PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : PlayStation 5 | پلی‌استیشن ۵

nw_nk
18-03-2020, 21:26
مشخصات فنی پلی استیشن 5 مشخص شد

سونی از مشخصات جدیدترین کنسول خود رونمایی کرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همان طور که می دانید امروز شاهد استریم سونی بودیم. در این استریم قرار بود از پلی استیشن 5 اطلاعات جدیدی منتشر شود. این استریم Road To PS5 نام دارد و سرنی آن را اجرا می کند. لحظاتی قبل نیز از مشخصات فنی کنسول پلی استیشن 5 رسما رونمایی شد که با هم آن را می خوانیم. این استریم از ساعت 7:30 به وقت ایران آغاز شده است و همین حالا نیز می توانید آن را مشاهده فرمایید.

ادامه

nw_nk
18-03-2020, 21:29
تفاوت مشخصات فنی پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5

در این عکس تفاوت 2 کنسول سونی را با هم می بینیم.

لحظاتی پیش مشخصات فنی پلی استیشن 5 منتشر شد. بعد از انتشار این مشخصات، کاربرانِ زیادی اعتقاد داشتند این 2 کنسول تفاوت چشمگیری با هم ندارند و عده دیگری کاملا با این حرف مخالف بودند. در این پست شاهد مقایسه مشخصات فنی این 2 کنسول با هم هستیم.

البته یکی از مهم ترین نقاط قوت پلی استیشن 5 استفاده از SSD است که به گفته بسیاری از بازی سازان با توجه به SSD قدرتمند سونی، پلی استیشن 5 سرعت بسیار زیادی خواهد شد. همچنین این کنسول از قابلیت Backward Compatibility پشتیبانی می کند و تمام بازی های پلی استیشن 4 نیز قابل اجرا روی پلی استیشن 5 هستند.

ابر_حیزون
19-03-2020, 03:07
لطفا راهنمایی کنید آدم کجا میتونه پی اس فور شو بفروشه بدون اینکه طرف زنگ بزنه بگه میخوام بیام خونتون تست ش کنم.

من یه پی اس فور پرو دارم با یه هارد 2 ترا اس اس دی . همراه با وی آر و همه چیزای جانبی کامل کامل تو دیوار گذاشتم فروش نرفت

کسی اینجا خواست به من بگه

قیمت منصفانه

---------------

لطفا راهنمایی کنید آدم کجا میتونه پی اس فور شو بفروشه بدون اینکه طرف زنگ بزنه بگه میخوام بیام خونتون تست ش کنم.

من یه پی اس فور پرو دارم با یه هارد 2 ترا اس اس دی . همراه با وی آر و همه چیزای جانبی کامل کامل تو دیوار گذاشتم فروش نرفت

قیمت منصفانه

Afshin405
22-03-2020, 05:15

قیمت منصفانه

--------
اگه تهران تشریف دارین بهترین جا برای پول کردن دستگاهت میدون امام خمینی {پشت شهرداری} هستش

در ضمن اگه قیمتت واقعا منصفانست قیمت دستگاهو برام تو پی وی بفرست یا همین جا بگو فقط تاکید میکنم تنها قیمت دستگاهو بدون وی ار ///

- - - Updated - - -

[QUOTE=nw_nk;9144347]تفاوت مشخصات فنی پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5

در این عکس تفاوت 2 کنسول سونی را با هم می بینیم.

لحظاتی پیش مشخصات فنی پلی استیشن 5 منتشر شد. بعد از انتشار این مشخصات، کاربرانِ زیادی اعتقاد داشتند این 2 کنسول تفاوت چشمگیری با هم ندارند و عده دیگری کاملا با این حرف مخالف بودند. در این پست شاهد مقایسه مشخصات فنی این 2 کنسول با هم هستیم.

البته یکی از مهم ترین نقاط قوت پلی استیشن 5 استفاده از SSD است که به گفته بسیاری از بازی سازان با توجه به SSD قدرتمند سونی، پلی استیشن 5 سرعت بسیار زیادی خواهد شد. همچنین این کنسول از قابلیت Backward Compatibility پشتیبانی می کند و تمام بازی های پلی استیشن 4 نیز قابل اجرا روی پلی استیشن 5 هستند.

​حالا مسیله اینجاست کسایی مثل من که قصد خرید پی اس فور دارن باید صبر کن تا پی اس فایو بیاد یا اینکه سریعتر بخرن از لحاظ قیمت عرض کردم دوستان اگه مطلبی در این رابطه به نظرشون میرسه بیان بحث کنیم ///

