PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بسته ۱۰۰ گیگ هدیه ویژه ایرانسل اسفند۹۸

Karmand707
08-03-2020, 16:31
سلام
برای tdd ایرانسل کد
*98#
بزنید حجم ۱۰۰ گیگ هدیه بگیرید

تاریخ انقضا ۲۹ اسفند

italodance
08-03-2020, 16:57
برای همراه چی؟!

Karmand707
08-03-2020, 17:07
خیر فقط ثابت tdd

italodance
08-03-2020, 17:12
پس از اون بازجو جهرمی چی کار میکنه فقط بازجویی رو بلده؟! بازجویی کنه از مردم تا زودتر بفهمه .
فکر کنم این بازجو بزودی این رو هم اعلام میکنه.

mehr1362
08-03-2020, 18:33
سلام
برای tdd ایرانسل کد
*98#

تاریخ انقضا ۲۹ اسفند

ممنون به خاطر اطلاع رسانی
فعلا با این 100 گیگ دلخوش هستیم تا یادمون بره دم عید دوباره حجم بسته هارو کم و قیمت هارو افزایش دادید
در واقع پول بسته هارو صدبار صدبار میگیرید ولی اسم هدیه میزارید روش !
به جای فرافکنی و فریب افکار عمومی ، یکسال محض رضای خدا قیمت هاتون را ثابت نگه دارید

saber73
08-03-2020, 20:01
ولی گفتن فردا فعال میشه! حتما باید کد رو بزنیم اتومات فعال نمیشه ؟ برا مبین نت و الباقی اینترنت های ثابت کدی اعلام نشده ؟

mehr1362
08-03-2020, 21:13
ولی گفتن فردا فعال میشه! حتما باید کد رو بزنیم اتومات فعال نمیشه ؟ برا مبین نت و الباقی اینترنت های ثابت کدی اعلام نشده ؟

امروز عصر کد را زدم و 100 گیگ حق مسلم که قبلا پولش را گرفته بودن فعال شد :D
کد را که زدید بعدش شماره ی سیمکارت مودم را میخواد ، میزنید فعال میشه و پیامکش میاد
البته بنده TD-LTE ایرانسل دارم

برای مبین نت هم فکر کنم کدش همینه ( در گروه های روبیکا دیدم اینطور گفته بودن )

ksra
08-03-2020, 23:04
سلام
برای tdd ایرانسل کد
*98#

تاریخ انقضا ۲۹ اسفند

برای اعتباری ها چی؟

Javad-E
09-03-2020, 09:47
برای مبین نت باید به صفحه کنترل حساب مراجعه کنید. تو قسمت بانک هدایا.

Javad-E
09-03-2020, 09:50
برای اعتباری ها چی؟
این هدیه فقط برای اینترنت ثابته، برای اونایی که قرنطینه رو رعایت میکنن و میشینن خونه.:biggrin::biggrin::biggrin:
برای همراه طرحی ندارن.

saee_mi
09-03-2020, 14:42
سلام دوستان آیا برای شما هم محدودبت سرعت وجود داره روی این بسته؟ورژن فریمور مودم tf i60 من ۱۹۵ یونیورسال هست
با تشکر

saber73
09-03-2020, 15:44
سلام دوستان آیا برای شما هم محدودبت سرعت وجود داره روی این بسته؟ورژن فریمور مودم tf i60 من ۱۹۵ یونیورسال هست
با تشکر

من الان ماله مبین نت 360 رو فعال کردم و با دو تا مودم هم تست زدم و رو دو باند 3 و 7 هم سوییچ کردم و انتن اکسترنال هم بستم و نهایت کیفیت هر دو باند رو دریافت کردم ولی سرعت افتضاحه در حد 512 کیلوبایت دارم دانلود میکنم و خود باز کردن سایتها هم کند شده ملت اونقدر ریختن رو شبکه همراه اول اینطوری شده مبین نت 360 و الباقی اپراتورها مثل ماهان نت و چند تا شرکت دیگه از جمله رایتل و شاتل هم رو همراه اول رومینگ میکنن وضعیت وحشتناک خراب شده اصلا ارزش نداشت این 100 گیگ رو فعال کنم دیگه نمیدونم وضعیت خود شبکه مبین نت چطوره ؟

saber73
09-03-2020, 15:47
ماهان نت یا اسیا تک یا وینکس که جز اینترنت ثابت هستن کسی فعال کرده ؟ خبری برا اینها هست ؟

saber73
09-03-2020, 16:03
وضعیت اسف بار مبین نت با بهترین حالت سیگنال و آنتن :

حالا معلوم نیست از ریختن ملت رو شبکه همراه اول اینطوری شده یا از مزایای این 100 گیگ هست :D

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mobile-1199
09-03-2020, 19:08
آقا!!! راهکاری برای غیر فعال کردن این بسته هست؟ لامصب گند زده به سرعت ما از صبح!
100 گیگ بخوره تو سرشون! الان یوتیوب یه ویدیو عین ادم نمیشه دید چه برسه به این که بخوام دانلود هم انجام بدم با این سرعت...

metal gun
09-03-2020, 20:23
سلام دوستان
منم بسته رو برای ایرانسل فعال کردم
سرعتش روی 512k هست در حالی که قبلا 5 مگ بود .

