کن :blink:

Xx Hossein xX
01-04-2020, 19:21

تا جایی که میدونم اینکار شدنی نیست، اگه هم نرم افزاری ادعا میکنه اینکارو میکنه خودش بد افزاره.

VAHID
01-04-2020, 19:34
برنامه یا نرم افزاری که میگن نصب کنید بببینید کی مشخصات پروفتون یا عکس پروفایلتون رو چک میکنه
یا ببینید فلان دوستتون با کی در ارتباطه

اینا همش دروغ و کلاهبرداریه

hamid3369
01-04-2020, 19:36
هکر ها هستن
آدم های بیکار هم هستن

دولت ها هم هستن مثل دولت غاصب رژیم صهیونیزمی که یه backdoor از همه اینا داره ویندوز واتس اپ و غیر ه و غیره و به بقیه هم میفروشه . این راه های هک رو

همین مملکت خودمون اگه بخوان و حکم بدن میتونن همه فعالیت های آنلاین ت رو چک کنند یا به قول خودشون پایش . یعنی هر چیزی که با کامپیوتر تایپ میکنی .

بهترین راه استفاده از قندشکن مرغوب هست . یعنی اول فعال کن بعد برو تو واتس آپ

به حق چیز های نشنیده :eh:

ابر_حیزون
01-04-2020, 20:26
به حق چیز های نشنیده :eh:

حتما شما نشنیدی ...

جمال خاشقچی و مسعود مولوی را هر دو با استفاده از هک های اسزاییل تو ترکیه گیر انداختن و کشتن

xshya
11-04-2020, 11:41
یک اصولی بین همه ابزارهای گفتگو و اشتراک گزاری اطلاعات بصورت مشترک وجود دارد
اطلاعات بهر شکلی که ارسال بشود اول به سرور اصلی منتقل میشود ( یک نسخه همیشه روی سرور ذخیره میشود) بعد به طرف مقابل شما منتقل میشود
در اصل اطلاعات بشکلی رمزگزاری شده به سرور منتقل میشود اما خب همانها هم کلیدهای مربوط به رمزگشائی را دارند
البته کاربران عادی نیازی نیست نگران باشند مخصوصا اینکه اطلاعات حساس و خصوصی خودشان را به اشتراک نمیگزارند
اوپراتورهای اینترنت هم میتوانند با dns ادرسها و هم خود ای پی ادرس در صورت لزوم یا عمدا فعالیتهای شما مانند دیدن از وبسایتها و دریافت و ارسال فایلها را مانیتور کنند
در 999 درصد مواقع هم هرزمان که در اینترنت فایلی اپلود و یا دانلود کنید وحتی پستی بنویسید و پیامی ارسال کنید اطلاعات خاصی از سیستم شما در همان مکان و سرور و وبسایت ثبت میشود

MOHAMMAD_ASEMOONI
11-04-2020, 17:46
سلام دوستان

نرم افزارهایی که در دست سازمانهای اطلاعاتی و جاسوسی کشورهای مختلف هست خیلی فرق داره با نرم افزارهای دست مردم عادی

آیا میدونید همین نرم‌افزار بازیابی اطلاعات پاک شده خودش یکی از نرم‌افزار‌های سرّی بود و بعداً علنی و عمومی شد ؟

همین الان نسخه‌هایی از برنامه ها هست که آپشن‌های اون خیلی بیشتر از آپشن‌های نسخه‌ی معمولی هست .

مثلاً اگر وضعیت آنلاین مخفی بشه در واتس اپ و تلگرام ، دیگه نمیشه فهمید کاربر چه وقت اومده توی نت ولی نسخه‌های ویژه می‌تونه اینها رو تشخیص بده و جای دقیق کاربر و شماره موبایلش و خیلی چیزهای دیگه رو نشون بده .

میگن ولیعهد عربستان با یک بدافزار که از صهیونیست‌ها گرفته می‌تونسته واتس اپ دارها رو هـک کنه البته براشون یک کلیپ یا چیزی شبیه اون می‌فرستاده که بدافزار درون کلیپ بوده و چند تا شخصیت مهم رو هـک کرده

گوشی خاشقجی هم هـک شده بوده .

ادوارد اسنودن فاش کرد که بازی انگری بردز یک جاسوس افزار سازمان سیا هست و تا حالا هم بالای ۱ میلیارد و دویست میلیون بار دانلود شده

سازمان اطلاعات انگلیس هم برنامه ای دارند به نام گوریل عصبانی که همه ی موبایلها رو راحت هـک می‌کنه و همه ی موبایل‌های اطراف اون موبایل رو هم هـک می‌کنه و اطلاعات همه رو میزنه و می‌بره از طریق وای‌فای و بلوتوث و اینترنت گوشی و NFC و غیره
================================================== ==

در تاپیک معرفی نرم‌افزار‌های کاربردی اندروید ، یک برنامه معرفی کرده ام به اسم Advanced permission manager که می‌تونه اجازه ها و دسترسی‌های خطرناک رو از برنامه‌های اندروید حذف کنه مثل ضبط صدا ، فیل و عکس گرفتن ، دسترسی به شماره تلفنها و مسجها ، دسترسی به موقعیت گوشی از طریق جی پی اس و دکلهای موبایل ، تماس تلفنی بدون اجازه شما و غیره و غیره .

در ایران هم هـک فراوونه که معمولاً با ایمیل جعلی برای سرقت پسورد ایمیل و یا نرم افزارهایی مثل طلاگرام و هات گرام و روبیکا و ایتا و آی گپ و دیوار و غیره انجام میشه

=============================================
دوستان , به نفعتون هست که مطالب بنده ی مخلص رو بخونید و دنبال کنید چون هم کلی پول توش هست هم امنیت و ایمنی هم آسایش و آرامش هم دور شدن از بسیاری از خطرها و ضررهای دنیا إن شاء الله .
چند نمونه :
.

میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و زندگی :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توصیه های مهم امنیتی:

قوانین و مقرراتِ گفتگو و تبادلِ نظر:

.
برنامه های مهم و کاربردی برای گوشیهای اندرویدی :
.
.
تاپیک جامع لوله‌کشی و پمپ آب و مخزن آب ( مشاوره و تعمیر و سرویس)
.
.
تاپیک جامع دستگاه تصفیه آب خانگی. (مشاوره، سرویس و تعمیر )
.