DJ POLESTAR
22-03-2020, 06:15
پلی استیشن 5 هم داره میاد اما متاسفانه اکثریت قشر جامعه همچون سری های قبلی نظیر پلی استیشن 3 و و مخصوصا 4 بدلیل عدم همخوانی دخل و خرج مردم با ارزش های واقعی کالاها الالخصوص کالاهای الکترونیکی اکثرا نظاره گر خواهند بود تا مصرف کننده!
سوای قیمت های غیر واقعی کنسولها (البته همه چیز!) بدلیل ارزش پشکلی ریال در برابر دلار، بازیهای اوریجینال و نامدار آن هم با قیمت های فضایی روی ویترین های مغازه ها معمولا تا مدت ها خاک خواهند خورد!
یادش بخیر زمان سونی 1 و 2 هرچند اون قدیم مدیم ها هم اوضامون مثل سایر ممالک پیشرفته و توسعه یافته از لحاظ اقتصادی خوب نبود اما اکثر جامعه مشکلی برای تهیه کنسولها و تهیه لوازم آن بصورت اوریجینال نداشتن... اما الان تنها ناظر تکنولوژی های روز دنیا هستیم تا استفاده کنندش!
امیدوارم از این برهه ننگین و بغرنج هرچه سریعتر عبور کنیم هرچند شواهد نشون میده به این زودی ها میسر نیست اما بالاخره یه روز خوب میاد چون هیچ وقت روز بد بطور پیوسته موندگار نبوده. البته امیدوارم، چون انسان به امید و امیدواری زنده هست...:wink:

Pessimist
22-09-2020, 21:20
یکی از اقوام ما تو سوییس قراره PS 5 رو برای من به عنوان هدیه بیاره ولی خدا شاهده من اصلا خوشحال نیستم میبینم اکثر جوونا تو فضای مجازی دارن از بی پولی ناله میکنن و توان خریدن این کنسول رو ندارن. یعنی حتی اگه این کنسول به دست من هم برسه باز هم بازی کردن باهاش لذتی نداره وقتی میبینی کوچکترین تفریحات از جوونای ایران گرفته شده. خود منم چندان وضع مالی خوبی ندارم و حتی یه گوشی نو هم نمیتونم بخرم با این قیمت های فضایی. اگه این فامیل ما هم نبود عمرا اگه میرفتم سراغ PS 5

Angel4
22-09-2020, 22:57
يادش بخير يه موقعي ps1 اومد. باباي خدا بيامرزم سريع برامون با چندتا بازي خوبش خريد كلي حال كرديم. من راهنمايي بودم وقتي اومدم ديدم برام خريده از خوشحالي ذوق مرگ شدم. دسته هاش انقدر ارزون بود من هر چند ماه مجبور بودم يكي بخرم چون خيلي بازي مي كردم.

حالا ps5 رو فكر نكنم تا 20 سال آينده هم بتونم بخرم. پدر كجايي؟؟؟ يادت بخير - روحت شاد:»

DJ POLESTAR
23-09-2020, 00:06
یکی از اقوام ما تو سوییس قراره PS 5 رو برای من به عنوان هدیه بیاره ولی خدا شاهده من اصلا خوشحال نیستم میبینم اکثر جوونا تو فضای مجازی دارن از بی پولی ناله میکنن و توان خریدن این کنسول رو ندارن. یعنی حتی اگه این کنسول به دست من هم برسه باز هم بازی کردن باهاش لذتی نداره وقتی میبینی کوچکترین تفریحات از جوونای ایران گرفته شده. خود منم چندان وضع مالی خوبی ندارم و حتی یه گوشی نو هم نمیتونم بخرم با این قیمت های فضایی. اگه این فامیل ما هم نبود عمرا اگه میرفتم سراغ PS 5
به به خیلی خیلی مبارک وجودتون باشه. تا باشه از این خوشحالی ها تو زندگیتون... اما خرید PS5 و فرستادنش به ایران عینه اینه که یکی بهتون بهترین و بروزترین ماشین دنیا رو از یه کشور پیشرفته تو داخل کشور بهتون هدیه بده و شما با طبق فرمایشاتی که فرمودید وضع مالی خوبی ندارید بخوایید بنزین معمولی زغالی بی کیفیت اقدام به پر کردن باکش کنید، سرویس دوره ای و روغن ارزون 200 300 تومنی بجای چند صد میلیونی درش بریزید، تجهیزات جانبی گیر نیارید و در صورت ایراد فنی کار خبره ای در دسترستون نباشه و ده دها دلیل دیگه... یه مدت بعد میبینید همون پژو سمند رانا رو سوار میشدید خرج و افسوسش خیلی خیلی کمتر از اینی بود که الان هست! PS5 رو دارید خب اما خرید بازی‌هاشو میخواید چیکار کنید با ارز نوسانی پشکلی ریالی؟
در کل این نظر من بود امیدوارم که چراغ پاورش برات روشن بمونه رفیق.