فکر کنم محدودش کردن

saber73
09-03-2020, 20:41
آقا!!! راهکاری برای غیر فعال کردن این بسته هست؟ لامصب گند زده به سرعت ما از صبح!
100 گیگ بخوره تو سرشون! الان یوتیوب یه ویدیو عین ادم نمیشه دید چه برسه به این که بخوام دانلود هم انجام بدم با این سرعت...

سلام دوستان
منم بسته رو برای ایرانسل فعال کردم
سرعتش روی 512k هست در حالی که قبلا 5 مگ بود .

فکر کنم محدودش کردن

یافتم راه حل دور زدن این محدودیت سرعت بسته 100 گیگی رو باید از V . p . n استفاده نمایید حداقل برا من که از مبین نت و سیم کارت 360 استفاده میکنم راحت جواب داد ولی با این کار هم کلا ترافیک بین المللی محسوب میشه البته اگر این بسته 100 گیگ مثل بسته های دیگه بین الملل و داخلی داره ! ممکنه کلا بین المللی باشه :دی

الان دقیق دارم همون 40 مگ سرعت مبین نت رو دریافت میکنم بدون افت سرعت :thumbsup:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saber73
09-03-2020, 20:50
الان جا داره ملت بریزن تو اینستاگرام وزیر نخبه و جوان و مورد عنایت قرار بدن ایشون رو :weird::blink::wac:
بنده به نوبه و حق مسلم خودم مورد عنایت قرار دادم ایشون و اپراتورها رو :دی

mobile-1199
10-03-2020, 00:37
یافتم راه حل دور زدن این محدودیت سرعت بسته 100 گیگی رو باید از V . p . n استفاده نمایید حداقل برا من که از مبین نت و سیم کارت 360 استفاده میکنم راحت جواب داد ولی با این کار هم کلا ترافیک بین المللی محسوب میشه البته اگر این بسته 100 گیگ مثل بسته های دیگه بین الملل و داخلی داره ! ممکنه کلا بین المللی باشه :دی

الان دقیق دارم همون 40 مگ سرعت مبین نت رو دریافت میکنم بدون افت سرعت :thumbsup:

عجیبه والا! چون من تو پنل خود مودم وی پی ان رو ست کردم به صورت دیفالت و زمان دانلود از یوتیوب سرعت حتی از 300 هم پایین تره! البته چیزی که امروز شک کردم بهش، این بود که به نظر میاد این سرویس دهنده وی پی ان ـی که ازش اشتراک دارم سروراش داخلیه ولی رنج ای پی یه کشوری مثل المان رو نشون میده.

حالا از همین جایی که شما اشتراک تهیه کردید من سرویس گرفتم چند وقت پیش. تست میکنم الان نتیجش رو میگم همینجا. بازم خدا خیرت بده ...

------ ویرایش ------

اقا تست کردم. برای td-lte ایرانسل تفاوتی نکرد. سرعت روی 4 مگ قفل شده...

saber73
10-03-2020, 02:38

عجیبه والا! چون من تو پنل خود مودم وی پی ان رو ست کردم به صورت دیفالت و زمان دانلود از یوتیوب سرعت حتی از 300 هم پایین تره! البته چیزی که امروز شک کردم بهش، این بود که به نظر میاد این سرویس دهنده وی پی ان ـی که ازش اشتراک دارم سروراش داخلیه ولی رنج ای پی یه کشوری مثل المان رو نشون میده.

حالا از همین جایی که شما اشتراک تهیه کردید من سرویس گرفتم چند وقت پیش. تست میکنم الان نتیجش رو میگم همینجا. بازم خدا خیرت بده ...

------ ویرایش ------

اقا تست کردم. برای td-lte ایرانسل تفاوتی نکرد. سرعت روی 4 مگ قفل شده...

