PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل مودم وایرلس به گیرنده؟

*REZ4*
26-02-2020, 23:19
سلام
من یه مودم dlink 2730 دارم ایا میشه تنظیمش کرد که کار دانگل وای فای رو انجام بده؟

shaahani
27-02-2020, 03:58
خیر نمیشه، این مودم امکان کار در حالت کلاینت Wifi یا همان استیشن رو نداره. (اکثر مودم های خانگی ندارن، روتر های غیر صنعتی بصورت معدود این قابلیت رو دارن)

دانگل وای فای هم نخرید، اصلا پیشنهاد نمیشه، فقط کارت شبکه وای فای کامل خریداری کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راه بهتر اما اینه که مودمتون رو با کابل شبکه به کامپیوتر متصل کنید.

*REZ4*
27-02-2020, 11:51
خیر نمیشه، این مودم امکان کار در حالت کلاینت Wifi یا همان استیشن رو نداره. (اکثر مودم های خانگی ندارن، روتر های غیر صنعتی بصورت معدود این قابلیت رو دارن)

دانگل وای فای هم نخرید، اصلا پیشنهاد نمیشه، فقط کارت شبکه وای فای کامل خریداری کنید.

راه بهتر اما اینه که مودمتون رو با کابل شبکه به کامپیوتر متصل کنید.

اومدن واسه ما تانوما وصل کردن مودمشم گذاشتن نزدیکترین پریز به دم در نمیشه با کابل وصل کرد ولی این مودم رو از قبل داشتم گفتم شاید بشه باهاش کاری کرد. یه چیزایی هم توی تنظیماتش داره ولی همونطور که خودتون گفتین حتما قابلیتشو نداره

Nima-ZF
27-02-2020, 13:34
سلام
من یه مودم dlink 2730 دارم ایا میشه تنظیمش کرد که کار دانگل وای فای رو انجام بده؟
درود و بله
البته برای کاربر عادی کمی سخت هست
شما باید سیستم عامل متن باز open wrt رو روی مودم به جای فریمور اصلی از طریق این لینک نصب کنید
این فریمور میتونه به وایفای وصل بشه و شبکه رو روی کابل به بقیه برسونه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته دوست عزیز توصیه من به شما تهیه اکسس پوینت های ارزان قیمت مثل تندا هست که اصلا نیازی به تنظیمات خاصی هم ندارن
موفق باشید:rambo:

*REZ4*
27-02-2020, 18:18
درود و بله
البته برای کاربر عادی کمی سخت هست
شما باید سیستم عامل متن باز open wrt رو روی مودم به جای فریمور اصلی از طریق این لینک نصب کنید
این فریمور میتونه به وایفای وصل بشه و شبکه رو روی کابل به بقیه برسونه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته دوست عزیز توصیه من به شما تهیه اکسس پوینت های ارزان قیمت مثل تندا هست که اصلا نیازی به تنظیمات خاصی هم ندارن
موفق باشید:rambo:

مارک تندا بهتر از دی لینک و تی پی لینکه؟

Nima-ZF
27-02-2020, 18:36
مارک تندا بهتر از دی لینک و تی پی لینکه؟

دوست عزیز تندا هم برند مطمعنی هست و قابل اعتماد
بهتری رو فقط میشه در امکانات این مودم ها مورد سنحش قرار داد
امکانات تندا هم خوبه
ایزوله کردن یوزر داره،قابلیت اتصال به وایفای رو داره یا اکسس پوینت شدن
محدود سازی سرعت ،پورت فوروارد خیلی ساده و کاربردی
تنظیمات v...p وهمه رو خیلی راحت براتون منو بندی کرده
بازم آپشنای ارزونتر هست یه سرچی بزن و ریویوهاشون رو توی یوتیوب ببین

12041204
30-03-2020, 22:57
سلام

ریپیتر شیائومی بخر
ارزون و مطمئن و اینترنت پایدار بهتون تحویل میده

aligh2
31-01-2024, 22:02
ببخشید، من میخام کامپیوتر رو با همین روش به اینترنت وصل کنم. چون کابل شبکه نمیشه وصل کرد. یعنی یه مودم 2730 دیلینک یا 8901 تی پی بگیرم با وای فای وصلش کنم به مودم اصلی که اونم 8901 هست(چون بعدا مودم و میخام جایی استفاده کنم) آیا راهی پیدا کردید؟ ممکن هست این کار الکی پول مودم ندم؟
بعد اکسس پوینت رو میشه اینترنت رو ازطریق وای فای گرفت وبه کابل لن داد واسه کامپیوتر؟
ممنون