PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل کارت گرافیک

miladb32
15-03-2020, 13:51
سلام من یه لب تاب asus k53sv دارم
بعد از چند وقت ویندوز عوض کردم ولی الان میخوام درایور intel نصب کنم اینت خطا رو میده

(this computer does not meet the minimum requirements for installing)

چیکار کنم؟nvidia هم میخوام نصب کنممیگه اول intel نصب کنم
تصویرو صدام درست نیست
کمک کنید

Cinema2Cinema
15-03-2020, 15:08
از Device Manager و از Display Adapters اپدیت میکنید ؟

miladb32
15-03-2020, 15:30
از Device Manager و از Display Adapters اپدیت میکنید ؟

تشکر بابت جواب.
دیوایس منیجر ک میرم اصلا پیداشون نمیکنم.اون یکی هم رفتم ولی نداره.فقط یه generic pnp monitor on standard vga grafic داره؟همینجور معمولی میخوامنصبشون کنم ک نمیشه.

zed2
15-03-2020, 16:00
تشکر بابت جواب.
دیوایس منیجر ک میرم اصلا پیداشون نمیکنم.اون یکی هم رفتم ولی نداره.فقط یه generic pnp monitor on standard vga grafic داره؟همینجور معمولی میخوامنصبشون کنم ک نمیشه.

از device manager عکس بگیر بزار ببینیم اصلا ویندوز کارت رو درست شناسایی کرده یا علامت تعجب داره بقلش.
+
توضیح نداده در متن
minimum ارور چی نیاز داره؟

ksra
15-03-2020, 16:34
تشکر بابت جواب.

سلام
دیوایس منیجر رو باز کن و روی همون generic pnp monitor on standard vga grafic دوبار کلیک کن تا پنجره ی جدید باز بشه حالا از پنجره ی باز شده برو به بخش driver بعدش روی گذینه ی update driver کلیک کن حالا از پنجره ی باز شده گذینه ی Browse my computer for driver software رو انتخاب کن بعدش next رو بزن حالا از پنجره ی باز شده روی گذینه ی let me pick from a list of device drivers on my computer کلیک کن از پنجره ی باز شده گذینه ی have disk رو انتخاب کن حالا از پنجره ی install from disk گذینه ی browse رو انتخاب کن حالا برو توی پوشه درایور کارت گرافیک که از اینترنت دانلود کردی بعد از فایل درایور کارت گرافیکی که دانلود کردی باید فایلی با فرمت inf رو انتخاب میکنی و بعد open رو میزنی حالا همون پنجره ی install from disk رو ok و بعد از پنجره ی قبلی روی اسم و مدل کارت گرافیک کلیک میکنی و صبر میکنی تا نصب بشه . وقتی نصب شد یکبار ویندوز رو ریست میکنی و دوباره درایور کارت گرافیک نصب میشه
موفق باشید

Cinema2Cinema
15-03-2020, 17:36
تشکر بابت جواب.

اگه گزینش نیست از درایور پک آنلاین هم میتونی استفاده کنی کارت گرافیک ها رو خودکار شناسایی و نصب میکنه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]