همه پروتکل های v . p . n رو تست بزن داخل کانکشن اسمارت تیک نت اینها هم جواب نداد ببینید از این اکانتهای تبدیل اینترانت به اینترنت و افزایش سرعت دانلود و نیم بها کردن دانلود میتونید برا تست تهیه کنید و امتحان کنید .

mobile-1199
10-03-2020, 14:59
همه پروتکل های v . p . n رو تست بزن داخل کانکشن اسمارت تیک نت اینها هم جواب نداد ببینید از این اکانتهای تبدیل اینترانت به اینترنت و افزایش سرعت دانلود و نیم بها کردن دانلود میتونید برا تست تهیه کنید و امتحان کنید .

آقا صابر تست کردم همین الان. چه افزایش سرعت دانلود (تبدیل اینترانت) و چه کانفیگ های دیگه ی داخل کانکشن هوشمند این دوستان جوابگو نبود. به نظر میاد ایرانسل کلا سرعت رو فیکس روی 4 مگ قفل کرده...
من نمیفهمم اخه کی این 100 گیگ رو خواست؟ وزیر جوان (تو روحــــــــــــــــــــت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، ما نخوایم شما لطف کنی باید کی رو ببینیم اخه!!! ما رو که یه کاری کردن حبس شیم داخل منزل، از اون ورم این طوری سرعت رو میارن پایین. آدم نمیدونه بخنده یا گریه کنه از دست اینا...

saber73
10-03-2020, 17:52
آقا صابر تست کردم همین الان. چه افزایش سرعت دانلود (تبدیل اینترانت) و چه کانفیگ های دیگه ی داخل کانکشن هوشمند این دوستان جوابگو نبود. به نظر میاد ایرانسل کلا سرعت رو فیکس روی 4 مگ قفل کرده...
من نمیفهمم اخه کی این 100 گیگ رو خواست؟ وزیر جوان (تو روحــــــــــــــــــــت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، ما نخوایم شما لطف کنی باید کی رو ببینیم اخه!!! ما رو که یه کاری کردن حبس شیم داخل منزل، از اون ورم این طوری سرعت رو میارن پایین. آدم نمیدونه بخنده یا گریه کنه از دست اینا...

والا من رفتم صفحه اینستاگرام ایشون رو مورد عنایت قرار دادم ولی از خدا بی خبر همشو پاک کرد هر چی من مینویسم زود پاک میکنه تا کسی نخونه و اعتراض نکنه هر کی هم مثل من میره اونجا اعتراض میکنه زود پاک میکنه اونوقت این ملت احمق و در خواب ما میگن ایشون با الباقی دولتی ها و وزرا فرق داره با این کارش نشون داد دستم کمی از اون دزدها نداره .

mrhamed
11-03-2020, 11:40
از وقتی بسته منحوص رو فعال کردم، اپ« ایرانسل من» دیگه باز نمیشه!!! یا میگه "بعدا تلاش کنید" یا میگه "محتوایی واسه نمایش وجود نداره" چقدر احمقن! :puke:
رسما در #سرزمین_اعجایب زندگی میکنیم... والا اگه یک ماه #مودم_ها_را_خاموش_کنیم دیگه اینطوری نمیدوشن! :rambo:
واسه اینکه ملت به اخبار واقعی #کرونا دسترسی نداشته باشن این بسته رو دادن اما سرعتتو 90% کاهش دادن، واقعا اینا انسان نیستن:angry:

saber73
11-03-2020, 12:14
از وقتی بسته منحوص رو فعال کردم، اپ« ایرانسل من» دیگه باز نمیشه!!! یا میگه "بعدا تلاش کنید" یا میگه "محتوایی واسه نمایش وجود نداره" چقدر احمقن! :puke:
رسما در #سرزمین_اعجایب زندگی میکنیم... والا اگه یک ماه #مودم_ها_را_خاموش_کنیم دیگه اینطوری نمیدوشن! :rambo:
واسه اینکه ملت به اخبار واقعی #کرونا دسترسی نداشته باشن این بسته رو دادن اما سرعتتو 90% کاهش دادن، واقعا اینا انسان نیستن:angry:

اینها جد در جدشون سید و اولاد پیغمبر نیست اینها فقط دارن از جد و اباد پیغمبر و امامان و خدا و کتاب خدا سوء استفاده میکنن و ملت رو گروگان گرفتن ملت از خدا بی خبر هم فکر میکنه اینها هر چی میگن درسته و سرپیچی از اینها یعنی معاند با خدا و دین و پیغمبر و امام و الباقی ................ رو سر تمام این مسئولان کشور از بالا رتبه ترین تا پایین رتبه ترین باید چوب باشه تا شاید یه تلنگری ببینن و کار رو درست انجام بدن .