Pessimist
24-09-2020, 21:07
به به خیلی خیلی مبارک وجودتون باشه. تا باشه از این خوشحالی ها تو زندگیتون... اما خرید PS5 و فرستادنش به ایران عینه اینه که یکی بهتون بهترین و بروزترین ماشین دنیا رو از یه کشور پیشرفته تو داخل کشور بهتون هدیه بده و شما با طبق فرمایشاتی که فرمودید وضع مالی خوبی ندارید بخوایید بنزین معمولی زغالی بی کیفیت اقدام به پر کردن باکش کنید، سرویس دوره ای و روغن ارزون 200 300 تومنی بجای چند صد میلیونی درش بریزید، تجهیزات جانبی گیر نیارید و در صورت ایراد فنی کار خبره ای در دسترستون نباشه و ده دها دلیل دیگه... یه مدت بعد میبینید همون پژو سمند رانا رو سوار میشدید خرج و افسوسش خیلی خیلی کمتر از اینی بود که الان هست! PS5 رو دارید خب اما خرید بازی‌هاشو میخواید چیکار کنید با ارز نوسانی پشکلی ریالی؟
در کل این نظر من بود امیدوارم که چراغ پاورش برات روشن بمونه رفیق.
مرسی رفیق
راستش اواخر دهه 80 من یه ایکس باکس 360 داشتم که باهاش بازی میکردم و یکی از اقوام ما اومد خونمون و یه پسر کوچیک داشت. این اقوام ما وضع مالی خوبی نداشتن و پسرش از من خواست بذارم بازی کنه و من گذاشتم یه چند ساعتی بازی کنه( بازی Call fo duty modern warfare 2 ) بنده خدا خیلی خوشحال بود و اولین بارش بود ایکس باکس بازی میکنه و بعدا که برادرم PS 4 رو خرید ما ایکس باکس رو دادیم به این بنده خدا به عنوان هدیه. الان هم وضع ایران همینه. نرخ ارز به حدی بالا رفته که به جرات میتونم بگم 80 درصد گیمرها توان خرید کنسول های جدیدی که قراره بیان رو ندارن. من یه گوشی میخواستم بخرم در عرض یک هفته دو میلیون تومان گران تر شد. من اگه این کنسول رو بگیرم باز هم میدونم خیلی ها اون بیرون حسرتش رو میخورن و اینه که منو عذاب میده.

game time abadan
01-02-2021, 17:30
کنسول خیلی خوبیه

ypnp
26-07-2021, 19:30
امروز چند تا آگهی با قیمت 15 و پایین تر برای ps5 دیدم قیمت اومده پایین واقعا یا الکیه؟

mitokomon
26-07-2021, 21:22
امروز چند تا آگهی با قیمت 15 و پایین تر برای ps5 دیدم قیمت اومده پایین واقعا یا الکیه؟
در حال حاضر قیمت از 20 تا 30 بسته به نوع ps5 متغیره . ولی قیمت 15 هم خیلی نباید تعجب برانگیز باشه چون قیمت ps5 تا اونجایی که میدونم 500 دلاره و باید همین حدود در بیاد . در واقع بنظرم قیمت بازار با وجود افت قیمت هنوز بالاتر از اون چیزیه که باید باشه.

Angel4
27-07-2021, 10:15
در حال حاضر قیمت از 20 تا 30 بسته به نوع ps5 متغیره . ولی قیمت 15 هم خیلی نباید تعجب برانگیز باشه چون قیمت ps5 تا اونجایی که میدونم 500 دلاره و باید همین حدود در بیاد . در واقع بنظرم قیمت بازار با وجود افت قیمت هنوز بالاتر از اون چیزیه که باید باشه.

درود بر شما

اتفاقا مطابق فرمایش شما سمت ما هم (تهران) قیمت ها حدود 17 تا 18.5 هست. ولی چطور ممکنه؟

دلار که دیروز کشید بالا. بازار و دیجیکالا هم روی 30 تومنه. چطور بعضی جاها قیمت انقدر فرق داره؟

- - - Updated - - -

امکان داره مثلا دسته رو برداشته باشن فیک گذاشته باشن. یا مثلا هاردی چیزی رو عوض کرده باشن؟

mitokomon
27-07-2021, 13:48
درود بر شما

اتفاقا مطابق فرمایش شما سمت ما هم (تهران) قیمت ها حدود 17 تا 18.5 هست. ولی چطور ممکنه؟

دلار که دیروز کشید بالا. بازار و دیجیکالا هم روی 30 تومنه. چطور بعضی جاها قیمت انقدر فرق داره؟

- - - Updated - - -

امکان داره مثلا دسته رو برداشته باشن فیک گذاشته باشن. یا مثلا هاردی چیزی رو عوض کرده باشن؟
تصور من اینه که چند تا احتمال وجود داره.
1. از راه قانونی وارد نشده در نتیجه روش گمرگ کشیده نشده
2. شاید وارد کننده به ارز ارزانتر دسترسی داشته
3. شاید ps5 دست دوم باشه و مشکل فنی داشته باشه یا اصلا شاید بدلیل استفاده از اکانت غیر قانونی بن شده باشه

دسته رو اگه اصلیش رو بردارن و بجاش دسته فیک بزارن تاثیرش رو قیمت فکر نکنم خیلی زیاد باشه. اما هارد رو مطمئن نیستم.

بهر حال اگه یه فروشنده آشنا پیدا کنید شاید مطمئن تر بتونید خرید کنید

OSPF
31-07-2021, 16:53
شاید هم سایت مشکل داشته