PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حضوری بهش درخواست دوستی بدم یا مجازی؟

afshin.npps
19-03-2020, 16:24
سلام
همانطور که در تاپیک زیر گفتم من مدتی هست دختری رو زیر نظر دارم حالا می خوام بهش درخواست دوستی بدم به نظرتون حضوری بهش درخواست دوستی بدم یا مجازی؟(چون خجالتی هستم حضوری برام مشکله) در کدومش احتمال موفقیتم بیشتره ؟ممنون میشم راهنمایی کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ابر_حیزون
19-03-2020, 18:06
فرقی نمیکنه

دخترا قابل پیش بینی نیستن

نه اینکه پیچیده باشن عقل درست حسابی ندارن

مثلا تو شهر ما که ساخت و ساز زیاده بعضی کارگرا و سر کارگرا نسبتا وضع خوبی دارن . میبینی دختره دانشجو دانشگاه دولتی مال یه شهر دیگه میره با کارگره !

اگه قیافه و تیپ و هیکل داری خوب حضوری برو جلو

اگر هم زبان ریزی بلدی شاید مجازی بهتر جواب بده

نتیجه اش را اینجا هم بگذار تا ما هم استفاده کنیم

راشا تهرونی
19-03-2020, 20:13
مشکلات جوونای ما رو خخخ

hamid3369
19-03-2020, 23:30
تو این شرایط که مردم استرس دارن
نظر من هیچکدام است بعد از بحران کرونا عمل کنید

amir.bs
20-03-2020, 01:12
پیرو حرف دوست عزیزمون دقیقا دخترا عقل درست حسابی ندارن و مثل رونالدینیو یکی دیگه رو میبینن ولی عملا با کسی دیگه دوست میشن !
به نظر من حظوری برو ( ولی بعد کرونا چون کرونا عشق و عاشقی حالیش نیست ) :biggrin:
حظوری خیلی راحت تر میتونی حرف بزنی و همچنین بازتاب حرفات رو توی چهره طرف ، حرکات و حرف هاش میتونی بفهمی و سریع جمع کنی قضیه رو .
((‌ من فایلام پاک شده اومدم تو فروم مشاوره مخ زنی میدم ) :دی:دی:دی:دی

afshin.npps
20-03-2020, 07:07
از همه دوستانی که در این تاپیک نظر گذاشته اند تشکر می کنم

brad pitt
27-03-2020, 10:01
ترکیبی کار کن .

afshin.npps
30-03-2020, 12:07
دیگه کسی نظری نداره؟

radarz
30-03-2020, 12:53
زانو بزن جلوش بهش ی شاخه رز قرمز بده و درخواستتو بگو ... خدا هم بهت صبر بده هر دختری دیدم دیوانه بود :puke:

یک.دوست
01-04-2020, 10:45
درخواست دوستی میدی از الان فکر دو روز دیگتم باش، فقط جلو پاتو نبین.
تو فقط یه دوستی همین، چهار روز دیگه دوست بهتری پیدا کنه میگه کات کنیم، اونوقت احساسی باشی باید بشینی این ور و اونور ناله کنی.

:jealous:

afshin.npps
01-04-2020, 18:24
درخواست دوستی میدی از الان فکر دو روز دیگتم باش، فقط جلو پاتو نبین.
تو فقط یه دوستی همین، چهار روز دیگه دوست بهتری پیدا کنه میگه کات کنیم، اونوقت احساسی باشی باید بشینی این ور و اونور ناله کنی.

:jealous:
بله شما درست می فرمایید دوست عزیز
اما آدم از ترس زلزله کل زندگی شو نمی بره تو خیابان پهن کنه بلکه به جای این کار محکم کاری می کنه مثلا خونه اش رو ایمن درست می کنه نه این که کلا قید زندگی کردن زیر سقف یه خونه رو بزنه چونکه ممکنه بر اثر زلزله خراب بشه رو خط بکشه در هر صورت ممنون که در بحث تاپیک شرکت کردید:»:»:thumbsup:

یک.دوست
04-04-2020, 11:12
بله شما درست می فرمایید دوست عزیز
اما آدم از ترس زلزله کل زندگی شو نمی بره تو خیابان پهن کنه بلکه به جای این کار محکم کاری می کنه مثلا خونه اش رو ایمن درست می کنه نه این که کلا قید زندگی کردن زیر سقف یه خونه رو بزنه چونکه ممکنه بر اثر زلزله خراب بشه رو خط بکشه در هر صورت ممنون که در بحث تاپیک شرکت کردید:»:»:thumbsup:
تو دوستی به هیچی نمیرسی. البته ببخش ولی تنها چیزی که میشه از ینفر تو این رابطه ها بدست آورد یا پوله، یا تنش‌ یا وقت رو پر کنه. اما اکه دنبال ازدواج باشی یجوری احساسات وسط میاد و واست نقش بازی میکنه که خودتم براش دست بزنی و با صلوات بدرقش کنی.‌حالا بماند چقدر برات گرون تموم میشه.:goatee:

ALIRK
04-04-2020, 11:28
بخاطر ی هوس 3روزه و عاشق شدن زود گذر تو این وضعیت کرونا بهتر دست نگه داری تا فردا از کاری که کردی پشیمون نشی

Reza Azimy_RW
08-04-2020, 02:47
من نظرم اینه چه مجازی چه طبیعی چه زایمان بهش بگو وگرنه پشیمون میشی
ولی یکم با حوصله بعد که با هم بیشتر آشنا شدین دیگه بستگی به خودت داره ممکنه اثن طرفو از قبل بشناسی ممکنه تو یه ماه بشناسیش ...
ولی من تجربه هم داشتم تو سه روز یهویی عاشق بشم بعد هم واقعی از آب در بیاد و رابطه طولانی مدت و اثن فابریک بشه هر احتمالی ممکنه :دی
تو این وضعیت کرونایی از کنار احتمالات نگذر زیادم صبر کنی به عشقت نرسیده گور به گور میشی الان دیگه قوانین واسه همه چی عوض شده :دی

afshin.npps
08-04-2020, 10:04
من نظرم اینه چه مجازی چه طبیعی چه زایمان بهش بگو وگرنه پشیمون میشی
ولی یکم با حوصله بعد که با هم بیشتر آشنا شدین دیگه بستگی به خودت داره ممکنه اثن طرفو از قبل بشناسی ممکنه تو یه ماه بشناسیش ...
ولی من تجربه هم داشتم تو سه روز یهویی عاشق بشم بعد هم واقعی از آب در بیاد و رابطه طولانی مدت و اثن فابریک بشه هر احتمالی ممکنه :دی
تو این وضعیت کرونایی از کنار احتمالات نگذر زیادم صبر کنی به عشقت نرسیده گور به گور میشی الان دیگه قوانین واسه همه چی عوض شده :دی
ممنون از اینکه در بحث تاپیک شرکت کردید.:»:»